Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri yaz geldi, iyice moralim bozuluyor:(

bende bakıyorum...
benım göğüslerım buyukkk:gitme: ve nefret edıyorum mıllet ne guzel askılı gıyıyor ben askılı gıydım mı memeler benden önce köşeyı donuyor..
egılıp kalkarken hep ortada...
oturunca asaga ınıyorlar..
acık bır yaka ve v yakaya hasretım..
göğsüm dumduz tahta gıbı olsa keşkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee amınnnnnnnnnn
çeken bılır uzaktan hoş gelıyor göruntu:eek:lmaz:

bende bakıyorum...
benım göğüslerım buyukkk:gitme: ve nefret edıyorum mıllet ne guzel askılı gıyıyor ben askılı gıydım mı memeler benden önce köşeyı donuyor..

ay töbe de :KK70::KK70: deli misin sennnn ne güzel var işte olmaması daha kötü. büyüklüklerinden rahatsızsan biraz fazla egzersiz yaparak göğüsteki yağı eritebilirsin

benim 80-85 olsaaa dekolte olmayan bluzum olmaz..yalan deil vlla öle hasretim ki dekolteye.. dekolesiz bi şey olmaz dolabımda..

aynen ya bir gömlek giyip yakasını açsan boşuna hiç şık durmuyor:S dolgulu sütyenlerle idare ediyoruz işte offf offf

yok öyleyim cidden, olunca göstermek isterim yani tamamen açmak değil derdim ama bi sexi görünmeyi arzuluyorum. öyle olanların dışlancağı bir yerde miyim diye baktım sadece.

yok be canım niye dışlanasın, herkesin kendi zevki, tercihi. benim nasıl düşüneceğimi bildiğini, bana cevaben yazmadığını biliyorum ama olsun yazayım dedim yine de bu mesajı.
o mesaj bana gelnice ben kendi açımdan cevap verdim. göstermeyi isteyen birisi olsaydımi "evet göstermek istiyorum size ne, burada konu bu değil" derdim:) anlatabildim mi?

bende bakıyorum...

hımm, seninkiler baya büyük heralde, senden once köşeyi dondugune gore, alemsinkaydirigubbakcemile3 ben o kadar büyük istemiyorum valla, yakışmaz zaten bana. ben bu halimle bile destekli sütyen üstüne dar birşey giyince ay acaba çok mu çıktı diye düşünüyorum, rahatsız oluyorum, oyle büyük oldugunu düşünemiyorum bile. dolu dolu bir B cup yeter bana, duy beni Allah'ım!!! büyüt birazcık memişlerimi, AAAAAAMİN...

hımm, seninkiler baya büyük heralde, senden once köşeyi dondugune gore, alemsinkaydirigubbakcemile3 ben o kadar büyük istemiyorum valla, yakışmaz zaten bana. ben bu halimle bile destekli sütyen üstüne dar birşey giyince ay acaba çok mu çıktı diye düşünüyorum, rahatsız oluyorum, oyle büyük oldugunu düşünemiyorum bile. dolu dolu bir B cup yeter bana, duy beni Allah'ım!!! büyüt birazcık memişlerimi, AAAAAAMİN...

aynı senin gibi dua ediyorum ben de:)) güzel göğüslü birini görünce kıskanmam hiç maşalh Allahım bana da böyle göğüs ver derim:KK70: bir bikini aldım yandan var gibi dursada sanki önden bakınca dümdüz insanın gerçkten yaz geldimi daha çok morali bozuluyor

kaydirigubbakcemile3
ahh ahh bende kucuk gogus yuzunden depresyondayim. yanliz dglsiniz. bazilarinda gogusler birbirine degince, yapisik olunca heleki dekolte'li kiyafet giyince cok hos gozukuyr, ben ise kendime bakiyrm :-( kapali olsam bile evde giydigim acik kiyafetler de hic hos durmyr..
onu bunu birakinda evlenince erkegimin baska goguslere baskasini istemem, adamin akli onlarda kalir benimkiler de fayda gormez ;-)

Yaz kış farketmiyo yazın daha acılıyor memeişler ama bende meme sapığıyımdır bakarım güzel göğüs gördümmü kaçırmamkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3
ahh ahh bende kucuk gogus yuzunden depresyondayim. yanliz dglsiniz. bazilarinda gogusler birbirine degince, yapisik olunca heleki dekolte'li kiyafet giyince cok hos gozukuyr, ben ise kendime bakiyrm :-( kapali olsam bile evde giydigim acik kiyafetler de hic hos durmyr..
onu bunu birakinda evlenince erkegimin baska goguslere baskasini istemem, adamin akli onlarda kalir benimkiler de fayda gormez ;-)

deme oyle ya allah aşkına, 3.5 ay sonra evleniyorum, korkutma. hiç aklıma getirmiyorum oyle şeyler, başkasında kalır aklı falan diye, Allah korusun. ama onu en üst seviyede etkilemeyi istiyorum ben de, inşallah olur... bir de şu var, bakacak olan her türlü bakar, ahlaklı olan da ne olursa olsun bakmaz. nice güzel kadınlar aldatılıyor,bunun bir terazisi yok. o nedenle boyle saçma şeyler düşünüp içini karartma, depresyona da girme bacım, emi?

deme oyle ya allah aşkına, 3.5 ay sonra evleniyorum, korkutma. hiç aklıma getirmiyorum oyle şeyler, başkasında kalır aklı falan diye, Allah korusun. ama onu en üst seviyede etkilemeyi istiyorum ben de, inşallah olur... bir de şu var, bakacak olan her türlü bakar, ahlaklı olan da ne olursa olsun bakmaz. nice güzel kadınlar aldatılıyor,bunun bir terazisi yok. o nedenle boyle saçma şeyler düşünüp içini karartma, depresyona da girme bacım, emi?

evet çok doğru yani bakan evlenmeden de bakar karısının göğüsleri süper olsa da tutar başkasına bakar. gerçekten seven birinin ise gözü başkasını görmez. ben şahsen şu anki sevgilimden önce erkek dediğin şöyle böyle olur diye kafamda kriterlerim vardı bazıları tuttuysa bazıları tutmamıştır ama gelin görün ki erkeklere hiç bakmıyorum bakmak aklıma gelmiyor varsa yoksa kadınlar.. hep kadınlara bakıyorum kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3

çatal seksi duruyor ya :) ama sütyensiz öyle dursun istemem. hafif ayrık ama desteksiz normal bir sütyenle bir araya gelebilecek kadar dolgun, dekoltesi hoş duran bir göğüs idealdir. push up lı sütyenleri çöpe atmak ümidiyle ... :)

evet çok doğru yani bakan evlenmeden de bakar karısının göğüsleri süper olsa da tutar başkasına bakar. gerçekten seven birinin ise gözü başkasını görmez. ben şahsen şu anki sevgilimden önce erkek dediğin şöyle böyle olur diye kafamda kriterlerim vardı bazıları tuttuysa bazıları tutmamıştır ama gelin görün ki erkeklere hiç bakmıyorum bakmak aklıma gelmiyor varsa yoksa kadınlar.. hep kadınlara bakıyorum kaydirigubbakcemile3

kadınlar zaten oldum olası bakar kadınlara. göğüslere bakmasak bile, ne giymiş, elbisesi ne güzelmiş, ayakkabısı değişikmiş, saçı, başı, kaşı... bakacak bişe buluruz kadınlarda. geçen ben de bir kadına bakıyordum, nişanlım "kadının kıyafetini mi inceliyorsun" dedi, evet dedim. artık şu an hatırlamıyorum, belki de göğüslerine bakıyordumkaydirigubbakcemile3

hahaa evet kizlar biliyrm haklisiniz tabi, super olan ama aldatilan cok kadin var.. ama ben dedginiz gibi erkegimi tutabildigim kdr tutmak isterim sonra bir gun Allah korusun!!! aldatilirsam bu sebepten en azindan derim ben gzl bir kadinim diye :-) goguslerim super :-)
sirf erkek iicinde super olmak dglde daha cok kendim icin super olmak isterim..
bende suzerim bir bayanin giydiklerine, makajina sacina. sonra dusunurm benim uzerimde bu olurmu?
ama haklisiniz boyle dusunupte moral bozmaya degmez aksine ben en gzliyim deyip (olmasak bile) baskalrini bu sozle buyulemis oluruz hele erkegi. ama tabi bakimli olmak sureciyle.
neyse sizinle sohbet gzl ama ben kaciyrm..

hahaa evet kizlar biliyrm haklisiniz tabi, super olan ama aldatilan cok kadin var.. ama ben dedginiz gibi erkegimi tutabildigim kdr tutmak isterim sonra bir gun Allah korusun!!! aldatilirsam bu sebepten en azindan derim ben gzl bir kadinim diye :-) goguslerim super :-)
sirf erkek iicinde super olmak dglde daha cok kendim icin super olmak isterim..
bende suzerim bir bayanin giydiklerine, makajina sacina. sonra dusunurm benim uzerimde bu olurmu?
ama haklisiniz boyle dusunupte moral bozmaya degmez aksine ben en gzliyim deyip (olmasak bile) baskalrini bu sozle buyulemis oluruz hele erkegi. ama tabi bakimli olmak sureciyle.
neyse sizinle sohbet gzl ama ben kaciyrm..

İtiraf etmek gerekirse eski erkek arkadaşım beni kocaman göğüslü bir kızla aldatmıştı :) Ama bir sürü de eksisi vardı yani kızın başka taraflarında. Zaten ondan öyle birşey bekliyodum heralde ki pek üzülmemiştim neyse o aralar hiç büyütme gibi bir derdim de yoktu. Birini gerçekten sevdikten sonra çıktı bu büyütme ihtiyacı, oysa ki sevgilim hiç gerek yok diyip duruyor. Ben temkinli mi olmak istiyorum artık bilmiyorum :p Şaka bir yana istediğim herşeyi giyebilmek istiyorum artık, gece kıyafetlerinin göğüs kısmı bikini üstleri hep abes duruyordu ondan doğdu bu ihtiyaç. Zaten böyle birşeye önce kendin için başlıcaksın...

Birini gerçekten sevdikten sonra çıktı bu büyütme ihtiyacı, oysa ki sevgilim hiç gerek yok diyip duruyor.

aynen bana da boyle oldusırnaşık şey
insan gerçekten sevince karşısındakini her anlamda mutlu etmek istiyor çünkü ve her anlamda beğenilmek. bu mutlu etme olayı meme büyütmeye kadar varıyor işte.

evet kizlar bunun gibi seyleri soylemek istiyrdum iste.. ask sevgi evlilikte bitiyr diye degldi, daha cok kadin erkege karsi cekiciligini ortaya koymadigindan, kendisine yeterince bakmadigindan oluyr, yani sahsen bunu goruyrm.. ne yalan soyliyeyim bende birini sevdikten sonra goguslerimi buyutmeye karar verdim, daha yeni yani. ama tabi onceligi kendime veriyrm, aynada kendime baktigimda birkez daha hayran kalmak istiyrm vucuduma ;-) sevgi aski on plana koysak bile kadinin goruntusu cok onemli bence, hasas ve onemli bir faktor, buna dikkat edelim derim.

X