Yaza Merhaba Çekilişi

bakım kutularını kim sevmezzz :21::21: renkli sabunlar mis kokulu duş jelleri kremler
Koshechka_05.gif

bilemeyeceğim:KK53:

Sevdiği kocası olabiliyor mu????

Ayyyy çok tatlılar, ben de böyle bakım kutusu oluşturmak istiyorum ama kurbanım sever mi bilemedim.

Gerçi bunları sevmeyen kadın tanımam ama:KK1:
aynen canım biz kızlar böyle güzel kokan herşeyi severiz
kurbanım hediye paketini açtığında mis gibi kokular yükselicek daha neler var neler nelerrr :KK1:

Lavin bu mesajı beğenmedi:KK20:

tam olarak kavgayı soruyordum bende :KK9::KK9::KK9:

dün saolsun patronumuz tam çıkış saatinde arkadaşıyla pes oynamaya gitti. herkes gerildi tabi bizde atladık taksiye eve gittik onun stresi kızgınlığıydı bizimkisi bir ara birbirimize sardık:KK9:ama kişisel bişi değildi işin gerginliğiydi sadece o nedenle korkulacak bişi yok:KK16::KK16:

hatuuunlaaaarrr günaydıııın :))) sevgili katilim sanada günaydıııın :))))
Herkese hayırlı cumalar:)

benimde yazmıyooo :KK53:

amannn ne büyük kayıppp sanki bilmion kim oldugunu gıcık şeyy bizi burda kıskandırtıon ya :KK20:
aa zeynocum bide bişey dicem herkes kendi kargo parasını odicek dimi çünki hediye bu böylesi daha makbul kimseye ödetmiyelim açıklamada göremedimde ben

amannn ne büyük kayıppp sanki bilmion kim oldugunu gıcık şeyy bizi burda kıskandırtıon ya :KK20:
aa zeynocum bide bişey dicem herkes kendi kargo parasını odicek dimi çünki hediye bu böylesi daha makbul kimseye ödetmiyelim açıklamada göremedimde ben

sensin gıcık hıhhh :KK9:
yaw biliyom da bildiğim katilimde benimlen muhatap olmuyor hem belki değiştirdi birisiyle ne bilim :KK33:
evet canım herkes kargo parasını ödiycek

Evet sevgili teyzelerim ben geldim :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Bilmeyenler için söyleyeyim benim adım Elif Nisa :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: Ve işte benim son hallerim :KK16::KK9::KK9:
Maşallah demeyi unutmayın olur mu teyzelerim çünkü yıldızım çok düşük olduğundan hemen nazara geliyorum :KK8::KK8::KK8:
Herkes gülerek poz verirken ben değişik pozlar vermeyi seviyorum :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Size küçük minnak dilimle poz verdim :KK1::KK1::KK1:
$10334375_10152378662107258_2807069598698405244_n.jpg $IMAG0138.jpg

X