Yaza Merhaba Çekilişi

Bilmemkiiii ben birsuru sey aldim kurbancigazimaa

Ne aldın ne aldın?

Bi kere dün verdim şekerim whatsap kullanıyor ve kitap çok okuyor dedim ama :))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben miyim ki o?

Whatsapp fotoğrafı nasıl kurbanının?

Yaaa kızlarrr kim ne ipucu verdi? Ben kaçırdım. Bir daha söyleseniz olmaz mı?

eylüüül neler aldın bana kırtasiye sitesinden ajanda gibi küçük not defteri de aldın mııı çok şirin oluyo onlar lastikli filan:21:
kullanmaya kıyamam:KK16:

İyi akşamlar kızlar ben geldiimmm yorgun günün ardından yeni ipucları varmı en son sayfa 309 a kadar bakabıldım sonra dırek atladım okumakla bitmiyorr

Pek aktif olamadım bugün.

Sevgili eşcağızımın ağzında fazla dişleri var, ön alt dişlerin hemen arkasında. Geçen hafta çekilmişti biri, bugün de daha derindeki biri daha çekildi. Ağzında dikiş var, iki taraflı yara oluştu. Ağrısı var. Onunla ilgileniyorum ancak. Gelemiyorum buraya.

Sevgili eşcağızımın ağzında fazla dişleri var, ön alt dişlerin hemen arkasında. Geçen hafta çekilmişti biri, bugün de daha derindeki biri daha çekildi. Ağzında dikiş var, iki taraflı yara oluştu. Ağrısı var. Onunla ilgileniyorum ancak. Gelemiyorum buraya.

hoşgeldinn , geçmiş olsun canım

Kurbanim bekar :)

hımmmm, not ettim seniii :82:

geçmiş olsuuuuun :26:

20yaş dişi mi Allah kolaylık versin canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X