Yaza Merhaba Çekilişi

Benim kurbanım sevimli
Kitap akumayi ve makyaj yapmayi seven acık bir hatun buraya kadr ok.Yakında vericegim yeni ipucu sizi elemis olcakk
Benim kubancıgım simdi herseyden habersiz hanim hanimcikk

Benim kurbanım sevimli
Kitap akumayi ve makyaj yapmayi seven acık bir hatun buraya kadr ok.Yakında vericegim yeni ipucu sizi elemis olcakk

ver o zaman o ipucunu da senin yakanı bırakayım madeeeem

benim hiç el emeği hediyem yok, kurbanım bana kızmaz umarımmm :26::26:

ben bi önceki çekilişte yapmıştım bişeyler de canım şimdi hak geçmek istemedigim için düşünüdm ne yapsam diye ve aklıma bişey geldi umarım becerebilirim tabi :18:

Benim kurbanım sevimli

hanım hanımcık dedin beni bi kez daha kaybettin

sen dışında kimse sevmiyo o zamann

yiyeceksin yine abla dayagını

bu nee yaaa hep dayaakk heeeppdayak

benm de daha bikaç parçam hazır sadece :26: zaten katilimi de bilmiyorum, en iyisi çekilişten çekileyim ben

bilsen heycanı kalmaz zaten canım bende blmiyorum ama keskin olarak şüphelendiğim hatunlar var

kıııızzlllaaaaarrrrr katiiiilllliiiiim yazzdııııı yuppi :)))) ne kadar ısrar ettiysemde söylemedi kim oldugunu ama en azından yazdı :))

bilsen heycanı kalmaz zaten canım bende blmiyorum ama keskin olarak şüphelendiğim hatunlar var

benim de kesin olarak şüphelendiğim var, ama beni kabul etmiyiiiii

kıııızzlllaaaaarrrrr katiiiilllliiiiim yazzdııııı yuppi :)))) ne kadar ısrar ettiysemde söylemedi kim oldugunu ama en azından yazdı :))

ohh ohhhh gözün aydınn

benimki de yazsa keşke banaaa

Benim kurbanım sevimli

Diğer verdiğin ipuçlarını da toplayıp bir liste halinde verir misin acabaaa
kaçırdım ben.

nasılsınız kızlar

yaa bu kadar mutlu olacagımı hiç düşnmemeiştiimmm inşallah seninkide yazarr:)))

inşallaaaah

sevgili katilimmm, burdaysan beni duyuyorsaan, bana yazar mısın? ister mesaj at, ister whatsapptan yaz, kabulumdürr

söz veriyorumm, ben pafiremin katiline yaptığı gibi kimsin diye sormıycaam

benimle ilgilendiğini bileyim yeteeer

kendimi öksüz gibi hissediyorum böyleee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…