Yaza Merhaba Çekilişi Hediyeler Topiği

ceylinimde ceylinim fotoları yüklüyemediği için rica etti ben yüklüyorum:KK6::KK6::KK6:

katili tuana90ydı kesesine bereket olsun tuananın da

$IMG-20140523-WA0017.jpg $IMG-20140523-WA0013.jpg $IMG-20140523-WA0012.jpg $IMG-20140523-WA0011.jpg $IMG-20140523-WA0010.jpg $IMG-20140523-WA0009.jpg $IMG-20140523-WA0008.jpg $IMG-20140523-WA0007.jpg $IMG-20140523-WA0006.jpg $IMG-20140523-WA0014.jpg

Dün vaktim olmadı hiç bugün yüklüyorum bende :KK16:
Evettt benim katilimmm amente03(tubaaammm) :KK69: bu çekilişe katılırken onun bana çıkma ihtimali aklıma hiç gelmedi hele birbirimize çıkma ihtimalimiz hiçç hiççç gelmedi :KK9: amaa biz nasıl kalpten istediysek birbirimizi artık birbirimize çıktık :KK16:
Kendisi KK'nın bana 2 yıl önce kazandırdığı güzelliklerden bitanesi onu iyki tanıdım biz çok güzel bi dost kardeş herşey olduk birbirimiz için :KK16: O benim ruh ikizimm kesinlikle :KK17: Hayatımda unutamıcağım tatlı bi tesadüf oldu çekiliş :KK16:
onaa çook çokk teşekkür ediyorum :KK16:

Bu toplu hali :KK69:
$adsýz.JPG
İçinde beni mest eden notuyla cicik cüzdanım :KK69:
$cüzdan.jpg
Bi gün tubişimlee köpüklücee hüpleticeğimiz şeker fincanlarım :KK69:
$fincan.jpg
iç çamaşırımmmm :KK17::KK17::KK17:
$iç çamaþýr.jpg
Rengarenk ojelerim ve cicikk kolyem :KK69:
$oje.jpg
Yine üzerinde bana tebessüm ettiren güzel notuyla saatim :KK69:
$saat.jpg
Kpss mağduruyuz biz ! Bu kitap kurtarıcım olucak hep yanımda olucak :KK69:
$kitap.jpg
Son olarakda bunlar :KK69:
$duþ.jpg

Hee bide içinde beni benden alan mutluluk gözyaşı dökmeme sebep olan okadar içteeenn sıcakk yazılmış mis kokulu bi mektup vardı en güzeli oydu benim için orda yazan her kelime bana iykiii dedirtti ! tekrar çok teşekkürlerr miniiimmmmm kesene bereket :KK69:

Evettt benim katilimmm amente03(tubaaammm) :KK69: bu çekilişe katılırken onun bana çıkma ihtimali aklıma hiç gelmedi hele birbirimize çıkma ihtimalimiz hiçç hiççç gelmedi :KK9: amaa biz nasıl kalpten istediysek birbirimizi artık birbirimize çıktık :KK16:
Kendisi KK'nın bana 2 yıl önce kazandırdığı güzelliklerden bitanesi onu iyki tanıdım biz çok güzel bi dost kardeş herşey olduk birbirimiz için :KK16: O benim ruh ikizimm kesinlikle :KK17: Hayatımda unutamıcağım tatlı bi tesadüf oldu çekiliş :KK16:
onaa çook çokk teşekkür ediyorum :KK16:

Bu toplu hali :KK69:
Eki Görüntüle 1127710
İçinde beni mest eden notuyla cicik cüzdanım :KK69:
Eki Görüntüle 1127711
Bi gün tubişimlee köpüklücee hüpleticeğimiz şeker fincanlarım :KK69:
Eki Görüntüle 1127713
iç çamaşırımmmm :KK17::KK17::KK17:
Eki Görüntüle 1127714
Rengarenk ojelerim ve cicikk kolyem :KK69:
Eki Görüntüle 1127717
Yine üzerinde bana tebessüm ettiren güzel notuyla saatim :KK69:
Eki Görüntüle 1127718
Kpss mağduruyuz biz ! Bu kitap kurtarıcım olucak hep yanımda olucak :KK69:
Eki Görüntüle 1127719
Son olarakda bunlar :KK69:
Eki Görüntüle 1127720

Hee bide içinde beni benden alan mutluluk gözyaşı dökmeme sebep olan okadar içteeenn sıcakk yazılmış mis kokulu bi mektup vardı en güzeli oydu benim için orda yazan her kelime bana iykiii dedirtti ! tekrar çok teşekkürlerr miniiimmmmm kesene bereket :KK69:

Ağız tadıyla kullan, Tuba'nın da kesesine bereket.

Arkadaşlığınızbir ömür boyu bozulmasın:nazar:

Öncelikle geç yükleme yaptığım için kusura bakmayın kızlar..:KK14:
Hediyelerimin hepsi bir birinden güzell..:) Sanki Gamze beni yıllardır tanıyomus gibi hepsi nokta atışı olmuş..:KK8:l
Özellikle mutfak önlüğü kupa bardakları ve kaşıklık ne zamandır çeyizime eklemek istediğim şeylerdi çok makbule geçti.:KK9::KK9:
Çukolatamı ve jelibonumu yemeye kıyamadım saklıyorum halaa..:KK1:

Magnetimi de diğer sakladıklarımın yanına ekledım hemen Rabbım ızın verırse kendı evımde kullanıcam..:KK16:

Yüzüğüme de annem göz koydu onuda sakladım hemeeen..:KK1::KK20::KK1:
Gamzeciğime burdan çok tesekkür edıyorum Rabbım bol rızk versın ınsAllah.:KK16:
Diğer arkadaslarında dediği gibi Peygamber efendimizin sünnetini yerine getirdiğimiz için çok mutluyum..:KK16:

Umarım arkadaşlıklarımız baki kalır..:nazar:En Büyük KK:KK16: $+6855.jpg $lkþjgcx.jpg $jklseklddflþ.jpg $image[5].jpg $image[4].jpg $image[3].jpg $image[2].jpg $image[1].jpg $image.jpg $lþk.jpg

Hediyelerimin hepsi bir birinden güzell..:) Sanki Gamze beni yıllardır tanıyomus gibi hepsi nokta atışı olmuş..:KK8:l
Özellikle mutfak önlüğü kupa bardakları ve kaşıklık ne zamandır çeyizime eklemek istediğim şeylerdi çok makbule geçti.:KK9::KK9:

Magnetimi de diğer sakladıklarımın yanına ekledım hemen Rabbım ızın verırse kendı evımde kullanıcam..:KK16:

Diğer arkadaslarında dediği gibi Peygamber efendimizin sünnetini yerine getirdiğimiz için çok mutluyum..:KK16:

Umarım arkadaşlıklarımız baki kalır..:nazar:En Büyük KK:KK16:Eki Görüntüle 1127722 Eki Görüntüle 1127730 Eki Görüntüle 1127729 Eki Görüntüle 1127728 Eki Görüntüle 1127727 Eki Görüntüle 1127726 Eki Görüntüle 1127725 Eki Görüntüle 1127724 Eki Görüntüle 1127723 Eki Görüntüle 1127731

Güzel günlerde kullanırsın inşallah.
Hediyeleşmeyi ben de çok severim, artık başka çekilişlerde de ismimi bol bol görürsünüz:KK55:

Umarım arkadaşlıklarımız baki kalır..:nazar:En Büyük KK:KK16:Eki Görüntüle 1127722 Eki Görüntüle 1127730 Eki Görüntüle 1127729 Eki Görüntüle 1127728 Eki Görüntüle 1127727 Eki Görüntüle 1127726 Eki Görüntüle 1127725 Eki Görüntüle 1127724 Eki Görüntüle 1127723 Eki Görüntüle 1127731

güzel günlerde kullan cnm beğenmene çok sevindim. evet burda çok güzel bir eylem gerçekleştiriyoruz birbirimizi mutlu etmek yüzümüzde tebessüm oluşturmak harika bir duygu:KK16:cnm çok muhabbetimiz olmadı ama benimde sana kanım çok kaynadı umarım baki olur arkadaşlığımız:KK16:

güzel günlerde kullan cnm beğenmene çok sevindim. evet burda çok güzel bir eylem gerçekleştiriyoruz birbirimizi mutlu etmek yüzümüzde tebessüm oluşturmak harika bir duygu:KK16:cnm çok muhabbetimiz olmadı ama benimde sana kanım çok kaynadı umarım baki olur arkadaşlığımız:KK16:

İnsAllah canım benımde aynen öyle oldu ne yalan söyliyim..:KK16::KK16:

benim hediyelerimde geldi katilim ceylinimde ceylinim:KK16::KK16::KK16:
çok güzel seçimler yapmışş bayıldım hediyelerime :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:damlacığıma çookk teşekkür ederim mahçup etti benii:KK16::KK16::KK16:
kesesine bereket olsunn
ve yıkılsın hediyelerimmm:KK76::KK76::KK76:

$damla 002.jpg $damla 001.jpg hediyelerimin paketli hali
$damla 003.jpg tişörtüm
$damla 004.jpg inş.bi gün doğucak olan bebişimin patikleri:KK16:
$damla 010.jpg $damla 005.jpg şekerliklerim ve karafımm
$damla 008.jpg $damla 006.jpg $damla 007.jpg saatim bilekliğim ve kolyem
$damla 009.jpg bunlarda çikolatalarımm:KK16::KK16:

öncelikle elif190 a sonsuz teşekkürlerimi sunarken ..zevkine seçimine hayran kaldığımı bir kez daha dile getiriyorum :))

hediyeleri çeyizimin öenmli bir ksımını oluşturacak ..

bu şipşirin güzellikler bana enerji verecek :))

her şeyi detayıyla düşünüp beni o denli mutlu ettin ki :)))

öncelikle kargocu geldiğinde kutumun büyüklüğüne şaşıp kaldım :)
gözlerim doldu; heyecandan napcamı bilemeedim :)))))
sonra iş yerindeki tüm kız arkadaşlarımla hediyelerimi tek tek açtık baktık ...herkes çoook mutlu oldu :)))) yani bu güzelliğinle yalnızca beni deği bi çok insanı mutlu ettin :)))

mutfak eşylarım genelde pembe ve mor tonlarında bunu hissedip aldıklarınla kombinledin :)))
ekmek sepetim ; mutfak önlüğüm;tuzluj-karabiberliğim;mutfak havlum;gri pembiş kilotum ;şipşirin tepsim;uzunn zamandr almak istediğim peçeteliğim;bardak takımımİrengine bayıldığım şalım;cüzdanım ;çerez takımım;hele heleeee fotoğraflığım;ay o küçük turuncu yeşil pembiş aksesuarlarım;canım mumlarım;Mersinin sıcağında elimden hiç düşürmeyecek olduğum yelpazem;çorapalrım ; hepsi birbirinden mükemmel
tekrarr çook çook teşekkürler elifim :))

iyi gnülerde kullan inşallahh canım benm...:):):)

öncelikle elif190 a sonsuz teşekkürlerimi sunarken ..zevkine seçimine hayran kaldığımı bir kez daha dile getiriyorum :))

güle güle kullan hediyelerini canım demek dubleks hediye kutusunun sahibi senmişsin :KK1:

ceylinimde ceylinim fotoları yüklüyemediği için rica etti ben yüklüyorum:KK6::KK6::KK6:

katili tuana90ydı kesesine bereket olsun tuananın da

kesene bereket tuana cicili bicili hepsi ne güzel ve ceylinim güle güle kullansın:KK16:

Evettt benim katilimmm amente03(tubaaammm) :KK69: bu çekilişe katılırken onun bana çıkma ihtimali aklıma hiç gelmedi hele birbirimize çıkma ihtimalimiz hiçç hiççç gelmedi :KK9: amaa biz nasıl kalpten istediysek birbirimizi artık birbirimize çıktık :KK16: Hee bide içinde beni benden alan mutluluk gözyaşı dökmeme sebep olan okadar içteeenn sıcakk yazılmış mis kokulu bi mektup vardı en güzeli oydu benim için orda yazan her kelime bana iykiii dedirtti ! tekrar çok teşekkürlerr miniiimmmmm kesene bereket :KK69:

işte bu durum harika ya maşallah dostluğunuza böyle kalıcı dostluklar oluşturduğunda çok daha anlamlı oluyordur eminim güle güle kullan canım , tuğba kesene bereket nickinde 03 olduğu sürece hemşerimizsin sen bizim :KK19::KK19:

falkon ve gulsaf güle güle kullanın hediyelerinizi canlar falkon senin bluzune gulsaf senin de yüzüğüne göz koydum haberiniz ola :KK1: ceylinimin tuana'ya aldığı sosluklar da çok hoş hepsine göz koydum işte :KK70:DD

Son düzenleme:
Boyle bi hediyelesme yeniden yapilacak mi.? Cok hos bi aktvte .) Bayildim gercekten herkes hediyelerini guzel gunlerde kullanir insallah .)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Boyle bi hediyelesme yeniden yapilacak mi.? Cok hos bi aktvte .) Bayildim gercekten herkes hediyelerini guzel gunlerde kullanir insallah .)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ramazanda 'Bayram Çekilişi' olarak tekrarlamayı düşünüyoruz:KK55:

X