Yatak odasını prenses yatağı alan var mı?

braue

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
925
1
ya arkadaşlar ben senelerdir şu prenses yatağına yada padişah yatağınada denilebilr hayranımmmm. yani şu tüllü falan oluo ya . ama ne doğru dürüst bi model gördüm nede göreni duydum. varmı bilen gören puffff

0006yj5.th.jpg
bi internet sitesinde buldum ama fiyatlar çok uçuk sanırım bunu sonradan bi mobilyacıya ekletme şeklinde yaptırmak zorunda kalıcam

aslında benim için iyi olur bu tip bi yatak. çok sivrisinek gelir de bana :)

ya aslında o cibinliği ayrı diktirebiliyorsun ama o zaman tavana bi şey çakman ve ona takman gerekli tabi o da ne kadar uygun olur bilemem şu şekilde bir yatak bulsan daha uygun olur herhalde

kullanan varsa kullanışlı mı değil mi fikir belirtse.. ben de merak ediyorum

mirage0110bjw0.jpg

w516.png

fena diil sanki dimi?

ama dediğiniz gibi bu tarz yatak odası bulmak cok zor kaydirigubbakcemile

ben çok istiyordum bu tip yatagımız olsun ama çok paramız olmadığı için alamadık.. :çok üzgünüm:

inegölde mobilya sanayii de ister bulabilir istersen özel yaptırabilirsiniz gelme imkanınız varsa tabi..

ben de yaptıracaktım ama yok direklerin tozunu al yok cibinliği yıka, onlarla uğraşmaktansa almam dedim :roflol:

assortik gönderdiğiniz yatak örtüsü ve yatak odası modeli çok güzel gerçektende bulması zor ama bulunsada çok pahalıdır

ay yok ben istemem benim yatak odam büyük olduğu halde boğuluyorum bide bebekler gibi cibinlik istemem üzerine..

Eşyalara bakarken çok istedim ama ekonomimiz elvermedi ve alamadık ama bayılırım ben bunlara

ya çok güzel gorunuyor arkadaslar ama bunun ıcın cıdden buyuk bır yatak odası gerekıyor ama yınede sanırım tercıh etmem bunu cok ıstenırse tavana cıbınlık asılabılır ama ne bılıım ferah ferah yatmak varken bu perdeler bana sıkıcı geldı

Bu güzelmiş ama odanın büyük kısmını kaplar, daha fonksiyonel bişey almak lazım. şöle direkleri çıkabilen istenildiği zaman takılan bişey olsa daha iyi olur sanki.
Ben yatak odasında - yer olursa tabi almayı istediğim- Josephine diye tabir edilen koltukları seviyorum şööle uzanıp kitap falan okuyabileceğim rahat uzanma koltuğu.

ay evt hem büyük oda lazım hemde böyle alırsak baza olayı iptal:KK43: en iyisi ev sahibim izin verirse cibinlik yaptırırım. ikeada varsa alayım

ay bu çok güzel!!! ben bunları çok seviyorum.insan kendini hakkaten hürrem gibi falan hisseder.kaydirigubbakcemile3

X