Yaz için aktivite/kurs önerisi

Lupetta

🍒🍒🍒
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
6.004
10.709
Kızlar selam

Kızım yazın 3 yaşını geçmiş olacak. Babası öğretmen ve yazın evde. Ben de işe gidip geleceğim. 2.5 ay gibi bir süre babasıyla evde olacaklar yani ben işteyken.

Kızım şu an kreşe gidiyor. Yazın da farklı bi şeyler olsun istiyorum. Bale kursları 4 yaştan itibaren alıyormuş. Onun dışında ne olabilir? Şimdiden teşekkürler 😇

cimnastik düşünüyorum ben, haziranda 3,5 olacak benimkiler de. Yüzme düşünüyordum aslında ama eşim “deniz bize 10 dk, para vermeye gerek yok ben öğretirim” diyecek o yüzden onu kendim için pas geçiyorum 🤣

ama erken yaşta yüzme ve balenin ilerleyen yaşlarda hemen hemen tüm spor branşlarına vücudu hazırladığını duymuştum

cimnastik düşünüyorum ben, haziranda 3,5 olacak benimkiler de. Yüzme düşünüyordum aslında ama eşim “deniz bize 10 dk, para vermeye gerek yok ben öğretirim” diyecek o yüzden onu kendim için pas geçiyorum 🤣

ama erken yaşta yüzme ve balenin ilerleyen yaşlarda hemen hemen tüm spor branşlarına vücudu hazırladığını duymuştum

Çok teşekkür ederim 😇 erkekler niye böyle yaa 🙈😂

Baleye yaşı tutar sanıyordum ben. Araştırınca 4 yaş olduğunu gördüm. Jimnastik olabilir. Araştırayım 🍀

Lupetta ne yaptın düzene girdi mi her şey kreş ve iş?
Düzene girdiyse çok çok mutlu olurum senin için çok düşündün çok yıprattın kendini Rabbim güzel günler göstersin size💐

Baleye yaşı tutar sanıyordum ben. Araştırınca 4 yaş olduğunu gördüm. Jimnastik olabilir. Araştırayım 🍀

Ya bence üç yaş alırlar rica etsen belki. Şansını dene derim. Hiç sorma, erkekler için çoğu şey gereksiz çünkü 😬🤣

Bak burada 3 diyor mesela
IMG_2302.png

X