Aile Planlaması Yasmin Doğum Kontrol Hapı Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
canım bende de ilk ay sürekli kahverengi lekeler oldu ama ikinci ay hiç olmadı, endişelenmene gerek yok yani..

arkadaşlar yasmini bıraktıktan sonra hiç adet gecikmesi yada adet olamama durumunu yaşayan yok mu aradanızdaaaaaaaaaa????????????????

arkadaşlar yasmini bıraktıktan sonra hiç adet gecikmesi yada adet olamama durumunu yaşayan yok mu aradanızdaaaaaaaaaa????????????????

BEN VARIM... YASMİNİ BIRAKIP ARA VERİNCE AYNI ŞEYİ YAŞADIM.AMA BEN SENİN KADAR ARA VERMEDİM:enbuyukkk:

Ben yaşamadım 1,5 sene yasmin kullandım ve geçen ay bıraktım ve şimdide adet oldum..
Doktorunuza danışın derim..

ama ben ara vermedim ki...hepten bıraktım kullanmıcam artık, anne olmak istiyorum çünkü:Saruboceq: geçen hafta kan ve idrar testi de yaptım hamile değilim ama hala da hasta değilim:1no2: çatlıcam artık, senin en fazla kaç gün gecikmişti canım ??

kurabiyecim benim de bıraktıktan sonra ilk iki ay düzenli oldu zaten ama bu 3. ay ve hala olmadım

daha önce bende yasmin kullandım,göğüsleri büyüttüğü kesinlikle doğru.kullandığım senelerde göğüslerim 85 bedene kadar çıkmıştı,kullanmayı bıraktıktan sonraysa balon gibi söndüler:)

BENDE YASmin kullanıyorum bende yan etkisi olarak en başta biraz lekelemeler yaptı ama geçti şimdi yok ALLAH şükür ama adetim az geldi yanlız 6 akullanınca druna git bide ilacı 10 ay kullandıktan sonra 2 ay ara ver canım en iyisi bu sağlıcakla kalın

arkadaşlar yasmine 7 gün ara veriyoruz bu 7 gün arada ek korunma tedbiri almamız gerekiyomu_? birde ben yasminin 3.kutusunu içiyorum 1 gece unuttum hamile kalmam dimiii:KK43:

merhaba bende yeni evlendim,dogum kontrolu icin yasmine kullandım ama 3. kutu bitti ben 3 aydir dogru duzgun regl olamadım.sanırım yan etki gibi birsey olabilir o yuzden bu ay biraktim doktora gidecegim.bende benzer bir sorun icin doktora gitmistim birkac kere bana diane 35 vermisti doktor ama onda bu tarz bir sorunum olmamıstı.aksine reglim cok duzenli ve rahat olmaya baslamisti.

arkadaşlar lütfen bana yardım edin yasmini kullanmadığımız yedi günlük arada ek korunma kullanmalımıyız_?

mislina su yedi günlük arada zaten 3, veya 4 , gün regl oluyosun ek bi korunmaya gerek yok korkma=)

Merhaba arkadaşlar 4 aydır yasmin kullanıyorum ama hala güvenemediğim için eşimden de korunmasını istedim. Oda korunuyor ama bir kez korunmadı acaba hamile kalırmıyım????? acele cevap acaba eşiminde hala korunmasına gerek var mı sadece yasmin yetiyor mu???

ben yasmin hapının adetim tatilime denk geliyor diye kutuda 7 tane hap kala bıraktım. normal 3 gün sonra adet oldum. yinede hapı tam bitirmediğim için yanlış yaptığımı düşünüyorum. bir etkisi olurmu bana bilgi verirmisinizi lütfennnn

bende kullanıyorum 8 aydır bı yan etkısı olmadı bana kılo yaptı az bıseyadece ama memnun um en azından adetlerım duzenlı:)

Merhaba arkadaşlar 4 aydır yasmin kullanıyorum ama hala güvenemediğim için eşimden de korunmasını istedim. Oda korunuyor ama bir kez korunmadı acaba hamile kalırmıyım????? acele cevap acaba eşiminde hala korunmasına gerek var mı sadece yasmin yetiyor mu???

valla bu kadar sıkı korunmanın uzerıne yumurtalar bıle korkup isteselerde izin vermezler herhalde :jeyyar:

birisi bana cevap yazabilir mi ?daha yasmine yeni başladım başladığım günden beri midemde inanılmaz derecede bulantı oluyor.normalde adedim 4 gün sürerdi ama bugünle 7 gün oldu akıntı şeklinde ama...

X