yaz geldi tatile gidebilecekmiyiz ...

nisan84

Allahtan bize armağan :))
Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
1.399
1
40
arkadaşlar geçen yaz hamilelikti mide bulantısıydı derken biyere gidemedik bu yazda bebişlerimiz var diye evdemi oturucağız yoksa gözmüzü karartıp biyerlere gidecekmiyiz siz neler düşünüyorsunuz gittiğimiz yerde çok zorlanırmıyız acaba bebeklerle yoksa güzel bir deneyimmi olur ne dersiniz...

valla eşim yeni işe başladı haftaiçi 1 gün izini var sadece ama bende senin gibi düşünüyorum sıkıldım artık günübirlikte olsa denize girmek istiyorum....
kızımıda sokucam denize başı hariç tabi ama birazda korkuyorum denizde tuzlu su ve hafif rüzgar yakarmı diye? mikrop kapma olayıda var ondan günü güne satıyorum gitmek için...

kesinlikle gidicemmmmmmmm,gözümü kararttım gerçekten,alanyadayım bu yaz.çok bunaldım çünkü, sıcaklarda bi yandan. yalnız otobüs yolculuğunu gözüm almıyo, o yüzden uçakla gitmeyi düşünüyorum da hiç binmedim daha uçağa korkuyorum da biraz

gidemiyceeeez

eşim çok istiyo hala iznimizde var ama ben cesaret edemiyorum
yani hem sıcak daha kaldırabilecekmi
hemde tatil yöreleri hastanelere uzak oluyo
olaki bi sıkınto olursa
yoksa ben mi çok pinpirikliyim insan anne olunca böyle oluyo demekki

ben bu haftasonu gidiyorum bilehihoyyyt5 günlüğüne çeşmeye kaçıyorum.temmuz, ağustos daha sıcak olur, oğluşum bunalır diye şimdi gitmek daha mantıklı geldi.Hem Çeşme Antalya kadar sıcak da olmayacağı için orayı seçtim.Ben çocuğumu biraz serbest yetiştirmek taraftarıyım, dikkat ettikten sonra tatilde bişey olmayacağı kanısındayım.Çok sıcak saatlerde güneşte kalmamaya özen göstereceğiz.Oğluşumu denize sokup sokmamaya da orada karar vereceğim, deniz suyunun sıcaklığına göre.

valla bizde çok istiyoruz ama bende denizt arkadasımız gibi cesaret edemiyorum okadar sıcagı kaldırabilirmi hava degişimi nasıl etkiler bide arkadasında dedigi gibi hastaneler çok uzak tatil köylerine offf ne biliyim yaa bir yanım git bişey olmaz diyo bir yanımda gitme bebişin daha küçük seneye kadar sabret diyo....:a015::a015:

korkma canım benim uçaktan, inan kara yolundan çok daha güvenli ben geçen sene antalyaya uçakla gittim döndüm inan hiç birsey anlamıyosun oturmanla inmen bir oluyo bende çok korkmuştum ama inan hiç bişey yok biraz cesaret veriyim sana....50 dk antalyaya inmiştik valla süper gelmişti otobüsle çok uzun sürüyo tabi çok korkmuyosan..:1rolleyes:CADIARZU

sağol canım benim. zaten kara yollarıyla göze alamam o kadar yolu çocukla.

ohhh süper valla bizde gidebilsek ama ben güvenemiyorum kendime.
bide yanında bırakabileceğin birisi olsa daha iyi olur diye düşünüyorum yalnız gidersek pek dışarı çıkamam bu seferde bişi anlamam diye düşünüyorum napsam kiii

biz gidemiyoruz malesef çalışsaydım tatil için bütçe ayırmıştık ama işden ayrılınca tatil bütçesi başka ihtiyaçlara ayrıldı geçen sene gitmiştim hamileyken çok güzeldi bu senede çok istiyordum hiçbir teredütüm yoktu çocuk konusunda nedense ama kısmet değilmiş

off ya bizde gidicez ama cehennem sıcaklarında ve antalyaya.bizim akıllı babamız kampa yazılmıştı ama hiç düşünmemiş hangi dönemde gidelim diye ve temmuzun 18inde karpuzkaldıranda çıkmış.bebekle o sıcakta çok zor olucak,eylülde falan olsaydı çok güzel olurdu napalım artık gidicez tecrübe etcez

bizimde izin dönemi temmuz gözüküyor ama bakalım belki annemlerle gideriz ayvalığa falan düşünüyoruz

bizzim böyle bir derdimiz yok malum ama
kızlar bizim dr 6 ay dolmadan denize sokmayın dedi siz de drlarınıza danışın bence

yaaa bende istiyorum gitmek ama eşim oğlanla rezil oluruz bir sene sabredelim diyor geçen sene bile gitmiştik alanyaya hamileyken her yer kokuyor gibi geliyordu aslında bu sene çok ihtiyacımız var ama bebişlerle zor gibilmaz:

geçen sen malüm benim mide bulantılarım çok şiddetliydi tatil yerine hastanede geçirmiştim bu yüzden gidemedik busene çok istiyorum ama bakalım ne olcak

alanya da gerçekten ben d e öyleyim, hamileyken zor oluyor, her yer restorant olunca yemekler kokuyor ister istemez, biz zaten 365 gün 6 saat tatil yapınca tatile çıkmaya gerek kalmıyor kızlar yaaaaa

aybuke sibel şanslısınız valla bi gittiğinizdede benim için girin denize ohhhhhh mis gibi sadece sen ve su.artık gidemezsek bizde havuz küvet idare etcez sırnaşık şey

ay ben zaten sıcaktan nefret ederim. denize gireyim filan diye bi isteğim yok istanbul da nemli sırılsıklam oluyoruz. ben şöyle karadenizin serin yaylalarına çıkmak isterdim aslında ama görünen o ki bizim tarafa, eşimin ailesi tarafına gidip gelerek bitireceğiz tatili pöfffssss kaydirigubbakcemile

Valla ben hiç tatilden vazgeçemiyorum geçen yıl hamileyim diye gittim rahatlamak adına çokda iyi oldu 10 yıldır her sene eşimle geçiriyoruz bu yılda bebişle istiyorum kesinlikle hiç tereddütüm olmadı 20 günlük bebeklerle giden arkadaşlarım var benim 5-12 temmuz bodrumdayız kıştan yaptırdık bile rezarvazyonu bişi olmaz korkmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…