Yaza Merhaba Çekilişi

tamam ben evlenirken alacam sözünü

o sıkıntı bende de vardı, hoş hala var da aklımdan çıkarmaya çalışıyorum, çıkarıyorum diye vicdan yapıyorum falan çok karışıgım
Bende öyleyim işte. Birde vicdan azabı çektim konsere gittim diye:26: Öfke de büyük içimde off hayır olsun sonumuz...

Bilmem belki daha erken de gönderirim belli mi olur
Benim katilim kim?
Yahu hic de belli etmio kendini bana

ben buldum katilimi

Bende öyleyim işte. Birde vicdan azabı çektim konsere gittim diye:26: Öfke de büyük içimde off hayır olsun sonumuz...

Bilmem belki daha erken de gönderirim belli mi olur

ben buldum katilimi

okumuştum gülüm sen bitmeden gitmiştin, o yuzden kızma kendine, bildigi halde umursamayanlarda var valla içimdeki öfkeden agzımı bi açarsam taşarım, evde durup durup sövme krizine giriyorum zaten, ayıp olmasın şimdi

nasıl buldun katilini yaa, bana da öğretsene ben büyük ihtimale yine kandırılıyorum

Öyle işte canım ya. Sinir hastası olucam yakında zaten. Çok duygusal oldum bu aralar

İtina ile katil bulma dersi verilir

Öyle işte canım ya. Sinir hastası olucam yakında zaten. Çok duygusal oldum bu aralar

İtina ile katil bulma dersi verilir

bende öyleyim, sürekli bir aglama durumum var, Rabbim yakınlarına sabır versin inşallah keşke onların acılarının bir kısmını kendime alabilme şansım olsaydı

sen şüphelilerini söylesene bana bi bakeeem

unuttumm :26:

bende öyleyim, sürekli bir aglama durumum var, Rabbim yakınlarına sabır versin inşallah keşke onların acılarının bir kısmını kendime alabilme şansım olsaydı

unuttumm :26:

Cok ise yaramaz hissettim kendimi ben ya. Allahım dayanma gücü versin tüm yakinlarina:/

Ee konuyu dagitalim biraz yoksa baslicam sovmeye aglamaya yine.

sövme kotamı doldurdugum için artık bence de konuyu değiştirelim

ee bitti mi senin hediye işleri hazır mı hepsi

Yok be canim bitmedi:/ benim kurban öyle tanitmiski sağolsun onu istemem bunu istemem karar veremiyorum neyi begenir diye:) su an hazirda 4 grup hediyem var iste. Daha eklicem karar veremiyorum:) seninkiler hazir mi:)

Yok be canim bitmedi:/ benim kurban öyle tanitmiski sağolsun onu istemem bunu istemem karar veremiyorum neyi begenir diye:) su an hazirda 4 grup hediyem var iste. Daha eklicem karar veremiyorum:) seninkiler hazir mi:)

1 2 tanesi ankaradan alınacak ama diğer hepsi hazır gerçi ben şimdi bunları giderken ankaraya götürecegim, ordan kargoya verecegim falan hediyelerin baay başı dönecek

1 2 tanesi ankaradan alınacak ama diğer hepsi hazır gerçi ben şimdi bunları giderken ankaraya götürecegim, ordan kargoya verecegim falan hediyelerin baay başı dönecek

Ohh maşallah:) niye ankaraya goturuyosun canim tekrar eve gondugunde ver kargoya olmaz mi?

Ohh maşallah:) niye ankaraya goturuyosun canim tekrar eve gondugunde ver kargoya olmaz mi?

çarşamba geç döniyprum ben kuzum ankaradan ve teyzemlerde kalıyorum, perşembe eve gelsem en iyi ihtimal cuma gönderebilriim, o da geç olur :26:

çarşamba geç döniyprum ben kuzum ankaradan ve teyzemlerde kalıyorum, perşembe eve gelsem en iyi ihtimal cuma gönderebilriim, o da geç olur :26:

Hmm anladim canim kurbanin yani ben:) beklemesin tabi. Bende en gec carsamba gonderirim diye düşünüyorum da bakalim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…