Yavru kedim cins kedimi yoksa tekir öi oluyor

sedaal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2021
249
74
Merhaba! Yeni kedi sahiplendim fakat cinsini çok merak ediyorum acaba hangi cinsten arkadaşım tekir diyor. size yavru kedimin resmini ve anne babasının resmini bırakıyorum.siyah olan baba diğeri annesi yavruda kedim şimdiden yapacağınız yorumlar için teşekkür ederim

Eklentiler

• E51EFF7A-DB0B-4F9E-89D4-0FFE6F77121E.png
    E51EFF7A-DB0B-4F9E-89D4-0FFE6F77121E.png
    565,8 KB · Görüntüleme: 55
  • 2BD1BAA6-437B-4A08-AF15-7C935EF7A3B9.jpeg
    2BD1BAA6-437B-4A08-AF15-7C935EF7A3B9.jpeg
    166,2 KB · Görüntüleme: 55
  • 3655C841-CDBE-4A25-B854-41D933275AF1.png
    3655C841-CDBE-4A25-B854-41D933275AF1.png
    468,4 KB · Görüntüleme: 53
Offffff ağzıma atıp yirimmmmm ben bunu yaaaaaa🫠🤤 ağzını yüzünü yirimmmm 🫠🤤 :nazar: :nazar: allahim bu kedilerin tatlılığı 🫠🤤

Cinsini veterinere neden sormuyorsunuz
Asılarını yaptırmaya ve teslım Aldıgın ız ıcın genel kontrole goturmeyecekmısjınız hayvancagızı.

Cok tatlı bu arada, adeta ben🫠

Offffff ağzıma atıp yirimmmmm ben bunu yaaaaaa🫠🤤 ağzını yüzünü yirimmmm 🫠🤤 :nazar: :nazar: allahim bu kedilerin tatlılığı 🫠🤤
Gecen bırı cocugumu tırnakladı
Dıgerı de ısırdı
Dunde ablamın kolunu prcaladılar
Noluyosa bu ara
Bı sogudum😒

Asılarını yaptırmaya ve teslım Aldıgın ız ıcın genel kontrole goturmeyecekmısjınız hayvancagızı.

Yurt duşunda yaşıyorum sahibi bana dediği şimdi değil 6 ay olsun öyle götür ben götürdüm dedi 7 haftalık şuanda kadında kafa gidik ti 😊cinsi ney dediğim zaman bana annesi Fransız babası İran farsi kedisi dedi ama veterinere götürcem daha yeni 2 gün dür aldım

Bayan bana kontrolünü yaptırdım dedi diye ama herhangi kontrolü yapıldığı zaman belge bişi veriyorlar mı bilmiyorum bana 6 aydan sonra götür dedi

Teşekkürler gerçekten çok tatlı bilgim yok bu bebek olduğu için mi çok uyuyor 7 haftalık habire hep uyuyor biraz oynuyor sonra bakıyorum uyumuş bile fazla uyanık göremiyorum
Oyy benim minikim yaa, çok küçük daha. Biraz hareket edince yoruluyor tabi ,o yuzden uyuyakaliyordur.🤤🫠 normal bebek gibi düşün, doğunca cogunlukla uyuyorlar ya bu bebeklerde ayni😍🥰 kafayı yerim ya🤤

Bayan bana kontrolünü yaptırdım dedi diye ama herhangi kontrolü yapıldığı zaman belge bişi veriyorlar mı bilmiyorum bana 6 ay sonra götür dedi

Oyy benim minikim yaa, çok küçük daha. Biraz hareket edince yoruluyor tabi ,o yuzden uyuyakaliyordur.🤤🫠 normal bebek gibi düşün, doğunca cogunlukla uyuyorlar ya bu bebeklerde ayni😍🥰 kafayı yerim ya🤤
Kedilerinde kolıği var mı acaba

Allahımmmmm çok datlu yaaa ama tekir cinsi üç renkli bir anneden doğmuş çok akıllı olur benim yerime öpün yaaa 🧿🥰

Allahımmmmm çok datlu yaaa ama tekir cinsi üç renkli bir anneden doğmuş çok akıllı olur benim yerime öpün yaaa 🧿🥰
Kedi satan istegramda bi yere sordum oda british shorthair dedi 😄

Eklentiler

• 4F8CB7B7-0C26-48C1-A57F-3F4BA1FC3F3E.jpeg
    4F8CB7B7-0C26-48C1-A57F-3F4BA1FC3F3E.jpeg
    87,2 KB · Görüntüleme: 41
Ayyy çok sagolun ilk kez kedi sahiplendim çok güzel bi duyguymus sabah erkenden uyanıyor bende onunla uyanıyorum ne yese ne içse acaba azmı yedi diye dert ediyorum kendime aşırı seviyorum
Büyüdükçe çok daha güzelleşiyor. Ben sahiplendiğimde buradaki arkadaşlar bana çok yardımcı olmuştu. Heyecandan geberip herşeyi yazıyordum 😄

kırma bu bildiğiniz. shorthair falan değil ya. benim oğlum shorthait kulakları, burnu vs alakası yok. benimli safkan shorthair ama anası babası da shorthairdi. buna net bir cins söylenemez büyük ihtimalle. biraz anadan biraz babadan alacak gibi.

bu arada eski sahibi getirdiyse bile siz de veterinere götürün. zaten pasaport vs çıkarmayacak mısınız? bunun çipi var parazit aşıları var falan. gidin genel bir sağlık durumunu öğrenin. biz de sahiplendiğimizde tüm aşılarını vs yaptırdık dediler ama biz götürdük yine de aldığımız gün.

X