Yaza Merhaba Çekilişi

Selam iyi akşamlarınız olsun yetişemediğim sayfaları tek tek okudum hala katilimden iz yok. Kurbancıgım canım benim iyice inceledim hatta tanıtımını kopy yaptım pc me notlarımı aldım sana çok hoş şeyler düşünüyorum çeyizin içinde düşünüyorum. Her yazdıgını almaya çalışıcam umarım seni mutlu edebilirimm.Ama hiç kendinden söz etmiyorsun buralarda az daha bişeyler yazsan daha iyi olucak :KK30:

Evet peluş oyuncak süper olur :KK14:

Ben henüz ufacık bir iz göremedim ya çok gizliyor kendini yada az giriyor anlamadım katilciğimi :KK52:

Burdayım burdayım geldim :KK49:

merhaba kızlarr nasılsınızz :KK66:) neler yapıyosunuz görüşmeyeli :)) bende katilim kim bilmiyorum ama kurbanım için güzel şeyler düşünüyorum inş..:KK37: azda kaldı sayılır zaten :KK53::KK53:

Son düzenleme:
Bugün kurbanima alisveris yaptim yeni geldim :KK16:
Bitmedi ama daha oldum yorgunluktan :KK1:
Katilim naber ses soluk yok hic ?:KK23:
benim için mi ki acaba o alışverişleeer :KK76::KK76::KK76:

Peki sen bana söylesen ne kaybedersin hııı ? :26:

Kurbanımın Whatsapp'ı var :KK1: Bunda çok dürüstüm gerçekten ama evli de olabilir :KK33:

aha da sanırım o benim :KK1::KK1: whatsup fotosu nasıl kurbanının acebaaaaaa:KK1:

kurbanım çok şanslı çok farklı hediyeler buldum ona :KK12::KK12::KK16:

kurbanın olasım geldi :KK9:

çok mantıklı :KK23: çamaşır sever seçeneğine kadar benim dedim ama ben çamaşırla ılgılı hiç bişey yazmadm tanıtıma aklıma bile gelmemiş o kadar uzağım çamaşr konusna demek :KK6:
merhaba kızlarr nasılsınızz :KK66:) neler yapıyosunuz görüşmeyeli :)) bende katilim kim bilmiyorum ama kurbanım için güzel şeyler düşünüyorum inş..:KK37: azda kaldı sayılır zaten :KK53::KK53:

inşallah inşallah :))))

ipucuma gelinceee kurbanımm evliii :))) acaba katilim kiiiimmmmmm :KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

Son düzenleme:
Benim kurbanımın özelliklerini sayıyorum :KK3::KK3::KK3::KK3:
1-Evli :nazar:
2-Bebişi yok :emir_bebek:
3-gecelik iç çamaşırı seven birisi :KK1::KK1:

ahh valla benim bu oley buldum katilimi :21::21::21:

merhaba hoşgeldin sen nasılsın :KK14: Katilin benim :KK23:

benim için mi ki acaba o alışverişleeer :KK76::KK76::KK76:

aha da sanırım o benim :KK1::KK1: whatsup fotosu nasıl kurbanının acebaaaaaa:KK1:

kurbanın olasım geldi :KK9:

çok mantıklı :KK23: çamaşır sever seçeneğine kadar benim dedim ama ben çamaşırla ılgılı hiç bişey yazmadm tanıtıma aklıma bile gelmemiş o kadar uzağım çamaşr konusna demek :KK6:

inşallah inşallah :))))

ipucuma gelinceee kurbanımm evliii :))) acaba katilim kiiiimmmmmm :KK15::KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

Evet senin için :KK9:

deme kıııııııızzzz:KK8: seni her gördüğümde zerrinin sesi yankılanıyo kulağımda , selahattin abiiiii :KK1: kurbanın bensem iyi geyik muhabbeti yaparız :KK34:

Değilsende yapariz canim :KK1:
Benim katil kim acaba .
Çok takip edemiyorum burayi . :KK24:
Birde hangi kargoyla gonderecegiz ?

X