Yaza Merhaba Çekilişi

ayyyy ümran maşallahhhh
Allah nazarlardan korusun pamuk bu yaaa çirkin şeyyy

alıntı yapmadım resimleri kaldırırsın belki diye...

MaşaAllahh MaşaAllah Rabbim nazarlardan korusunn ömrü hayırlı ve bereketli olsun inşaallahhh

RABİİM NAZARLARDAN KORUSUNN ÇOKK TATLI CANIMMMM

senin o dilini yer gamze teyzen oy oy oy maşallah suphanallah rabbim nazarlardan korusun seni

ayyyy ümran maşallahhhh
Allah nazarlardan korusun pamuk bu yaaa çirkin şeyyy

alıntı yapmadım resimleri kaldırırsın belki diye...
yok canım kaldırmam artık teş.ederim ederim sende inş. hayırlısı ile kucağına alırsın tez zamanda

damat adayı olmayıncaa çocuk hayalide girmiyo arayaa

oda olur canım hayırlısı

Maşallah canım Allah bağışlasın dileyen herkese evlat sahibi olmayı nasip etsin Rabbim

bilemiyorummmm belki olabilir belki de gizlidir nicki girdiği görünmüyodurrr belkide değildir

açıklayıcı oldummu cicim :26:

sorma sorma nasıl açıklayıcı oldun bi aydınlandım sorma ışık saçıom hertarafaaa

günaydın sevgili arkadaşlarım...

hepinizin duasına ihtiyacım var çünkü BABAM 'ın karın kısmındaki damarı değişecek ..ve bir kaç aşamalı ameliyat...hepinizden bolca dua bekliyorum...Rabbim şifasını versin inşallah...

cuma gününün hürmetine Allah'ım şifa versin inşallah canım..
moralinizi yüksek tutun...

bebegiiiiiim senmisin benim katilim ama doğru bak :)

yok ben tatlım olsam sülemem mi sen bakma berfine ortalık karıştırıyor

teş.ederiz teyzesi biz dil çıkarmayı çok seviyoruz esnerken bile dilimiz çıkıyoda çıkıyo sarkıyo dışarı resmen

bütün halleri çok güzel onların en şapşik halleri bile kuzenimin de kızı var gerçi 9 aylık oldu o telefonumda ne fotoları var hepsine bakıyorum bağıra bağıra seviyorum kendi çocuğum olsa ne yaparım bilmem içime sokarım heralde bizim ailede var biz çok seviyoruz bebişleri

günaydın canımm hg rabbim acil şifalar versin inşallah tez zamanda atlatır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…