Yaza Merhaba Çekilişi

bişiii diceeemmm :KK17: şimdi pazar yapılcakmış ya çekiliş kimin kime çıktığını herkes bilicekmi yoksa topik sahibi arkadaş yapıp çekilşi sana şu kişimi çıktı dicek nasıl olucak :KK53::KK9:

bişiii diceeemmm :KK17: şimdi pazar yapılcakmış ya çekiliş kimin kime çıktığını herkes bilicekmi yoksa topik sahibi arkadaş yapıp çekilşi sana şu kişimi çıktı dicek nasıl olucak :KK53::KK9:
Zeyy çekilişi yapacak...
Özel msj la herkese bildirecek kurbanları..
Kimse bilmeyecek,kimin kime hediye alacağını..
Mesela sen benim kurbanım çıktın,sen bilmeyeceksin bunu..
Topikte herkes katilini arayacak.

Kafam da bir kaç isim belirledim bile,kurban olarak.:KK53::KK53:

True'm bende öyleyim :KK53:

Bakalım hislerim beni yanıltacak mı :KK33:

Kuzumm, Zeyy çekilişi yapacak sadece o bilecek kimin kime çıktığını sen sadece sana çıkan kişiyi (yani kurbanını) bileceksin :KK52:

Zeyy çekilişi yapacak...
Özel msj la herkese bildirecek kurbanları..
Kimse bilmeyecek,kimin kime hediye alacağını..
Mesela sen benim kurbanım çıktın,sen bilmeyeceksin bunu..
Topikte herkes katilini arayacak.

he böle daha açıklayıcı oldu saol canım katil kurban ilşkisinii hiç anlayamamıştım :KK53: hiii çok eğlenceliymiş yaa :KK9::KK9:

valla sorma bende giriyorum bakıyorum kimseler yok aslnda tam zamanı bu zamanlar aktif olsak soru paylaşsak destek olsak en önemlisi o hazalaa msj atım ben bi çekimm kulaklarını :KK9::KK9::KK9:
bende iyiyimm kuzum aynı gündüz iş akşam ders :KK53:
senin tanıtımını okudummmm sen şuan memur olarakmı çalışıyosun memursun baska yermi istiyosun nasıl kii anlamadım ben orayı anlamak istiyormm :KK9::KK9::KK9::KK16::KK16:

şimdi aktif olan çalışan bol soru çözen kazanacak :)))

bebeğim aslında tam oılarak 657 ye tabi değilim ama kamu kurumu daimi süreli elemanıyım fakat nişanlımla yanı şehirde olabilmem için atanmam gerek yani 657 olmazsam gidemiyorum başka yere...çünkü buarada ki iş çakılı :KK43:

selam kızlar ben anca gelebildim :KK16:
cuma miniminnacık bi tatile çıkıyoz pazar döncez ama biz ordayken de çekiliş olursa telefondan öğrenirim yine de ben
bu sefer çok aktif olamadım bu çekilişte.. kaynaşamadım pek ama daha zaman var :KK16:

şimdi aktif olan çalışan bol soru çözen kazanacak :)))

bebeğim aslında tam oılarak 657 ye tabi değilim ama kamu kurumu daimi süreli elemanıyım fakat nişanlımla yanı şehirde olabilmem için atanmam gerek yani 657 olmazsam gidemiyorum başka yere...çünkü buarada ki iş çakılı :KK43:

attım hazalaa mesaj çok kızdım çokk inşaşşahh gelir hemende aktif olur :KK53:
biton topik varda ben öle heryere ısınamıoreee :KK9:
işinde iiymiş kuzumm inşalllah kazanıcazz emek verenler olarak bakalımm canımm :KK16::KK16:

attım hazalaa mesaj çok kızdım çokk inşaşşahh gelir hemende aktif olur :KK53:
biton topik varda ben öle heryere ısınamıoreee :KK9:
işinde iiymiş kuzumm inşalllah kazanıcazz emek verenler olarak bakalımm canımm :KK16::KK16:

işim çok şükür iyi ama nişanlım işi gereği sürekli şehir değştrmek zorunda maalesef..ve ben de onunla gitmek için çabalarım işte:)))
hem iş hem ders hem dersane hem de düğüne hazırlık bi ytorucu ki...ama ALLAH sabredenlerle beraberdir...:)))

umarım puanlarımız atanmamıza yeter :)))

yılmak yok yola devvam :)))

En Büyük TÜRKİYE

selam kızlar ben anca gelebildim :KK16:
cuma miniminnacık bi tatile çıkıyoz pazar döncez ama biz ordayken de çekiliş olursa telefondan öğrenirim yine de ben
bu sefer çok aktif olamadım bu çekilişte.. kaynaşamadım pek ama daha zaman var :KK16:

Özgemm şimdiden iyi tatiller kuzucumm :KK16:

ozaman direk söleee :KK52::KK52::KK9::KK9:

Pışşııkkk :KK33::KK33:

Ben var mıyım araların da?:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Sen katil adayımsın :KK33:

Geçen sefer olmadın bu sefer kapiciim seni
:KK53:

X