Yaza Merhaba Çekilişi Hediyeler Topiği

Bence super olur ve katilmayi cok isterim hediyelesmeyi cok seven biri olarak .)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Benimde hediyelerim geldi katilim hilalkahramanmış :) hepsi o kadar güzel ki o kadar özenle hazırlanmışki eline koluna yüreğine sağlık canım sanki nişan tepsilerin gelmiş gibi hissettim hepsi ayrı süslüydü :) :) seni tanıdığıma çok sevindim aynı şehirde olduğumuz için en kısa sürede evime bekliyorum..

öncelikle elif190 a sonsuz teşekkürlerimi sunarken ..zevkine seçimine hayran kaldığımı bir kez daha dile getiriyorum :))

ceylinimde ceylinim fotoları yüklüyemediği için rica etti ben yüklüyorum:KK6::KK6::KK6:

katili tuana90ydı kesesine bereket olsun tuananın da

Dün vaktim olmadı hiç bugün yüklüyorum bende :KK16:
Evettt benim katilimmm amente03(tubaaammm) :KK69: bu çekilişe katılırken onun bana çıkma ihtimali aklıma hiç gelmedi hele birbirimize çıkma ihtimalimiz hiçç hiççç gelmedi :KK9: amaa biz nasıl kalpten istediysek birbirimizi artık birbirimize çıktık :KK16:
Kendisi KK'nın bana 2 yıl önce kazandırdığı güzelliklerden bitanesi onu iyki tanıdım biz çok güzel bi dost kardeş herşey olduk birbirimiz için :KK16: O benim ruh ikizimm kesinlikle :KK17: Hayatımda unutamıcağım tatlı bi tesadüf oldu çekiliş :KK16:
onaa çook çokk teşekkür ediyorum :KK16:

Öncelikle geç yükleme yaptığım için kusura bakmayın kızlar..:KK14:
Hediyelerimin hepsi bir birinden güzell..:) Sanki Gamze beni yıllardır tanıyomus gibi hepsi nokta atışı olmuş..:KK8:l
Diğer arkadaslarında dediği gibi Peygamber efendimizin sünnetini yerine getirdiğimiz için çok mutluyum..:KK16:

benim hediyelerimde geldi katilim ceylinimde ceylinim:KK16::KK16::KK16:
çok güzel seçimler yapmışş bayıldım hediyelerime :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:damlacığıma çookk teşekkür ederim mahçup etti benii:KK16::KK16::KK16:
kesesine bereket olsunn
ve yıkılsın hediyelerimmm:KK76::KK76::KK76:

kızlaaaar, hepinizin hediyeleri çok cici :KK16::KK16: güzel günlerde kullanın, katillerinizin de kesesine berekeeet :nazar:

butun arkadaslar hemen hemen hepsı hedıyelerını aldı galıba bır kac eksık var sanırsam...alanların hepsı gule gule kullansın. bu cekılısler cok guzel hanı hedıye bahane olsun maksat bırbırımızı tanımak arkadaslıklar edınebılmek acaba bır sonrakı cekılıs ne zaman ve ısmı ne olacak :KK9:

Hediyelerim geldiiiiiiiiii :KK17: Canım katilim True ..
Tanıtım topiğinde kendi zevklerimi biraz kapalı anlatmama rağmen , tarzımın ne olduğunu tahmin edip ve seçimlerini ona göre yapıyor olman beni benden aldı yemin ediyorum..
Kesene bereket canım çok teşekkür ederim..
İnan hiç çaktırmadın katilin sen olduğunu. Hatta beklemediğim bir isimdi.. :KK1: Kağıdı görünce şok oldum :KK17:
Çok teşekkürler..

ve işte hediyelerim

Paketi görünce benim gözler böyle oldu :KK53: kutunun içinden katilim çıkacak diye korkmadım da değil hı :KK33:

$Fotoðraf0266.jpg

Ve kutunun içinden bu cici paketler çıktı ve bende heyecan hat safhadaydı ..:emir_bebek:

$Fotoðraf0267.jpg

İlk açtığım paketin içinden bu şık spor tarzı bluz çıktı . Harika sırt dekoltesi var True.. :KK17:

$Fotoðraf0269.jpg

Buna bayıldım :KK17: beni sırt dekolteli bluzlarla öldüreceksin True :KK52:

$Fotoðraf0270.jpg

Ya geçen inanır mısın bunu gördüm ve içimden çok güzelmiş demiştim ve paketin içinden bu çıkınca bir kere daha şok oldum Bileklik seçimlerinde çok hoş :KK17:

$Fotoðraf0271.jpg

Kitaplarım ve çizgi romanım.. :KK17:
Dikkatimi direk '' ON KÜÇÜK ZENCİ '' başlıklı kitap çekti :KK17:
$Fotoðraf0272.jpg

Ben bunun rengine bayıldım çok seksi be :KK23:
$Fotoðraf0273.jpg

Kozmetik ürünlerim ..:KK17:
$Fotoðraf0275.jpg

Hepsi birbirinden harika ojemin rengi müthişşşşş :KK17::KK17::KK17:
$Fotoðraf0276.jpg

Makyaj Çantam :KK12:

$Fotoðraf0277.jpg

Bileklikler.. :KK17:

$Fotoðraf0278.jpg
$Fotoðraf0279.jpg

Eyeliner :KK17:
$Fotoðraf0280.jpg

Çok teşekkür ederim TRUE..
Kesene bereket canım..:KK17:

Son düzenleme:
Hediyelerim geldiiiiiiiiii :KK17: Canım katilim True ..
Tanıtım topiğinde kendi zevklerimi biraz kapalı anlatmama rağmen , tarzımın ne olduğunu tahmin edip ve seçimlerini ona göre yapıyor olman beni benden aldı yemin ediyorum..
Kesene bereket canım çok teşekkür ederim..
İnan hiç çaktırmadın katilin sen olduğunu. Hatta beklemediğim bir isimdi.. :KK1: Kağıdı görünce şok oldum :KK17:
Çok teşekkürler..

ve işte hediyelerim

Paketi görünce benim gözler böyle oldu :KK53: kutunun içinden katilim çıkacak diye korkmadım da değil hı :KK33:

Eki Görüntüle 1128079

Ve kutunun içinden bu cici paketler çıktı ve bende heyecan hat safhadaydı ..:emir_bebek:

Eki Görüntüle 1128081

İlk açtığım paketin içinden bu şık spor tarzı bluz çıktı . Harika sırt dekoltesi var True.. :KK17:

Eki Görüntüle 1128084

Buna bayıldım :KK17: beni sırt dekolteli bluzlarla öldüreceksin True :KK52:

Eki Görüntüle 1128085

Ya geçen inanır mısın bunu gördüm ve içimden çok güzelmiş demiştim ve paketin içinden bu çıkınca bir kere daha şok oldum Bileklik seçimlerinde çok hoş :KK17:

Eki Görüntüle 1128089

Kitaplarım ve çizgi romanım.. :KK17:
Dikkatimi direk '' ON KÜÇÜK ZENCİ '' başlıklı kitap çekti :KK17:
Eki Görüntüle 1128095

Ben bunun rengine bayıldım çok seksi be :KK23:
Eki Görüntüle 1128097

Kozmetik ürünlerim ..:KK17:
Eki Görüntüle 1128098

Hepsi birbirinden harika ojemin rengi müthişşşşş :KK17::KK17::KK17:
Eki Görüntüle 1128099

Makyaj Çantam :KK12:

Eki Görüntüle 1128101

Bileklikler.. :KK17:

Eki Görüntüle 1128102
Eki Görüntüle 1128105

Eyeliner :KK17:
Eki Görüntüle 1128107

Çok teşekkür ederim TRUE..
Kesene bereket canım..:KK17:

True'nun kesesine bereket, çok zevkli hatunmuş böylece öğrendik.

Güle güle kullan:nazar:

Canlarım hepinizin hediyeleri çok güzel güle güle kullanın katillerin emeğine sağlık kesesine bereket zevkli hatunlarin hepsi bir arada :)

Son düzenleme:
Hediyelerine yeni kavuzan arkadaşlar.Güle güle kullanın cicilerinizi masaAllah katillerimizin hepsi zevkli hatunlarrmısss.Hepsinin kesesine bereket:KK16:

kızlarrrr ben de hediyelerime kavuştumm, sabah ananemlerde kahvaltıdaydık o da uzadıkça uzadı, resmen kargoya ucu ucuna yetiştim :KK1: ama kavuştum şükür :KK16:

katilim şüphelilerimden biri olan kayacans tı :KK1: ve çok da memnunum katilimden, kendisiyle bolca sohbet ettik hediyeler gelmeden önceki dönemde :KK16: çok güzel bir arkadaşllık yakaladıgımızı düşünüyorum, umarım hep devam eder :KK16::KK16:

kargoyu firmadan alır almaz yol kenarındaki bankların birine çöküp hepsine tek tek baktıgım için paketlerde biraz yıpranmışlık var, tamamen benim hatam yani :KK17: şimdi paylaşımlara başlayayım :KK55:

hediyelerimin benim vahşetimden kurtuldugu kadarıyla paketli hali :KK53:

$IMAG1263[1].jpg

iç çamaşırım, çorabım, tokam ve geceligim :KK17: ( çeyizlik geceliklerim gitgide artıyor :KK9: bi tane de diğer çekilişteki katilim almıştı :KK1: toplamda iki tane oldular :KK1: )

$IMAG1264[1].jpg

mutlaka okuyup çok şey öğrenecegime inandıgım kitabım, katilimin el yazısıyla yazdıgı notum ve yine üzerinde çok güzel bir söz yazan magnetim :KK16: ( göz kalemini şimdilik görmezden gelin, birazdan yine gelecek karşınıza :KK1: )

$IMAG1266[1].jpg

hediyelerin en sevdigim kısmı :KK53: bi kısmını yedigim çikolatalarım ve akşam çayın yanında zevkle yiyecegim en sevdigim jelibonlarım :KK16:

$IMAG1269[1].jpg

kokusuna bayıldıgım el kremim, ayak kremim ve katilimin zevkimi bilip de aldıgı göz kalemlerim :KK16: ( göz kaleminde en çok mavi ve yeşil tonlarını kullanırım ama bu tonlardan yokmuş, çok sevindim :KK1: )

$IMAG1271[1].jpg

çeyizime hemen ekledigim havlum ve hemen tam karşımdaki rafıma yerleştirdigim kokusu çok güzel olan süs eşyam :KK16:

$IMAG1272[1].jpg

pilates lastigim :KK16: ( bu yaz pilates seti almaya karar vermiştim ama bu kararımdan haberi olmayan katilim nokta atışı yapmış çok sevindim :KK16: - gerçi ben ne oldugunu anlamayıp ona sordum ama olsun :KK53: çok makbule geçtii :KK16::KK16: )

$IMAG1273[1].jpg

vee hediyelerimin toplu halii :KK16::KK16::KK16::KK16:

$IMAG1274[1].jpg

bütün her biri için tek tek katilcigimin kesesine bereket diyorum :KK16: hep aklımda ve dualarımda olacak, yüreğine ellerine saglık katilcigimin :KK16::KK16:

kızlarrrr ben de hediyelerime kavuştumm, sabah ananemlerde kahvaltıdaydık o da uzadıkça uzadı, resmen kargoya ucu ucuna yetiştim :KK1: ama kavuştum şükür :KK16:

bütün her biri için tek tek katilcigimin kesesine bereket diyorum :KK16: hep aklımda ve dualarımda olacak, yüreğine ellerine saglık katilcigimin :KK16::KK16:

güzel günlerde kullan canımcımmm :KK16::KK16::KK16:

katilim şüphelilerimden biri olan kayacans tı :KK1: ve çok da memnunum katilimden, kendisiyle bolca sohbet ettik hediyeler gelmeden önceki dönemde :KK16: çok güzel bir arkadaşllık yakaladıgımızı düşünüyorum, umarım hep devam eder :KK16::KK16:

kargoyu firmadan alır almaz yol kenarındaki bankların birine çöküp hepsine tek tek baktıgım için paketlerde biraz yıpranmışlık var, tamamen benim hatam yani :KK17: şimdi paylaşımlara başlayayım :KK55:

Eki Görüntüle 1128385

iç çamaşırım, çorabım, tokam ve geceligim :KK17: ( çeyizlik geceliklerim gitgide artıyor :KK9: bi tane de diğer çekilişteki katilim almıştı :KK1: toplamda iki tane oldular :KK1: )

Eki Görüntüle 1128393

mutlaka okuyup çok şey öğrenecegime inandıgım kitabım, katilimin el yazısıyla yazdıgı notum ve yine üzerinde çok güzel bir söz yazan magnetim :KK16: ( göz kalemini şimdilik görmezden gelin, birazdan yine gelecek karşınıza :KK1: )

Eki Görüntüle 1128395

hediyelerin en sevdigim kısmı :KK53: bi kısmını yedigim çikolatalarım ve akşam çayın yanında zevkle yiyecegim en sevdigim jelibonlarım :KK16:

Eki Görüntüle 1128396

kokusuna bayıldıgım el kremim, ayak kremim ve katilimin zevkimi bilip de aldıgı göz kalemlerim :KK16: ( göz kaleminde en çok mavi ve yeşil tonlarını kullanırım ama bu tonlardan yokmuş, çok sevindim :KK1: )

Eki Görüntüle 1128397

çeyizime hemen ekledigim havlum ve hemen tam karşımdaki rafıma yerleştirdigim kokusu çok güzel olan süs eşyam :KK16:

Eki Görüntüle 1128400

pilates lastigim :KK16: ( bu yaz pilates seti almaya karar vermiştim ama bu kararımdan haberi olmayan katilim nokta atışı yapmış çok sevindim :KK16: - gerçi ben ne oldugunu anlamayıp ona sordum ama olsun :KK53: çok makbule geçtii :KK16::KK16: )

Eki Görüntüle 1128407

Eki Görüntüle 1128408

Güle güle kullan hediyelerini cnmm.:KK16:
Kayacansın ceine berekett

Eki Görüntüle 1128385

Eki Görüntüle 1128393

Eki Görüntüle 1128395

Eki Görüntüle 1128396

Eki Görüntüle 1128397

Eki Görüntüle 1128400

Eki Görüntüle 1128407

Eki Görüntüle 1128408

nazımmmmm güle güle kullan hedişlerini :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X