Yaza Merhaba Çekilişi

:KK1::KK1::KK1::KK1:

senle konuşunca canımın çikolata istedigini fark ettim, evi taradım, buldum, yedim rahatladım :21::21:

tamam bekliyorum :KK1::KK1:

kaç gündür yoksun :KK19:

Gecen gunlerde 3 gun tatli yemedim. Evde onceden kalmis bir cikolata vardi, onu kokladim ay ne hosmus bunun kokusu dedim , hasret giderdim sonra yedim. :KK24:
Hıııı sen öyle san ilk dakikadan pat diye benim dedi ya :KK52::KK52::KK52::KK52:

Sende cok belli etmissin marga. :KK23:

gezz canımmmm yanlış hatırlamıyosamm kızlarrr toplancaktıı nolduuu

kpss bitene kadar hiç bi yere gidemem :KK14::KK14: sonra da ramazan var, en iyi ihtimal ağustosta yazlıga giderim o da bizim evden 40 km :KK37:

işi olanlar varmış aralarında o yuzden ertelediler görüşmeyi :KK53: ohh olsun dedim bende laf aramızda :KK33:

kpss bitene kadar hiç bi yere gidemem :KK14::KK14: sonra da ramazan var, en iyi ihtimal ağustosta yazlıga giderim o da bizim evden 40 km :KK37:

işi olanlar varmış aralarında o yuzden ertelediler görüşmeyi :KK53: ohh olsun dedim bende laf aramızda :KK33:

burdanda kimse görmez duymazz zatenn canımm sansıma belki öbürünee gelebilirmm bndee aaa 2 günn sonraaa kargolar gnderilcekk ben dah son rütuşları yapmadımmm

burdanda kimse görmez duymazz zatenn canımm sansıma belki öbürünee gelebilirmm bndee aaa 2 günn sonraaa kargolar gnderilcekk ben dah son rütuşları yapmadımmm

bi sonraki yazın olursa bende giderim sanırım, ama bu hafta bana da hiç uymuyordu :KK50:

ben de dün paketledim ama daha mektubum hazır degil, bide paketlerin süslemesi eksik :26: koydum bikaç sayfa önceki resmişni neden yorum yapmadın :KK19:

X