Yaza Merhaba Çekilişi

senle konuşunca canımın çikolata istedigini fark ettim, evi taradım, buldum, yedim rahatladım

tamam bekliyorum

kaç gündür yoksun

Gecen gunlerde 3 gun tatli yemedim. Evde onceden kalmis bir cikolata vardi, onu kokladim ay ne hosmus bunun kokusu dedim , hasret giderdim sonra yedim.
Hıııı sen öyle san ilk dakikadan pat diye benim dedi ya

Sende cok belli etmissin marga.

gezz canımmmm yanlış hatırlamıyosamm kızlarrr toplancaktıı nolduuu

kpss bitene kadar hiç bi yere gidemem sonra da ramazan var, en iyi ihtimal ağustosta yazlıga giderim o da bizim evden 40 km

işi olanlar varmış aralarında o yuzden ertelediler görüşmeyi ohh olsun dedim bende laf aramızda

burdanda kimse görmez duymazz zatenn canımm sansıma belki öbürünee gelebilirmm bndee aaa 2 günn sonraaa kargolar gnderilcekk ben dah son rütuşları yapmadımmm

burdanda kimse görmez duymazz zatenn canımm sansıma belki öbürünee gelebilirmm bndee aaa 2 günn sonraaa kargolar gnderilcekk ben dah son rütuşları yapmadımmm

bi sonraki yazın olursa bende giderim sanırım, ama bu hafta bana da hiç uymuyordu

ben de dün paketledim ama daha mektubum hazır degil, bide paketlerin süslemesi eksik :26: koydum bikaç sayfa önceki resmişni neden yorum yapmadın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…