Yaza Merhaba Çekilişi

hahaha iyi hadi gözün aydın o değilde bebişi gördün mü de bakıyım yoksa keseyi mi gördün sadece????
suyun içinde olduğu için zaten bulanık bişey anlamıyosun ama 4 çok demiş ben şu anda ayırt edebiliyorum başını ayağını falan...

yok yavrum ya. doktor bebek var demese bilinçsiz sansam bende ur var derim... Grilikler arasında siyah nokta.:KK1:

bu arada bende yeni ama kayda değer bi ipucu vereyimmm artık profil fotosumuu feysimii yoksaaa whatsahapımıındamııı desemmm
sevgilisimiiii kocişimiiiii nişanlısımıııı desem ne desem bilemicem ikisinin fotoğrafı varrr :KK51::KK51:

Ayyy Allah mı söyletti kuzum? Ayyy ikiz oluyormuş..:KK16::KK16:

İnşallah..:KK16:sonra da zeynoyla dünür oluruz.:KK52::KK52:

ayyy oluruz kız ne güzel :KK16:

bende hep nedense ikiz doğuracakmışım gibi hissediyorum nedense daha ortada fol yok yumurta yok:KK60: birde sürekli fallarımda ikizin olacak derler ordan etkileniyorum heralde acaba tedaviyle mi hamile kalıcam tüp bebek olursa kesin ikiz olur:KK9::KK9: zeynebin bebişlerinin cinsiyetleri belli olsun da dünürlüğü o zaman düşünürsünüz:KK9: ama inş bir kız bir erkek olur ikisini de tatmış olur ne güzel:KK16::KK16:

inşallah bir belli olsalar 4 gözle bekliyorum..
benimkilerin tek yumurta olma ihtimali çok yüksek yani aynı cinsiyet olabilir...
sağlıklı olsunlarda farketmez gerçi..
ama alışveriş yapmak odalarını hazırlamak için bilmem lazım...

naber fıstıklar.. Doktordan geldımm...Bebiş iyi 5 haftalık ...10 gün sonra gidicem. Zeyneppp kız ben bir halta benzetemedim. Doktorada dedim merak etme 4 aylık olana kadar hala ayagı,başı nerde diye bana soracaksın acele etme dedi:KK1:

kız daha çok miniktir o benzemez tabi birşeye:KK9: facebookta anne çocuk sayfalarına üyeyim kadının biri yazmış uzaylıya benziyordu bebeğim acaba öyle mi kalır diye :KK9::KK9:ne cahil insanlar var birde kadını topa tutmuşlardı çirkin olsa sevmicen mi bebeğini diye:KK31:

sağ salim kucağına alırsın inş cnm rabbim cinsiyetini öğreneceğin günleride göstersin:KK16::KK16::emir_bebek::emir_bebek:

bende hep nedense ikiz doğuracakmışım gibi hissediyorum nedense daha ortada fol yok yumurta yok:KK60: birde sürekli fallarımda ikizin olacak derler ordan etkileniyorum heralde acaba tedaviyle mi hamile kalıcam tüp bebek olursa kesin ikiz olur:KK9::KK9: zeynebin bebişlerinin cinsiyetleri belli olsun da dünürlüğü o zaman düşünürsünüz:KK9: ama inş bir kız bir erkek olur ikisini de tatmış olur ne güzel:KK16::KK16:
Ya annem de hep rüyaların da ikiz torun görüyormuş.:KK52:
Allah bu mukaddes duyguyu isteyen herkese tattırır inşallah canım.:emir_bebek:

bu arada bende yeni ama kayda değer bi ipucu vereyimmm artık profil fotosumuu feysimii yoksaaa whatsahapımıındamııı desemmm
sevgilisimiiii kocişimiiiii nişanlısımıııı desem ne desem bilemicem ikisinin fotoğrafı varrr :KK51::KK51:

tamam baby. zaten evli demiştin :KK53::KK53:

kız daha çok miniktir o benzemez tabi birşeye:KK9: facebookta anne çocuk sayfalarına üyeyim kadının biri yazmış uzaylıya benziyordu bebeğim acaba öyle mi kalır diye :KK9::KK9:ne cahil insanlar var birde kadını topa tutmuşlardı çirkin olsa sevmicen mi bebeğini diye:KK31:

sağ salim kucağına alırsın inş cnm rabbim cinsiyetini öğreneceğin günleride göstersin:KK16::KK16::emir_bebek::emir_bebek:

hahaha aynı sayfaya üyeyiz sanırım bende çok gülmüştüm o mesaja :KK35:

hadi ya yok ben sadece ur'a benzettim....Arkadaşın da ikizi olacak doğal yollarla...
felaket heyecanlı..İkiz de hersey fazla fazla oluyormus bulantı falan:KK1:

Selam kızlar günler sonra ben geldim.

Iki gündür hasta yatiyodum giremedim. Bizin üniversitenin festivali vardı gece ona gittim hasta hasta. Şimdi boğazımda koca bi tahriş hala hepinizi selamlıyorum :))

Nasılsınız gorusmeyeli :)

hehehehehe dediğime geldin yani :21:
zaten daha pirinç kadar bile değil bebeğin toplu iğne başı kadar :KK16:

Hala nasıl inanmaz bazı insanlar mucizelere ALLAHın varlıgına anlamıyorum. 10 gün içinde hangi kuvvet toplu iğne kadar birşeye kalp başşedip onu atırabılır ki...

X