Yaz günü turşu 😵

Kızartma yapmıştır. Turşuyu suclatittirmam suyunu bile içerim. ( Güzel yaparim ailenin tursucusu benim)
Öyle bi canım çekti ki şimdi gidip yiyesim var turşunun yazı kışı olmaz kırmızı çizgimiz ikna oldum ben
Bu arada püf noktanız nedir turşu zamanı yaklaşıyor sorsam bahşeder misiniz

AA sabun ve lıfıde yuzume ne Cok kullanırım. Nıye kullanmayacaksın mış?

Sen sade patates cipsi baharatsız fılan marka verilmiyor ya malum. Onu bıraz ez kucult. Sonra cıkolata yı benmarıyle erit.
Cıpsın ustune dök kurabiyeler boyutunda. At dolaba. Cıkar ye.
Bak bakim nasıl cıpsıde cıkolatayıda hep yıyosun

Sıvılcelerını de kucaklıcan artık, yapacak bsey yok her guzel sey zararlı yasak gunah caiz degıl. Zaten.

Tatlı tuzlu karıştırmayı denemedim hiç. bu tariften sonra yüzüm kızamık gibi olur kesin bu hassasiyetle
Desteğiniz pozitif tavsiyeleriniz için teşekkür ederim burdan bana ekmek çıkmadı sivilce çıktı yine

Çikolata ve abur çukuru fazla kaçırdıysanız olmuştur sivilce, kütür kütür turşu istedi canım şimdi vallahi

Öyle bi canım çekti ki şimdi gidip yiyesim var turşunun yazı kışı olmaz kırmızı çizgimiz ikna oldum ben
Bu arada püf noktanız nedir turşu zamanı yaklaşıyor sorsam bahşeder misiniz
Ay valla tamamen tadına bakarak yapıyorum bir de cam kavanoza sıcak suyla yaptığım için kütür kütür oluyor. Limontuzu kayatuzu sirke tadına bakıyorum boğazım hafif yanıyorsa tamamdır gırtlak kısmı hafif yanacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…