Yaza Merhaba Çekilişi

Selam hatunlar.Ben kurbanima ilk hediyelerini aldim.Ama biraz zor oldu gibi zevkler ve begeniler farkli sonucta acaba hangisini begenir omu olsa bumu olsa cok kararsiz kaldim yani insaAllah begenecegi ciciler almisimdirr:18:
Begenirim canim tabi o zaman zahmet etmişsin :))

Selam iyi akşamlarınız olsun yetişemediğim sayfaları tek tek okudum hala katilimden iz yok. Kurbancıgım canım benim iyice inceledim hatta tanıtımını kopy yaptım pc me notlarımı aldım sana çok hoş şeyler düşünüyorum çeyizin içinde düşünüyorum. Her yazdıgını almaya çalışıcam umarım seni mutlu edebilirimm.Ama hiç kendinden söz etmiyorsun buralarda az daha bişeyler yazsan daha iyi olucak :KK30:

Evet peluş oyuncak süper olur :KK14:

Ben henüz ufacık bir iz göremedim ya çok gizliyor kendini yada az giriyor anlamadım katilciğimi :KK52:

Burdayım burdayım geldim :KK49:
Sen benim katilim değilsin zira ger yazdığımı almaya çalışırsan batarsin :KK70:

Henüz almadım bu hafta alacagım inş kırmızı siyah seviyordun en çok degılmı :KK37:
Gerci degilsin dedim ama evet severim kirmizi siyahi :KK70: :KK70:

yine mi kandırmışlar beniii :KK47::KK47:
Kuzum kıyamam sana ya hep kandiriyorlar seni aciklayayim mi hadi katilin benim :p
Var mı ip ucu isteyen??

Ben ben ben :)

Ben geldim yine gidiyorum arada ugrayip herkese laf yetistirmeye caliscam böyle:) yarin son vizem var ona asilmam lazin opuldunuz kizlar :*

all iştee bir kAndırıkçı dahaaa :KK19::KK19:

Kurbanımı öğrendim çok sevindim hemen takibe alalım bakalım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Benmiyimm yoksa :)
Ayakkabı numarasııııııııııııııııııı 36:KK39:
Katilim değilsin :26:
benimki sağolsun aktif olamadı daha yok ortalıkta :KK9::KK53:
Sende katilim değilsin:KK50:
verdim ya ipucuuu :KK30::KK30::KK30:

bekar, çeyiz hazırlığı var, makyajı seviyor, takı takmayı seviyorr :KK12:

Sen hiç değilsin 5 6 kişiyi eledim eleye eleye bulcam seni katil :KK52::KK52:

Kuzum kıyamam sana ya hep kandiriyorlar seni aciklayayim mi hadi katilin benim :p

Ben geldim yine gidiyorum arada ugrayip herkese laf yetistirmeye caliscam böyle:) yarin son vizem var ona asilmam lazin opuldunuz kizlar :*

sende kandırıyorsun iştee :KK19::KK19:

neyse hadi yarın sınavın varmış az trip atayım sana :KK1: başarılar canım :KK3:

Ayakkabı numarasııııııııııııııııııı 36:KK39:

üstüne kocaman biz çarpı koydum ben degilim :KK50::KK50::KK50:

X