Yaza Merhaba Çekilişi

Şükürler olsun bittiiiii :KK52::KK52: Perşembeden beri izinliydim ve hiiçç evde durmadım, o yüzden sabahtan beri hem biriken işlerimi bitirdim hem de geçmişi okudummm :KK52:

Hem bekarım hem çeyiz hazırlığı yapııyorummm yoksa ben miyim kurbanınnn :KK52:

Yavrum benim mesleğim mi güzel :KK50: çok kıymetli taraflarım ağrıdı sabah beri oturmaktan :KK50:

Elendin :KK50:

Muhtemel katillerimden birisin Zeyy :KK16:

Nee yoksa sen misinnn :KK52::KK52:

Elendin :KK50: Oysa ki seni çok sevmiştim Lavin :KK16:

Sende elendim üzgünüm bebek :KK50:

Off kaç gündür yoktum senide eledim :KK50:

Senide eledimmm :KK50:

Truee seni de eledimm, off yine katilim değilsin :KK43::KK43:

Gamzeeee sen en yüksek ihtimalli katil adayımsın :KK16::KK16:

Beni daha önceden de tanıyodun ama olabilir miyim acabaaa :26:

Keşke ayak numaram 36 olsaydı :KK53:

Sende katil adaylarımdan birisin :KK16:

Bu kadar emin olma bebek :KK33::KK51:

Oy bitti kuzucuumm, az sonra ipucum geliyorrrr :KK52:

Sende katil adayımsın artık :KK16:

solitarywoman bir numaralı şüphelimsin bebişş

uvvvv, en birinci listemdesin şu aaaaan :KK51::KK51::KK51:

Düzeltmee: yok ben değilim, senin kurbanın evliydiii.. yalnız ben buldum senin kurbanınınıı :KK23::KK23:

şttttttttt söleme sakın :) ama yabancı dili olduğunu face sınde gordum onu dıyım

benim kurbanımmm bekarr...
elendin katilim sen değilsinn :KK51:

Kizlar yetisemiyorum hiziniza😄 yeni ipuclari var galibaaa. Bnden bir ipucu daha ; Kurbanimin ayak nosu. 38 ve ustu nolardan biri

seni de elediiimm :KK51: kaldı 9 katil adayı :KK76:

şttttttttt söleme sakın :) ama yabancı dili olduğunu face sınde gordum onu dıyım

ben değilim sanki ama bi tahminim var renkli bir kişiliğe sahip gibi demi :KK24:

güneş geçmişi iyi oku birisi benim kurbanım biraz sinirli yazmıstı ipuçlarına senin profil fotonda kimseye sinirlenmeyeceğim yazıyor galiba bulduuukkk :KK15:

güneş geçmişi iyi oku birisi benim kurbanım biraz sinirli yazmıstı ipuçlarına senin profil fotonda kimseye sinirlenmeyeceğim yazıyor galiba bulduuukkk :KK15:

şttttttttt söleme sakın :)

evet eveeeet, hatta aynı kişi, kurbanı için tuhaf bi niki var demişti, adı ve syadının birazı gibi bişi demiştiii :KK23::KK23::KK23:

evet eveeeet, hatta aynı kişi, kurbanı için tuhaf bi niki var demişti, adı ve syadının birazı gibi bişi demiştiii :KK23::KK23::KK23:

yakaladıııkk :13::13::13::13: yekta da çok ipucu verdi ya kurbanı takip etse kesin bulur benım katilim hiç bişe yazmıyo ben eleme yoluyle gdııyrm artık ::))

Son düzenleme:
yakaladıııkk :13::13::13::13: yekta da çok ipucu verdi ya kurbanı takip etse kesin bulur benım katilim hiç bişe yazmıyo ben eleme yoluyle gdııyrm artık ::))

ben de öyle yapıyorummm :KK51:

yekta benim şüphelendiğim biriydi, ama tesettürlü dedi, beni kaybetti :KK37:

X