Yaza Merhaba Çekilişi

Evet sevgili teyzelerim ben geldim :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Bilmeyenler için söyleyeyim benim adım Elif Nisa :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: Ve işte benim son hallerim :KK16::KK9::KK9:
Maşallah demeyi unutmayın olur mu teyzelerim çünkü yıldızım çok düşük olduğundan hemen nazara geliyorum :KK8::KK8::KK8:
Herkes gülerek poz verirken ben değişik pozlar vermeyi seviyorum :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Size küçük minnak dilimle poz verdim :KK1::KK1::KK1:
Eki Görüntüle 1107247 Eki Görüntüle 1107248

:nazar::nazar::nazar::nazar:

umraann arada sıkılırsan beişi bana versene ben onla hiç sıkılmadan oynarımm :emir_bebek::emir_bebek:

günaydın sevgili arkadaşlarım...

hepinizin duasına ihtiyacım var çünkü BABAM 'ın karın kısmındaki damarı değişecek ..ve bir kaç aşamalı ameliyat...hepinizden bolca dua bekliyorum...Rabbim şifasını versin inşallah...

canıımmmm, bugun tum dualarım seninlee :26: Rabbim inşallah saglıkla çıkaracaktır babanı ameliyattan sen gönlünü ferah tut :KK31:

kızlarrr anneme bunu aldım nasıllllllll :KK12::KK12::KK12:

Eki Görüntüle 1107282

çok güzelmişş :KK16: bana da alsana :KK53:

Senden de şüphelenmeye başladım bebek :KK51:

şüphelen benden, herşey olabilir :KK23::KK23:

Kimler gelemiyor:/ pazar çini kursum var canım son haftalar sertifika verilecek ondan devamsizlik yapmamam gerek ama gelemeyecekler olursa biraz erken çıkıp aranıza katılmaya çalışırım tabi:)

amente benle özgeyi otogardan alacak esenlerden. oda cumartesi çalışıyor.. sibelde boludan gelebilir :26:
olmadı kursuna yakın bi yerde yapalım

Son düzenleme:
benim katilim kim :26::26: insaniyet nabına bilen duyan varsa sülesin :26:

amente benle özgeyi otogardan alacak esenlerden. oda cumartesi çalışıyor.. sibelde boludan gelebilir :26:
olmadı kursuna yakın bi yerde yapalım

Tamam o zaman pazar olsun:) ama gec katilabilirim araniza yer bi kesinlessin de :) kurbanım da gelebilse keske :KK43:

X