Yaza Merhaba Çekilişi

aynen millet katıldı anladıgım kadarı ile. Sonra toz oldu garip ama oluyor malesef.Hem burda bırbırımızı tanıdık az cok hem daha daha çok tanımak için fırsat yaratmış oluruz..

amaç sadece katılayım bana hediye alınsın bende üç beş bişi alırım olmamalı tamam hediyeleşmek güzel ama burda konuşarakta çok güzel şeyler paylaşıyoruz konuşmak muhabbet edip karşımızdakileri tanımak olmalı amaç ama katilimi bileyim vakti gelince hediyemi gönderirim mantığı oluyor galiba

ahaaaa bu da mantıklı.

aynen ama olmuş malesef. hala katilini bilmeyen kurbanlar var sanırım..
Bu arada çekilişe katılmayıp efelenen de bir ben varım

msj sınırı 100 olarak koyulmuştu çekilişlerde bence de 1000 ve üstü hatta msjlara cevap verme sıkılığına aktif olma sıklığına falan bakılmalı mesela ben akşam giremiyorum kkya çünkü evdeki pc girmiyor bir türlü nedenini anlayamadımiş yerinde bulduğum her fırsatta burdayım şimdi iş yüküm arttı ama mutlaka fırsat yaratmaya çalışıyorum

Kız sana soracağım unutuyorum. Çekilmeden önce sana kim çıkmıştı?

canım ben o zamana kadar bıle durmadım. hemen ismimi yazdırdım 2 gün sonra kv'nın ameliyat haberi geldi çekildim. Yani kuraya hiç kalmadım. Masunummm Benn

Şahsen ben 100mesaj sınırının yetersiz olduğunu düşünüyorum. Bir de profillerimizde Günlük ortalama mesaj sayısı var ya, o da yine baz alınabilir.

canım ayarları temizle internet seçeneklerine gir ordan güvenli sitelere kk yı ekle.. Hadi girmesinde göreyim ben.

canım ben o zamana kadar bıle durmadım. hemen ismimi yazdırdım 2 gün sonra kv'nın ameliyat haberi geldi çekildim. Yani kuraya hiç kalmadım. Masunummm Benn

Ben nedense kuradan bir-iki gün sonra ayrıldın diye hatırlıyorum, meğer tam tersiymiş

Sana çıkaymışım iyiymiş, katilimden çok burdasın sanırım

Ben nedense kuradan bir-iki gün sonra ayrıldın diye hatırlıyorum, meğer tam tersiymiş

Sana çıkaymışım iyiymiş, katilimden çok burdasın sanırım

yok kız baya erken ayrıldım hatta ismini ilk yazdıranlardan biriydim hemen 2 gun sonra sildirdim. Heee bak olaymış iyimiş. Vaadlerim arasında gıda kolisi vardı Memleket Afyon olunca

canım ayarları temizle internet seçeneklerine gir ordan güvenli sitelere kk yı ekle.. Hadi girmesinde göreyim ben.

yok cnm neleri denedim ama olmuyor hoşgeldiniz solitarywoman siteye yönlendiriliyorsunuz diyor bir bakıyorum benden tekrar kullanıcı adı şifre istiyor sayfalar arasında misafir olarak geziniyorum arada bir çok canı isterse konuştuğumuz sayfalara girince kendi sayfamı görebiliyorum acayip bişi iphone dan da giremiyorum şifremi kullanıcı adımı kabul etmiyor

alla alla kaldır yeniden kur canım programı .. ben telden de cok rahat gırıyorum.Yeni güncelleme falan gelmiştir üstüne almayınca yapıyor olabilir

alla alla kaldır yeniden kur canım programı .. ben telden de cok rahat gırıyorum.Yeni güncelleme falan gelmiştir üstüne almayınca yapıyor olabilir

ben telefondaki chrome dan giriyorum..

benım kurban da burdaymış

yok kız baya erken ayrıldım hatta ismini ilk yazdıranlardan biriydim hemen 2 gun sonra sildirdim. Heee bak olaymış iyimiş. Vaadlerim arasında gıda kolisi vardı Memleket Afyon olunca

benım de oyle bı planım vardı ama ilçede olunca önceden alırsam lokumun tadı olmaz dıye vazgeçtim, yayla'dan bir paket yaptrcktm aslında :/

lavinin önerisi bence mantıklı mesela ben missdely,true,eylül,melinda,lavin,zeyy, ve solitarywoman'a kefilim ilk aklıma gelenler bu isimler ceylin ve gamzeli de hep aktifti topikte, amente,pantera aynı şekilde zaten birbirini tanıyanlar yine referans gösterecektir

afferinn benim hemşehrime. Torpil geçti hemşosuna.. . Kız yayla bitmiş. Olokum varya garajdaki o harika

alla alla kız burdan şifremi hatırla falan dediysen acaba ondan mı yapıyor :26:

az önce telefonumdaki uygulamayı sildim burdan çıktım telefondaki internetten sayfasından girmeye çalıştım ama yok olmuyor mobil üyelik istiyor kullanıcı adımı şifremi giriyorum şifrenizi unuttuysanız falan filan bir sürü şey yazıyor şirketten başka biryerden giremiyorum buraya deliricem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…