Yasminle korunup hamile kalmaya karar verenler !

aynı hatayı bende 3 kez yaptım :) tabıkı negatıf cıkıncada uzuldum ama diyorumya o negatıfler benı tatmın etmıyor cunku hıssedıyorummmm:)

günaydın kızlar 1 günü daha geride bıraktık ay sonunda surda ne kaldı bayramda zaten gunlerın nasıl gectıgını anlamayız gıbı gelıyor bana sızler bır kac test yapmıssınız ben daha once hıc test yapmadım adetıme kadarda beklemeyı dusunuyorum adetım eger olmazsa en erken 29 ekım pazartesi gunu yapacagım hadı hayırlısı bakalımmm

Son düzenleme:
kızlar yalnız cok tesaduf olmuş 3müzde bat ları aynı galıbaaa bakalımmmm hangımız önce verecegızzzzz bebişşş haber,iniiiii

Son düzenleme:
Kızlar hiçç adetiniz geçmeden test falan yapmaya kalkışmayın daha çok moraliniz bozulur bu benim 2. hamileliğim inşallah bunu sağlıklı bi şekilde kucağıma alırım size yardımcı olmak amacıyla yazıyorum bende belirti sol kasığımda sanki titreme seğirme gibi hareketlenmeler olmuştu bide tam ben SAT 22 ağustostu 5-6 eylülde sol kasığımdan bacağıma kadar gün boyu süren inanılmaz bir ağrı olmuştu snra o ağrı 15 eylülde 'de oldu benim adet olmam gerekiyordu 18 eylülde ama olmadım aradan taaam 7 gün geçti eşim artık dayanamadı doktora gidelim dedi gittik kesemizi gördük o arada ben hiç test yapmadım çünkü ben çok umutsuzluklar yaşadım çok üzüldüm ilişkiden sonra hiç kalkmadım Allah affetsin sabah kalkıp banyo yaptım gece de ilişkiden sonra kafamı yere ayaklarımı yatağa koydum 5 dakika öyle durdum tabi bunlar bahane rabbim ol dedi oldu ama deneyin derim kızlar Allah yardımcınız olsun ha ilk aydan olmazsa üzülmekte yok sakın bakın yumurtanız gelişmiş ne güzel sorun falan yok yani

arkadaslar bende yazz dogum kontrol hapı ıle korunuyordum
eylul 19 da hapı bıraktım
ve bugun tam 5 haftalık hamıleyım
ılk ayda oluverdı bebıs ben sanıyordum kı hap daha korur ama ole deılmıs

merhaba canım inşallah bebegını saglıkla kucagına alırsın benım cesıtlı belırtılerım var sat ım 30 eylul ..sonrakı ikinci hafta sag kasıgım cok agrıdı batma gıbı ya kızlar size bir itirafda bulunayım ben bu agrıyı yıllarca kıst zannetım cunku benım bu agrım ben adet gormeye basladıgımdan berı her ayın bellı bır donemınde olurdu cok kez doktora gıttım bana folikul kıst dedıler onemlı bırsey degıl her kadında olan bırsey dedıler sonra gel gorkı evlendımmm cocuk sahıbı olmayı dusununce tabı arastırmaya başladım yumurtlama nasıl oluyor dıye yumurtlama folıkul adı verılen sıvı dolu keseceklırden olusuyormusss aaa dedimm ben yıllarca kıstım var sanırdım meger ben her ay yumurtluyormusum yanı d.k hapını kullanırken hıc agrım oldugunu oyle uzayan bır akıntım oldugunu hatırlamaıyorum ama bu ayy bunların hepsını yasadımm yanı bende bu bu ay yyy yumurtladımmmm ıste döllenip dollenmedıgı 1 hafta sonra gorecegımmmmmm bunu da niye anlattım dk hapını bırakınca oyel hemen yumurtlama olmuyor dıye bılıyordum oyle olmadı ıste

Son düzenleme:

canımm bende 25 eylülde bıraktım ilacı inşallah bizimde kısa zmanda oluverir bebişşş

gecen ay ılacı bıraktım ovulasyon donemlerımde aynen soyledıgınız gıbı ayaklarımı havaya falan kaldırdım en az 10 dk ayaga kalkmadım falan ama inşallah hamileyimdir,gün gecmeden bakılan testler gercekten anlamsız moral bozmaktan baska hıc bsy değil..hamile arkadasların yorumlarını okudum hep belırtılerım var ama yınede merak ıste gunler gecmek bılmıyor:)

maşallahh ınsallahh sağ sağlım alırsın bebegını kucagına,darısı bızlere inşallahh..

evet canım erken yapmak hata ama buradan takip ettiğim kadarıyla oldu bir iki arkadaş adete 2 gün kala öğrenen...belki çıkar diyee bir umut iştee...belki de o heyecanı yaşamak istiyoruz....bende 28inde olmazsam 29u bayram dönüşü yaparım bidaha...ama söz veremiyorummm belki daha önceden de yapabilirim:)
kızlar yalnız cok tesaduf olmuş 3müzde bat ları aynı galıbaaa bakalımmmm hangımız önce verecegızzzzz bebişşş haber,iniiiii
evet yaaa bayram tatili dönüşü dananın kuyruğu kopacak....benim hiç belirtim yok ama...inşşş ben de hamileyimdirrr...nedense sizden çok umutluyummmm...

maaşallah ben de hapı bırakır bırakmaz hamile kalmıştım ama bebeğim öldüüü karnımda...sakın sen üstüne alınıp moral bozma doktor ilk gebeliklerde düşük ve bu gibi durumlar yaşanıyor dedi...yanii hapı bırakıp hamile hemen hamile kalmamla ilgisi yokmuşş heralde...sağlıcakla al bebişini kucağınaa....

arkadaşlar gunaydın hepimizin bat hemen hemen aynı:) ilk test yapan mutlaka buraya yazsın bırbırımızden haberdar olalım:) merak edıyorumm coookk:)

arkadaşlar gunaydın hepimizin bat hemen hemen aynı:) ilk test yapan mutlaka buraya yazsın bırbırımızden haberdar olalım:) merak edıyorumm coookk:)

evett....adet olursak da yazalım pozitiff görürsek de.....ben de sizi çok merak ediyorum...güzel bir bayram geçirmenizi ve sonrasında güzel haberler almanızı diliyorum...bu arada ben de 86lıyım....:)

arkadaşlar ben 11 aylık evliyim ilk 6 ay yasmin kullandım 5 aydır da kullanmıyorum yumurtlama günlerimde ilişkiye giriyoruz ama henüz çocuğum olmadı ayrıca söyle bir sorunum var yum düzenli adet oluyorum ama yumurtlama günlerimi kestirebilecek ne bir akıntı ne bir kasık ağrısı oluyor acaba yumurlamanda mı bir sorun var bilmiyırum 5 ay kullandım ilacı ama olmadı adetime 2 gün vardı eczaneden test aldım negatif çıktı suan adet,m 2 gün gecikti ve kahverengi akıntım var acab aolabilir mi bilmiyorum onun dışında baika bir belirti yok bir umut diyorum hayırlısı.

kızlarrr son bir günnn....ama kahve akıntım başladı bileee yarına gelirr adetim....çok umut etmiştim ama olmayacak galibaa...yine de son ana kadarrr belkiii diyeceğim....sizden ne haberler......

ben de yumurtlama belirtisi yaşamıyorum zaten buralardan öğrendimm öyle yumurtlama falan....düzenli ilişki en iyisi ben ce gün aşırı öneriyoo doktorlar..ben testi tekrarla derim belki şimdi çıkar

arkadaşlar merhabalar güzel haberlerle geldim size:) bayramın birinci günü sabah idrarımla test yaptım 2-3 dk sonra silik pembe çizgi belirdi :) Allahıma şüklürler olsun belirtilerim psikoloji deilmiş :) darısı sizlere inşallahh.. daha adetime 3 gün vardı ve idrarda cıktı silikte olsa..

canım benim çok sevindim....3 gün öncesinden öğrendin demek onun için silik...adet günü baya koyu çıkar çizgi ozaman...kan testi de yaptır canım.ben yarın yapacam test tabiii bugün olmazsam adet...4 gün önce yapmıştım çıkmamıştı onun için pek umudum yok.hayırlı olsun....iyi hamilelikler diliyorum.kendine ve bebeğine iyi bak sağlıkla kavuşursun bebğine inş.

hamile olanları tebrik ederim..darısı başımıza inşallah...

ben hiç korunmadım eşim korunuyordu hep. korunmayı geçen ay bıraktık.. benim adetim biteli 10 gün oldu. kasımdaki adetime de 10 gün var nerdeyse.. 2 gündür karnımda şişkinlik var, belim ve kasıklarım ağrıyor ve karnımın içi gıdıklanır gibi oluyor.. ama sık idrara çıkma göğüs hassasiyeti felan yok.. sadece kasık ağrısı var bilemiyorum ya çok heycanlıyım kan testi yaptırmamak için kendimi zor tutuyorum .. bir yandan hamileymişim gibi hissediyorum çünkü hiç böyle olmazdım ama bir yandan da boş yere umutlanmak istemiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…