Yaza Merhaba Çekilişi

Kizlar selam herkese,

Hediyelerimi paketledim ve farkettim ki ben paketleme özürlüsüyüm.

Eklentiler

• $1400517763250.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 38
sen benimkinii görsennn haline şükredersinn benimki daha kurbanımm iinşallah görmezden gelirrr

Ya anlamiyorum hic gicir gicir bi paketim olmadi ne beceriksizmisim ben. Bi dahaki sefere mukavva falan alcam hepsini kutu seklinde yapar koyarim en azindan düzgün dururlar.

Ya anlamiyorum hic gicir gicir bi paketim olmadi ne beceriksizmisim ben. Bi dahaki sefere mukavva falan alcam hepsini kutu seklinde yapar koyarim en azindan düzgün dururlar.

aynenn bencedeee rezil olmıyım diye resminide koymuyorumm walaa

Kizlar selam herkese,

Hediyelerimi paketledim ve farkettim ki ben paketleme özürlüsüyüm.
Sen paketleme özürlüsüysen ben neyim acaba

Utandığımdan foto koyamıyorum. Hatta bi hediye paketleme sitesi buldum, ordan mı yardım alayım diye düşündüm ama sonradan vazgeçtim.

selamlar..:):)

büyükçe bir koli bulabildim şükür.. birazdan eşimle düzgün düzgün yerleştiricez bakalım:):) paketleme konusunda ben de muzdaripim. ama içim rahatladı valla çoğumuz öyleymiş

büyükçe bir koli bulabildim şükür.. birazdan eşimle düzgün düzgün yerleştiricez bakalım:):) paketleme konusunda ben de muzdaripim. ama içim rahatladı valla çoğumuz öyleymiş

Sen paketleme özürlüsüysen ben neyim acaba

Utandığımdan foto koyamıyorum. Hatta bi hediye paketleme sitesi buldum, ordan mı yardım alayım diye düşündüm ama sonradan vazgeçtim.

Hahah yalniz degilmisim:) meltem sende rahatla :)

Ya hatunlar jilet gibi fotograf atıyorlar buraya valla sinir oluyorum. Bi puf noktasi varsa diyiverin hele:)

Lavin sitenin ismini versene belki yardimi dokunur

Hahah yalniz degilmisim:) meltem sende rahatla :)

Ya hatunlar jilet gibi fotograf atıyorlar buraya valla sinir oluyorum. Bi puf noktasi varsa diyiverin hele:)

Lavin sitenin ismini versene belki yardimi dokunur

hoşgeldiniz hatunlarrrrr yuppiiiii rezill olmaktan kurtuldum daa benki küçükk kutu olduu ben az aldım o zamn ((((((((((

hoşgeldiniz hatunlarrrrr yuppiiiii rezill olmaktan kurtuldum daa benki küçükk kutu olduu ben az aldım o zamn ((((((((((

hediyeleşmenin azı çoğumu olur canım yav:):)

hatta ben abarttım sanırım şanslı hatun kurbanım vesselam:) ortalama 20 parça aldım artı bir eksi bir olabilir. çok minik şeyler de var büyük şeyler de boyut olarak. toptan ayakkabıcıdan koli aldım da koyucam şimdi içine koli bulamasam koyacaktım elektrik süpürge kolimin içine valla:):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…