Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri yaz geldi, iyice moralim bozuluyor:(

İtiraf etmek gerekirse eski erkek arkadaşım beni kocaman göğüslü bir kızla aldatmıştı :) Ama bir sürü de eksisi vardı yani kızın başka taraflarında. Zaten ondan öyle birşey bekliyodum heralde ki pek üzülmemiştim neyse o aralar hiç büyütme gibi bir derdim de yoktu. Birini gerçekten sevdikten sonra çıktı bu büyütme ihtiyacı, oysa ki sevgilim hiç gerek yok diyip duruyor. Ben temkinli mi olmak istiyorum artık bilmiyorum :p Şaka bir yana istediğim herşeyi giyebilmek istiyorum artık, gece kıyafetlerinin göğüs kısmı bikini üstleri hep abes duruyordu ondan doğdu bu ihtiyaç. Zaten böyle birşeye önce kendin için başlıcaksın...

sevgilin yok derse bile aldanma derim, sen bunu uyguladikca onun daha hosuna gidecek, heleki dolgun goguslu halini gorunce.. erkek iste cocuk gibi sevinir :-)

bende hep kadinlarin goguslerine bakiyorum yaaa. Yani benim goguslerimde biraz buyuk olsa da artik bakmasam nefret ediyorum bunu yapmaktan. Bide ben Londra da yasiyorum masallah olan olmayan herkes goguslerini acmaktan cekinmiyor burda. Bide bu ulkede dolgulu sutyen bulmak ta zor. Olanlarda cok az dolgulu. Ama birkac gun once hazir satilan silikonlardan buldum. Normal ameliyatlarda kullanilan silikonlarin degisik versiyonu. Istedigin sutyeni alip icine koyuyorsun. Ameliyatlarda kullanilan silikonlar kadar yumusak degil ama dolgulu sutyenler kadarda sert ve kalip gibi durmuyor. Normal yururken hafif sallaniyo. Olan butun memeyi yukari cekiyorsun inanilmaz bir dekolte veriyo. Sanki gercekten ideal olcude goguslerin varmis gibi. Ama yazin terliyosun onde bir agirlik oluyo ondanda biktim. Ama inanilmaz bir kurtarici yani onlarla kompleksim hafifledi. Turkiyede varmi bilmiyorum. Bide cok ucuz 4 pound burda Turk parasi heralde 10tl biseydir. keseke resim koyabilsem ama nasil yapacagimi bilmiyorum.

bende hep kadinlarin goguslerine bakiyorum yaaa. Yani benim goguslerimde biraz buyuk olsa da artik bakmasam nefret ediyorum bunu yapmaktan. Bide ben Londra da yasiyorum masallah olan olmayan herkes goguslerini acmaktan cekinmiyor burda. Bide bu ulkede dolgulu sutyen bulmak ta zor. Olanlarda cok az dolgulu. Ama birkac gun once hazir satilan silikonlardan buldum. Normal ameliyatlarda kullanilan silikonlarin degisik versiyonu. Istedigin sutyeni alip icine koyuyorsun. Ameliyatlarda kullanilan silikonlar kadar yumusak degil ama dolgulu sutyenler kadarda sert ve kalip gibi durmuyor. Normal yururken hafif sallaniyo. Olan butun memeyi yukari cekiyorsun inanilmaz bir dekolte veriyo. Sanki gercekten ideal olcude goguslerin varmis gibi. Ama yazin terliyosun onde bir agirlik oluyo ondanda biktim. Ama inanilmaz bir kurtarici yani onlarla kompleksim hafifledi. Turkiyede varmi bilmiyorum. Bide cok ucuz 4 pound burda Turk parasi heralde 10tl biseydir. keseke resim koyabilsem ama nasil yapacagimi bilmiyorum.

bu dediğin şeyi ben kendim nasıl yapabilirim diye düşünüyordum, ne koysam da altına memeyi yukarı doğru ittirsem diye, adamlar bulmuşlar:) güzelmiş gerçekten...

bu dediğin şeyi ben kendim nasıl yapabilirim diye düşünüyordum, ne koysam da altına memeyi yukarı doğru ittirsem diye, adamlar bulmuşlar:) güzelmiş gerçekten...

ya penti de miydi nerdeydi geçen bir yerde bedava dağıtıyorlarda onların küçüklerini arkadaşım alıp bikinisine koymuş. daha büyük boyları da varmış

sevgilin yok derse bile aldanma derim, sen bunu uyguladikca onun daha hosuna gidecek, heleki dolgun goguslu halini gorunce.. erkek iste cocuk gibi sevinir :-)

aynen dediğin gibi oldu :) önceden A ile AA arasıydı sanki bu kadar ilgisini çekmiyordu ya da bana öyle geliyor bilmiyorum 8) gene çok seviyordu kesinlikle sorun etmiyordu bunu bana hissettirmiyordu da ne biliyim eğilip kalkarken gözü falan takılmıyordu sanki..

ahhh kızlarrrrrr içinizdeeee benim kadar takıntılı olanınız var mı bilemiorumm ama bencee yook!! Ben sevgilime bu durumu söyleyemiyorumda yani böyle bir takıntım olduğunuuu ama aynen dediğiniz gibi nezaman büyük göğüslü bir bayan görsem kendim hemen baktığım için sevgilimde bakıo zannediyorum hatta artık okadar kiii erkek arkadaşımın arkadaşlarını bilee göğüslerinee bakarakk kıskanmayaa başlarr oldummm !! Eğer büyük göğslüyse kızzz hırçınlaşıorum hemen konuşmasını istemiyorum kıskançlıklar yapıyorumm off yaa off nereyee kadarrrrrr:KK43: :KK43:

ahhh kızlarrrrrr içinizdeeee benim kadar takıntılı olanınız var mı bilemiorumm ama bencee yook!! Ben sevgilime bu durumu söyleyemiyorumda yani böyle bir takıntım olduğunuuu ama aynen dediğiniz gibi nezaman büyük göğüslü bir bayan görsem kendim hemen baktığım için sevgilimde bakıo zannediyorum hatta artık okadar kiii erkek arkadaşımın arkadaşlarını bilee göğüslerinee bakarakk kıskanmayaa başlarr oldummm !! Eğer büyük göğslüyse kızzz hırçınlaşıorum hemen konuşmasını istemiyorum kıskançlıklar yapıyorumm off yaa off nereyee kadarrrrrr:KK43: :KK43:

Canım o kadarda yapma ya napalım yani küçükse böyle yaparsan paronayak olursun bırak akışına napalım küçük göğüsler aslında daha iyi hafif hafif hareketlerimiz rahat bukadar yapma kafana takarsan olay dahada büyür böyleymiş de ilerde büyüyecek o kesin ewlenince hamile kalınca biraz geç olucak ama olsun sağlığımızdan önemli değil şükür sağlıklıyız bi problem yok tmm canımopuyorumnanaktan

evet bir de adam gibi koşabiliyoruz. çok iyi depar atarım saolsunlar hiç ağırlık yalpalama falan yapmıyorlar :KK70::KK70:

ahh kızlarr ahhh bi ara öle düşünüodum ne güzell ama yanii yok yaz gelince iyice delirdim :2: valla biri bana deseki gel seni estetik yapalım koşa koşa giderimyaa hiç düşünmeden o derece neyse yaa :KK43:

offff tatilde plajda ne hatunlar gördüm ya yapılı gibi küçücük kızların göğüsleri yaa bak bak içim karardı oturup ağlıcam yemin ediyorum

ben de neler gördüm yaaa ilk dikkat ettiğim yer orası oluyor diyorum ne güzel yakışmış üstüü://

kızlar bu biraz saçma bir topic olabilir ama paylaşmak istedim sadece...
yaz geldi malum, millet askılı, düşük yakalı badileri, blüzleri giymeye başladı. memişler forakaydirigubbakcemile3
ya herkesin göğüslerine bakar oldum, bakıp bakıp kendiminkilerle kıyaslıyorum. benimkilerden büyük mü acaba yoksa küçük mü, a güzelmiş, benimkiler de böyle görünüyor mu acaba, bilmem nesempatiksalakcinni millet sapık sanacakohaoldumsmile
güzel güzel memişleri gördükçe de ayrıca moralim bozuluyor. yazın gelmesi bana yaramadı, iyice sıyırdım:sinifsinif:
sizde de aynı şey oluyor mu, tek çatlak ben miyim?

Ben de bakıyorumm direk göğüsleree:KK43: Hakkaten sapık sancaklar diye korkuyorum.Ayrıca benimkilerden küçük mü diye bakamıyorum,çünkü benimkinden küçüğü yok:KK43: Bi de benim gibi olan var mı diye merak ediyorum,dekolte yapmayanlara dikkat ediyorum(dekoltelilerin göğsü olduğu için,dekolte yapabiliyolarrr!!!!),ama ya gerçekten benmki kadar küçüğü yok ya da silikonlu sütyenlerden dolayı farkedemiyorum.Ama moralim benim de çok bozuluyo.Büyümüyo da,kilo da alamıyorum..Aman yaram deşildi geneee:çok üzgünüm:

X