Yatağa girmek istemiyorum

Ayrıca uykuya dalmadan önce vücudumda atma da (anlık titreme gibi) oluyor bazen
Burada anladığım kadarıyla bir an titreyip vücut sizi uyandırıyor. Bu bende de olduğu için araştırmıştım, vücudun doğal bir tepkisi. O konuda endişelenmeyin.

Neden zaman zaman uykuya dalarken vücudumuz seğiriyor

Son düzenleme:
Panik atak. Uykuda aynisi bana da oluyor. Ilk baslarda bayilacak gibi oluyordum uzun suruyordu. Simdi panik atak olduğunun bilincinde oldugum icin kendimi sakinlestirebiliyorum. 10-15 saniye icinde normale donuyor

Aynen bende ilkinde acile atmıstım kendimi sonra sakinleştirebildigimi farkedince endisem azaldı, derin derin nefes alıyorum 5-10 sn de geciyor, ama neden oluyor kısmı canımı sıkıyor işte

Size de gecmiş olsun, psikolojik olarak yıpratıyor

Coraspini kalp ameliyatı olan babam kullandı hep. Doktor vermediyse bırakın bence

Allah kolaylık versin gerçekten zor.

Panik Atak da olabilir Ya da kafa kafanıza göre coraspirin kullanımı da bu arada babam kalp hastası her gün doktorun uygun gördüğü dozda alıyor aspirini ama covid sonrası pıhtı atıp kalp krizi geçirdi. Yani doktor kontrolünde kullanılan ilaçlar fayda sağlamıyor ki siz kafanıza göre kullanıyorsunuz bir de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…