Yaza Merhaba Çekilişi

Neyse kızlar, muhtemelen akşam üstü girerim bir daha, iş yoğundu. Şimdi çıkıp havuza gideceğim, muhtemelen eve gidince pert olurum:KK53:

Bence sensin :KK9:

Bak geçen çekilişte kimse senden şüphelenmiyo diye üzülmüştün şimdi baş şüphelimsin
:KK52:

:KK9::KK9:evet kimse benden şüphelenmemişti şimdi yine benden şüphelenenleri azaltırım ama o özelliğini söylemeyeceğim kurbanımın yoksa 2-3 kişiye düşerim:KK31:

ben kimden şüphelenicem bilemedim ya ipin ucu kaçtı yakalayamıyorum ip uçlarını:KK60:

birkaç şüphelim var ama hiç gorunmeyenler de var belki onlardan biridir belki katilim beni kandırıyordur bekar dıyordur ama benımdır :KK53::KK53::KK53:

Neyse kızlar, muhtemelen akşam üstü girerim bir daha, iş yoğundu. Şimdi çıkıp havuza gideceğim, muhtemelen eve gidince pert olurum:KK53:

vayss erkencisin yarım gün mü sizin okul bacım benim öğleden sonra var daha :KK31:

birkaç şüphelim var ama hiç gorunmeyenler de var belki onlardan biridir belki katilim beni kandırıyordur bekar dıyordur ama benımdır :KK53::KK53::KK53:

vayss erkencisin yarım gün mü sizin okul bacım benim öğleden sonra var daha :KK31:

Evet canım yarım gün. Sabahtan öğleye kadar okuldayım. 07.00-12.30

Hele kışın 11.30'da çıkıyourum. Okulumun en iyi yanı kesinlikle bu.

ohh be bırak yakamııı artıkkk :KK52::KK52::KK36::KK36::KK36: ben allah ben diyosun banaa :KK53:

Sen öyle san hala peşindeyim bibiiimmm :KK16:

İpuçlarını kaçırma.:KK34:
Dün burdaydı evet ama ne öncesini nede bugünden bahsettim.:KK14:

Hayır evli demesen senden şüphelencem Truee ama evli dedin yaa :KK43:

*bekar
*çeyizle ilgisi var
*makyajı seviyor
*whatsapp kullanıyor
*kitapsever

:KK51::KK51::KK51:

3 yıldız koydum sana :KK51:

:KK9::KK9:evet kimse benden şüphelenmemişti şimdi yine benden şüphelenenleri azaltırım ama o özelliğini söylemeyeceğim kurbanımın yoksa 2-3 kişiye düşerim:KK31:

ben kimden şüphelenicem bilemedim ya ipin ucu kaçtı yakalayamıyorum ip uçlarını:KK60:

Valla bence sen benim katilimsin ama olmayadabilirsin :KK1:

Gamzeli de olabilir katilim hatta herkes olabilir çünkü ipuçları yanlış olabilir :KK9:

Evet canım yarım gün. Sabahtan öğleye kadar okuldayım. 07.00-12.30

Hele kışın 11.30'da çıkıyourum. Okulumun en iyi yanı kesinlikle bu.
:KK53::KK53: süpermiş yaaa öğleden sonrann sana kalması harika bişey ben çoğu zaman 4 de çıkıyrm okuldan:KK31::KK31:

Sen öyle san hala peşindeyim bibiiimmm :KK16:

Hayır evli demesen senden şüphelencem Truee ama evli dedin yaa :KK43:

3 yıldız koydum sana :KK51:

Valla bence sen benim katilimsin ama olmayadabilirsin :KK1:

Gamzeli de olabilir katilim hatta herkes olabilir çünkü ipuçları yanlış olabilir :KK9:

benimki yanlış değil de birazcık eksik:KK9:

Şimdi tanıtımları tekrar gözden geçirdim ve Lavin ve benden başka yengeç burcu olduğunu yazan yok :KK53:

Peki şimdi ben nasıl senin peşine düşmeyeyim :KK52::KK52:

var canım sen göremedinn :KK19: hem benimki çeyizde almıyomuş sor berfoya ne alcam diodum topiğide yok :KK19:
bırakırmısın peşimi :KK33::KK33:

O zaman hala bir numaralı şüphelimsin :KK19::KK16:

Sende iki numaralı şüphelimsin :KK16: Nerden biliimm sen hiç ipucu da vermiyon :KK20:

whatsapda fotosunda gördüm buğday tenli
bekar
şeker bi kız
okuyomuş hala
çeyiz almıyo
topiği yok
benden küçük yaşı

değilsin sen :KK19:

X