🌿🌿🌿YASİN'İ ŞERİF HATMİ 🌿🌿🌿

Hepinizin agzina saglik Allah razı olsun.Kendime okudum Allah kabul etsin.ilk tedavim bos gebelik olmustu.2.negatif. Bugun 3. transferimin 7.gunu sonuc bu. Bu defa hayırlısiyla olmustur insallah

Eklentiler

• 20211209_102728.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 36
Hepinizin agzina saglik Allah razı olsun.Kendime okudum Allah kabul etsin.ilk tedavim bos gebelik olmustu.2.negatif. Bugun 3. transferimin 7.gunu sonuc bu. Bu defa hayırlısiyla olmustur insallah
Canımmmmm inşallah gönlüne göre nasip olur
okuyan tüm arkadaşlarımın ağzına yüreğine sağlık Rabbim kabul olan dualardan eylesin

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Allahın izniyle bu kez saglikla devam edicek inşallah dualarım seninle..

Canım bence pozitif benim kızımdada ilk testim böyleydi Rabbim inşallah hayırlısıyla sağlıkla tez zamanda kucağına almayı nasip etsin

agustos72 için okudum Allah kabul etsin inşallah R rana20

Aktif Lora bir tane okudum neden isminin yanında 2 yazıyor kuzu açıklar mısın 2 tane mi okumam gerekiyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…