Yaza Merhaba Çekilişi

inşallah gösterirlerse yarın öğreniriz canım randevum var...
sağlıkla görelimde cinsiyeti çok kafama takmıyorum..
sadece kızlarım yada oğluşlarım diye sevebilmek için öğrenmek istiyorum

Tabii ki tatlım, sağlıktan ötesi yalan.Allah güzel haberler alayı nasip etsin.

Senin bebişler tek yumurta mı?

Tabii ki tatlım, sağlıktan ötesi yalan.Allah güzel haberler alayı nasip etsin.

Senin bebişler tek yumurta mı?

amin canım inşallah..
galiba canım çünkü tek kese tek plesanta..
ama doktor tek kesede çift yumurta olduğu da oluyo nadir de olsa o yüzden bir şey diyemem dedi..
ayrıntılı ultrasonda belli olur sanırım o yani 1-1.5 ay sonra...

Oyyyy yerimmmmm, ben ikizlerin aynı cinsiyetli olmasını daha çok seviyorum. İkiz kardeşten daha kardeş bir şey.
Allah sana da sağlıkla sevmeyi nasip etsin

Ben de ikiz bebek istiyorum ama yok bizde, bir tek halamın ikiz bebekleri olmuş,biri vefat etmiş. Belki bir umut

anaaaam çok heyecanlııı

hehehe evettt

valla hiç belli olmaz canım eşinden dolayı da olabilir...
bizimki öyle büyük ihtimalle eşimin ailesinde iki çift tek yumurta ikizi varmış..
bizde de teyzem doğal yoldan üçüz (ayrı yumurtalardan) doğurdu ama o yüzden muallaktayım bende...
Allah gönlüne göre versin..
ama tek bebek gebeliğinden çok daha zor...
şu anda 4 aylığım ama 6 aylıkmış gibi bel ağrısı çekiyorum..

Zeynep cnm hadi hayırlısı ins cinsiyetlerini öğrenebilirsin

lavincim bizim baba tarafındada hiç yok ikiz ama halamın en büyük oğlunun 20 sene sonra ikizleri oldu ilk eşi haberi olmadan korunuyormuş kıyamam çocukları olmuyor sandılar sonra araları bozuldu ayrıldılar 2. eşi tek seferde 2 tane çocuk verdi

bende çok istiyorum bizde de hiiiç yok :89::89:

Bi ara araştırmıştım ikiz gebelik kadının genetiği ile alakalı. Yani bir kadının ailesinde(kan bağı olnalrda tabi) ikiz gebelikler varsa ihtimal artıyor.

Benim eşimin ailesinde hiç yok, zaten bende pco var, ne zaman çocuğum olur bilmiyorum tabi sağlıklı bir kadına göre ihtimallerim daha düşük.

Bu arada yarın doktora gidiyorum evlendikten sonra ilk defa. Jinekolojik muayene ilk defa olacağım, meraktayım nasıl olacak

Tatlım sizin gelinin kendi genetiğinden kaynaklı ikiz hamilelik.

aman tek olsun, bizim olsun

tek yumurta ikizliği durumu babadan geçen bir şey canım..
tek sperm tek yumurtayı döllüyor..
spermin genetiğinden ötürü yumurta bölünüyor 2 tane veya daha fazla aynı genetiğe sahip yumurta oluşuyor..
benim oda arkadaşımda da pko vardı...
doktor boşuna korunmayın bebeğiniz olması çok zor demiş..
korunmayı bıraktıkları ay hamile kaldı
Allah istedikten sonra herşey mümkün kafana takma bunları...
ultrasondan bakar kist falan varmı nedir ne değildir diye...
birde adetin 3.4. günü hormon tahliline çağırır canım..
bir sıkıntın yoksa alttan muayene etmez...

Bak tek yumurta ikizinin farklı olduğunu bilmiyordum. O zaman seninki öyle oluyor.

Zaten reglimin 3. günü olacak yarın, tahlil için gidiyorum daha çok. Ama muayene de yapıyorlarmış. Aslında yapılması daha sağlıklı, sonuçta bilmediğim bir şey olabilir. Yarın gidip göreceğim ben de.

canım bende de var pco ayrıca tek yumurtalıgımda 5 cm de kıst vardı. dktra gittim 1 ay doğum kontrol hapı verdı sırf kisti eritmek için. doğum kontrol hapı bitti hamile kaldım. hic belli olmuyor.

işte teyzemde de çok yumurtlamasından kaynaklanan üçüz gebelik olduğu için bende emin değilim benden ötürümü oldu eşimden ötürü mü
bakalım kısmet bekliyoruz merakla

canım bende de var pco ayrıca tek yumurtalıgımda 5 cm de kıst vardı. dktra gittim 1 ay doğum kontrol hapı verdı sırf kisti eritmek için. doğum kontrol hapı bitti hamile kaldım. hic belli olmuyor.

Tabii canım, zaten şu an için önemli değil, yakın zamanda çocuk sahibi olmayı düşünmeyiz gibi. Artık ondan sonra da kısmet
Günaydınn güzelleerr

Günaydınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…