Yaza Merhaba Çekilişi

aile konusunda katılıyrm canım hem çok vakit olmuyor aile görüşmesine hem de geçmişte yapılan yanlışlar değiştirilmiyor ortaokul lisede , küçük grupta yapılacak en yoğun şey aile görüşmeleri hele ki okuloncesnde 30-40 kişilk bi okulda olsan her aile ile yakından ilgilenebilirsn o yonden cok ıyı.
ortaokulda da veli toplantısı, öğrenci görüşmesi, öğrecilerle etkinlikler , seminer vs hepsinden biraz var o tempo hoşuma gidiyor benım o yuzden ortaokul lisede çalışaym dıyrm tabi bu şu anki düşüncem ilerde ne olur bılmıyrm

Canım sizin oralar nasıl bilmem ama bizim burda anaokulunda da 100-200 civarı mevcut oluyor. Bizim okulumuzun yanındakinde 200 üstü sanırım. Oradaki rehber öğretmen tüm gün çalışıyor, tek tek veli ziyaretlerine bile gitti çocukların. Bana söylediği, anaokulunun zor olduğu genelde.

Ben de lise istiyorum yoğunluklu olarak, gençleri seviyorum. Ama kısmet tabi.

anladım canım ben ilçedeyim o kadar kalabalık anaokulu yok tabi öyleyse yoğun geçer zaten çalışkan rehber öğretmen bi etkinlik bulur yapar işini
ben de gençleri daha çok sevıyrm benim ilçede sağlık meslek boş çık gel buralara

Günaydın kızlar hayıırlı cumalar :89::89:

lavin hediyelerini güle güle kullan küpene bayıldım

hayırlı sabahlar hayırlı cumalar kızlar..

geçen hoca şunu dedi, çok hoşuma gitti. bizde bunu yapalım inşALLAH..
"yeryüzünde 1fatihası okuyacak dahi kimsesi olmayanlarada birer fatiha okuyalım inşALLAH " demişti

okudum canım m

bugunde çokça salavat getirmeye özen gösterelim

Cuma günü ve geceleri üzerime (100) defa salavat getirenin Allah Teala (c.c) otuzu dünyaya, yetmişi ahirete ait olmak üzere yüz hacetini kabul eder. -

Cuma günü üzerime (100) defa salavat-i serife getiren kimse kıyamette öyle bir nur ile gelecek ki, eğer o nur bütün mahşer ehline taksim edilse hepsine yeterdi. - Cuma günü üzerime (80) kere salavat getirenin seksen senelik günahı affolunur. - Üzerime bir günde (1000) defa salavat getiren kimseye cennetteki makamı gösterilmedikçe ölmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zeyyy bebişlerin cinsiyetini ne zaman öğreneceksin?

inşallah gösterirlerse yarın öğreniriz canım randevum var...
sağlıkla görelimde cinsiyeti çok kafama takmıyorum..
sadece kızlarım yada oğluşlarım diye sevebilmek için öğrenmek istiyorum

inşallah gösterirlerse yarın öğreniriz canım randevum var...
sağlıkla görelimde cinsiyeti çok kafama takmıyorum..
sadece kızlarım yada oğluşlarım diye sevebilmek için öğrenmek istiyorum

biri kız biri erkekte olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…