🌿🌿🌿YASİN'İ ŞERİF HATMİ 🌿🌿🌿

canım beni de ekler misin .

3 yasin okundu Rabbim niyetini dualarını kabul etsin inşallah

Nur arkadaşa okudum..
×2 ne demek 2 kere mi okuyacak o kisi biz mi okucaz

HatueL canım okuma yapacak mısın? Listede varsın ama 2 gündür dönüş alamadım senden lütfen bi bilgi verirsen sevinirim
Yeni giriş yapabildim.2 gundur bakamamıştım.Daha başlamadı diye takip etmemiştim.Dün ve bugün bildirim gelmiş öncesi gözükmüyor.Tabi ki okuyacağım.Ama geçmiş günleri nasıl yapmam lazım ?

Okudum Allah kabul etsin

Yeni giriş yapabildim.2 gundur bakamamıştım.Daha başlamadı diye takip etmemiştim.Dün ve bugün bildirim gelmiş öncesi gözükmüyor.Tabi ki okuyacağım.Ama geçmiş günleri nasıl yapmam lazım ?
Canım bugün ile birlikte 4 kişi için okuman gerekiyor liste başından başlayıp 4 kişi
R rana20
R rana20 Annesi
Aktif Lora
i p e k
İçin okuyacaksın. Yarın ki listeden de devam edeceksin. Bugün hepsini okuyamazsan bir iki güne okuyamadıklarını tamamlayıp beni etiket yaparak bildirim yaparsan çok sevinirim

Tamamdir o zaman ben niyetlerine niyetlenerek okurum.Buyuk.ihtimalle bugun hepsini okurum.Yine de okuyunca etiket yaparak haber ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…