Yaza Merhaba Çekilişi

benım gibi çekilip arada gelip karıştırıp gidecek insanlara da gerek vardı
katılsam oluormuş kızlar nasip kısmet kv'nin şeker düşmeyince ameliyat temmuza atıldı. birde süpriz bebek çıkageldi. Herşeyde vardır bir hayır. Demek ki benim alnıma da ortalığı karıştırmak yazılmış.
Karıştır Özlem karıştırrrrrrr

bidahakine çekilişe katılmama nedenim, katilimin bana hediyeleri geç göndermesi değil :26: kendisini kötü hissetsin istemem.
hastaları varmış. onunla ilgilenince kalmış
tekrar çok geçmiş olsun katilim

ben katılcam amaaaaaa.. Bak budan potansiyel kurbanıma sesleniyorum çok harika lokumlarım var.
Ya az olalım öz olalım ama yapalımmm nüfennn.

Bir önceki çekilişte vardım. Bir sonrakinde de olmak isterim ama önceki çekilişte beni rahatsız eden birşeyler olmuştu.
Keşke güzel işlese katılsak eğlensek.

bence de özel bişiler olabilir belirli kişilerin katıldığı çünkü hiç muhabbet etmediği birine hediye almak ya da hiç muhabbet etmediği birinden hediye gelmesi iyi olmuyor

aynen millet katıldı anladıgım kadarı ile. Sonra toz oldu garip ama oluyor malesef.Hem burda bırbırımızı tanıdık az cok hem daha daha çok tanımak için fırsat yaratmış oluruz..

Bir sonraki çekilişle ilgili konuşulmuş sanırım.
Benim katılıp katılmayacağım belli değil, tatili nerede geçireceğim belli değil ayrıca ramazan benim için baş ağrısı ve misafir demek. Evli ilk ramazanımız olduğu için misafirli geçirmeyi düşünüyorum.

Ben aslında ufak bir kitap çekilişi yapmıştık, onda da benzer bir tavsiye getirmiştim. Daha önceki çekilişlerde istikrar sağlamış ve yine çekiliş deneyimi olan arkadaşların referans gösterdiği kişileri kabul edelim diye. Örneğin true diyecek ki:'Ben Lavin'e kefilim, çekilişe katılabilir.' gibi.

Ya da mesaj kotası koyulabilir. Günlük mesaj ortalaması yüksek, ya da ortalama mesaj sayısı 1000'i aşan üyeler gibi.

Aklıma alternatif başka yollar gelmiyor şimdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…