Yaza Merhaba Çekilişi

bakım kutularını kim sevmezzz renkli sabunlar mis kokulu duş jelleri kremler

bilemeyeceğim

Sevdiği kocası olabiliyor mu????

Ayyyy çok tatlılar, ben de böyle bakım kutusu oluşturmak istiyorum ama kurbanım sever mi bilemedim.

Gerçi bunları sevmeyen kadın tanımam ama
aynen canım biz kızlar böyle güzel kokan herşeyi severiz
kurbanım hediye paketini açtığında mis gibi kokular yükselicek daha neler var neler nelerrr

Lavin bu mesajı beğenmedi

tam olarak kavgayı soruyordum bende

dün saolsun patronumuz tam çıkış saatinde arkadaşıyla pes oynamaya gitti. herkes gerildi tabi bizde atladık taksiye eve gittik onun stresi kızgınlığıydı bizimkisi bir ara birbirimize sardıkama kişisel bişi değildi işin gerginliğiydi sadece o nedenle korkulacak bişi yok

hatuuunlaaaarrr günaydıııın :))) sevgili katilim sanada günaydıııın :))))
Herkese hayırlı cumalar:)

benimde yazmıyooo

amannn ne büyük kayıppp sanki bilmion kim oldugunu gıcık şeyy bizi burda kıskandırtıon ya
aa zeynocum bide bişey dicem herkes kendi kargo parasını odicek dimi çünki hediye bu böylesi daha makbul kimseye ödetmiyelim açıklamada göremedimde ben

sensin gıcık hıhhh
yaw biliyom da bildiğim katilimde benimlen muhatap olmuyor hem belki değiştirdi birisiyle ne bilim
evet canım herkes kargo parasını ödiycek

Evet sevgili teyzelerim ben geldim
Bilmeyenler için söyleyeyim benim adım Elif Nisa Ve işte benim son hallerim
Maşallah demeyi unutmayın olur mu teyzelerim çünkü yıldızım çok düşük olduğundan hemen nazara geliyorum
Herkes gülerek poz verirken ben değişik pozlar vermeyi seviyorum
Size küçük minnak dilimle poz verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…