Yaygın seğirme

cananmihra7123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2024
21
0
25
Merhaba kızlar vücudumda 1 aya yakındır yaygın seğirmeler var araştırınca als vs yazıyor ablamı als den kaybettim 2 yıl önce ama genetik bir hastalık değil ondan sonra anksiyete oldum baya kötü zamanlar geçirdim 1 ay önce de strsli şeyler yaşadım baya şimdide seğirmeler var vücudumda başımda kulağımın yanında bacak kalça kol ve dilimde ve dilimi aşırı takıyorum titrıyor gibi hissediyorum ya da bana öyle geliyor bir video izledim kızın dili titriyor als hastası sonra bende de fazlaca olmaya başladı aşırı korkuyorum takıyorum yatamıyorum hatta 20 elimde emarım var gerekırse emg yollayacak var mı başına gelen

Canım korkma bişey yoktur, hele zaten bi kere korktun mu stres falan bunlar çok seğirme yapıyor kötüye yorulacak bişey yok. Ha çok sıkılıyorum bu konuya diyorsan git bi nörolojiye ama sıkıntı yoktur korkulara ve travmalara bağlı olma ihtimali yüksek.Ara ara bende de seğirme olur herkeste olur

Yanıtladıgınızz için teşekkür ederim nörolojiye gittim emar verdi ayın 20 snde cekılecem aşırı stres oluyorum ve seğirmelerım artıyor elimde bacağımda sırtımda heryerımde oluyor dilim de dudağımda yani baya korkuyorum işin doğrusu inşallah çıkmaz bir şey sureklı olmazsa zaten takmam ama işte dilim falan olunca kafaya daha çok takmaya başladım

Korkarsın tabi ki ama içini ferah tut

Bir de şimdi psikolojik olarak da içine işledi olmayanı da olduruyor psikoloji biraz kendine telkinler ver

Rahat ol mr çektir bakalım sonuç ne çıkacak enseyi karartma
Bakalım dua edin bana olur mu eşim onkolojı takipli hata ayriyetten myestenıa gravisi kas hastası 2 yıllık evliyiz 1 yaşında kızımız var çok kötü günler geçirdik çok korkuyorum bize bşr şey olacak kızım tek kalacak

Gittim canım 20 Ekim de emar verdi gerekirse engin çekeriz dedi ama ben asla rahat değilim ve her gün artıyor seğirmeler psikolojik mi neyse yaşıyorum belirtileri
bana doktor şey demişti o panik anında yüzüne soguk su çarp yada eline buz al dikkatini dağıtır dene istersen ailende mesela dikkatını dağıtacak şeyler söylemeli anksiete zor bı rahatsızlık Allah düşmanımın başına vermesin insanın kafası hiç susmaz mı sürekli konuşuyor

Aynen öyle sürekli enn kötü seneryo durmayan belirtiler off Allah herkesin yardımcısı olsun yanımda kimse yok gurbetteyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…