Yaza Merhaba Çekilişi

günaydın kızlar:KK3:

cumartesi günü kurbanıma yazdığı şeylere göre birkaç parça hediye aldım alınacaklar kesinleşsin tamamlayıp gönderiler başlayınca göndericem bu sefer biraz erkenciyim:KK9:elime para geçmişken değerlendireyim dedim:KK53::KK53:

ne gerek vardı canım neler aldın bana :KK37::KK9::KK9:

günaydıııın kızlarrrr :) sabah sabah kurbancıgımı ogrendııımm.......ama ne mutlu oldum ne mutu oldum :KK52: kendısını sımdıden cok sevireemmm :KK1::KK1::KK1::KK1:

ılk ıpucu : esmeriiimmm bicim bicim ölüreeem esmer için :KK1::KK1::KK1:
sımdılık hepınıze günaydıııınnnn oglen gorusuruzzzz.....

misal bazı arkideşler nelerden sevdiğinden pek bahstmemiş :KK19::KK9::KK9:

günaydıııın kızlarrrr :) sabah sabah kurbancıgımı ogrendııımm.......ama ne mutlu oldum ne mutu oldum :KK52: kendısını sımdıden cok sevireemmm :KK1::KK1::KK1::KK1:

ılk ıpucu : esmeriiimmm bicim bicim ölüreeem esmer için :KK1::KK1::KK1:
sımdılık hepınıze günaydıııınnnn oglen gorusuruzzzz.....

Ben değilimmm:KK19:

kurbanım benden daha geveze ne çok konuşmuşsunuz dün yahuu takip edemedim herkeslere güüüünaaayydın :KK3:

Benim katilimde sen değilsin hiç takımımla alakalı bişey yazmamıştım ben.Nerde benim katil yahu profılıme falanda bakıyorum ziyaretçi yok burlardan :KK52::KK52: Gizli ziyaret gibi bir özellık falanmı var acaba :26: Yada yoksa katilim hiçmi girmiyor burlara:KK43:

VAY SENİ GİDİ ÇAKKAL :))
NELER DE DÜŞÜNÜR :)))
kızlaarrr, ben yarın öğlen ankaraya gidiyorum, çarşamba akşamına kadar giremem sanırım topiğe :26: bu arada çok konuşmamaya çalışın :KK36: konuşacaksanız da bolca ipucu verin gelince hepsini takip edecegim :KK55: görüşmek üzereee :KK16::KK16:
TEMAM KZUZUKOOO :)) sen git bakalım ankaradan ne alcan bana :))) kurbanınaaaaaaaa

Gunaydn canlar gremyorum topige. Nişanlim geldi askerdnbursa,samsun.ıstanbul arasnda mekik dokuyorum 4 gun daha yokum buralarda ama unutmadm aklmda buralar
oh oh sen gez kuzum nişanlıyla gezmeye doyulmaz..geçen hafta benm nişanlım gelmişti iki güne nerler sığdırdık halaaa yetmedi zaman :)))

günaydınooo :KK70::KK70:::KK70::KK70: nabersin kuzu

günaydınnn katillerrr ve kurbanlaaar :KK23:
günaydınnnnn da benim katilim kim yaaaaaaaa neden ipucu vermiosunuzzzzzzzzzz
Günaydın kızlarrrrr :KK16::KK16:

2 gün giremedim site değişmiş :KK1::KK1:
evet site güzelleşti canım ya neydi o kıpkırmızı

günaydın kızlaaar
günaydın canom :KK70:

günaydın kızlar:KK3:

cumartesi günü kurbanıma yazdığı şeylere göre birkaç parça hediye aldım alınacaklar kesinleşsin tamamlayıp gönderiler başlayınca göndericem bu sefer biraz erkenciyim:KK9:elime para geçmişken değerlendireyim dedim:KK53::KK53:
ayn ne güzel vallahi bende aldım hediyeciklerini hazırladım :)) bi kaç parça daha ekleyipp hooop kargolicam :KK70:

Günaydın hatunlar güzel bir hafta geçirmeniz dileğiylee

amiiiin am,iiiin pazartesiş sendromsuz bi gün olsun hafta da öyle güzel geçsin inşaaallah :KK70::KK70::

Kurbanıma yaptığım bardağımm :KK9::KK9::KK9: ( Evlidir kendisi :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:)

$aaaa.jpg

X