Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yatınca göğüslerim neden sarkıyor?

• Konu Sahibi melisxes
kilo alınca göğüsler de büyür tabiki..sonuçta orda da yağ dokusu var..zemuszemus
ama kiminde daha çok büyüyebilir kiminde daha az o da değişir kişiden kişiye kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

• Konu Sahibi melisxes
benn kiloda alamıyorum bazısı su içse yarar banada ne yesem yaramıo bayılıyorum balık etli dolgun hatunlara :gitme:

• Konu Sahibi melisxes
herkes kilo vermek için uğraşıyor ama :)kaydirigubbakcemile2 ben de dahil :)zemuszemus o yüzden şanslısın aslında hihoyyyt

• Konu Sahibi melisxes
benn kiloda alamıyorum bazısı su içse yarar banada ne yesem yaramıo bayılıyorum balık etli dolgun hatunlara :gitme:

ewt yaa ben de mafoldumben sanki sewgilim balık etlilerden hoşlanıcak gbi gelio kendimi yiyip bitiriorum mafoldumben 2,5 yılı geçti arkadaşlığımız ama yine de balık etli bi kız görünce çok korkuorum bakcak dieee mafoldumben mafoldumben

• Konu Sahibi melisxes

aynen benimde eşim hoşlanıyo balık etlileden bunu biliyorum ama napıcan işte Allah can sağlığı versin çok şükür sağlığım yerinde diye şükrediyorum.

• Konu Sahibi melisxes
aynen benimde eşim hoşlanıyo balık etlileden bunu biliyorum ama napıcan işte Allah can sağlığı versin çok şükür sağlığım yerinde diye şükrediyorum.

ben büyük konuşmak istemem ama tahammül edemem,,baktığını falan görürsem..siz ewlisiniz normal sizinki..yani normal derken göz yummanız demk istedim yanlış anlamayın

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi melisxes
ben büyük konuşmak istemem ama tahammül edemem,,baktığını falan görürsem..siz ewlisiniz normal sizinki..yani normal derken göz yummanız demk istedim yanlış anlamayın

bende baktığını görürsem gözlerini oyarım :mymeka: klava: hiç tahammül edemem gerçi onun gözü benden başkasını görmüyo hatta ağzımın içine düşüyo resmen sürekli dünyada gördüğüm en güzel hatunsun der ama tedbirimizi almalıyız yinede sırnaşık şey

• Konu Sahibi melisxes
ewt cnm benm erkek arkdşım da öle..gerçekten çok da güvenilir.boğa zaten kaydirigubbakcemile3 tbi ewliyken bu kadar sert olamayız ama eğer ki yapsın ayyy düşünemiorum bile klava:

• Konu Sahibi melisxes

canım heralde bakması insanı rahatsız eder.ben hoşlanıyor derken bakıyor demek istemedim.yani benim kilo almamı istiyor demek istedim .yoksa bi baksın bakalım ne oluyo klava: klava: kaydirigubbakcemile

• Konu Sahibi melisxes
canım heralde bakması insanı rahatsız eder.ben hoşlanıyor derken bakıyor demek istemedim.yani benim kilo almamı istiyor demek istedim .yoksa bi baksın bakalım ne oluyo klava: klava: kaydirigubbakcemile

aaayy kııız bu mesajına bi sewindim ki sorma opuyorumnanaktan hem senn açından hem kendimi kötü hissetmiştim sana öle dedim die opuyorumnanaktan

• Konu Sahibi melisxes
aaayy kııız bu mesajına bi sewindim ki sorma opuyorumnanaktan hem senn açından hem kendimi kötü hissetmiştim sana öle dedim die opuyorumnanaktan

yok canım niye yanlış anlıyım ben anladım senin ne demek istediğni üzme kendini bende seni öptüm kocaman Şeniz opuyorumnanaktan

• Konu Sahibi melisxes

ewt cicim ya bende de aynı sorun var ne yesem kilo alamıyorum bir kaç sene önce kullandıgım bi ilacın yan etkisiyle 51 kilo dan 70 kloya cıkmıştım sora hemen verdim hemde 4 ayda 54 kiloya indim ama şimdi nişanlım kilo almamı istiyo napsam olmuyo
gece 10 dan sora dünyanın yemegini yiyorum banamısın demiyo alamıyorum kilo alma yöntemi bilen varsa söylermisiniz kızlar bende isteyen olursa 4 ayda nasıl 16 kilo verdigimi anlatırım inanın faydasını görürsünüz :lepi: hihoyyyt

• Konu Sahibi melisxes
kilo alıp verince sarkmıştır burda söylenenleri yaparsan kendini toplar galiba ama küçüldü demişsin ölçtünmü belkide sana öle geliyodur normal olabilir ölçülerin kaçki ? CADIARZU

ölçtüm ciciş alt 74 üst 80 gelio küçük yaaaaa :sinifsinif: kendimi kötü hissediyorum gögüslerimi gördükçe
bu yüzden piskolojim bozulcak valla ya dügünüm var kışa napcam ben hiç olmazsa biraz büyüseler :umursamaz: ama yok ya büyücek gibi degil

• Konu Sahibi melisxes
tatlım düğüne 4 ay kala doğum kontrol hapı kullan hem korun düğüne hazırlık hemde onlar büyütüo gögüsü geçici olarak ama ilkgece kocanı sewindirir en azından :jeyyar:

• Konu Sahibi melisxes
yewt başlıcaksan hemen başla hapa ben 1 ay oldu kullanıorum..4 ayda anca büyür..

• Konu Sahibi melisxes
bende kilo almayı deniycem artık.aldığımdada değişme ameliyat istiyorum.ondanda hem orkuyorum hem istiyorum,ama bakalım ne olucak :kedi:

• Konu Sahibi melisxes
kilo almaya eğilimliysen ne güzel..ben kilo da alamıorum :çok üzgünüm:

• Konu Sahibi melisxes
kilo almaya eğilimliysen ne güzel..ben kilo da alamıorum :çok üzgünüm:

eğilimim falan yok canım deniyeceğim bende alamam.ama kışın ne bulursam yiyip içicem nasip olursa.çünkü yazın daha çok iştahsızım. :kedi:

• Konu Sahibi melisxes
eğilimim falan yok canım deniyeceğim bende alamam.ama kışın ne bulursam yiyip içicem nasip olursa.çünkü yazın daha çok iştahsızım. :kedi:

hımm anladım cnm..ye ye wala ne bulursan..ben dun yurda geldim..artık abur cubur alabilirsem kiloları inş kaydirigubbakcemile3 yicem bende önüme geleni:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…