🌿🌿🌿YASİN'İ ŞERİF HATMİ 🌿🌿🌿

canım ben şimdi gördüm başlandığını bile bilmiyordum nasıl yapalım şimdi? geçmişi okuyamıyorum sorun mu var ne bitürlü açmıyor önceki sayfaları şuan sıra kimde kaç kişiye okumamız gerekiyor bana bi yazsan sana rahmet olmazsa R rana20

Ben de yeni gördüm başladığını. Yarına kadar tamamlarım şimdiye kadar okunan kişileri
Kızlar 3 kişiye okundu
R rana20
R rana20 Annesi
Aktif Lora Aktif Lora
Yeni listeyi bu kişilerin okuması bitince paylaşacağım.

@N u r
Saliha40 Saliha40
HejaR12 HejaR12
mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma
humanbeings humanbeings
Kızlar liste başladı size etiket gelmedi sanırım.
KONU başındaki Takip et butonuna basıp konuyu takibe alın günlük listeyi görürsünüz 😘
Şuan listeden 3 kişiye okundu. Sizde dönüş yaparsanız çok sevinirim 🤗

Kızlar 3 kişiye okundu
R rana20
R rana20 Annesi
Aktif Lora Aktif Lora
Yeni listeyi bu kişilerin okuması bitince paylaşacağım.
tamam canım benimkileri bugün akşama kadar okuruz nasip olursa inşallah yazarım sana okuyunca

nur nur için okundu rabbim niyetını kabul etsin . R rana20 bu gün 4. Gün ben adet oldugum ıcın baskasına okutuyorum okundukca yazıyorum canım 4 gündür okunuyor yanı

R rana20 canım annen ve Aktif Lora Aktif Lora için 1 er tane okumuştum ben ikisi için 1 er tane daha okuyup ikisi içinde yrı ayrı 2şer tane okumuş oldum :)

@N u r
Saliha40 Saliha40
HejaR12 HejaR12
mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma
humanbeings humanbeings
Kızlar liste başladı size etiket gelmedi sanırım.
KONU başındaki Takip et butonuna basıp konuyu takibe alın günlük listeyi görürsünüz 😘
Şuan listeden 3 kişiye okundu. Sizde dönüş yaparsanız çok sevinirim 🤗
Ben şimdi gördüm 😔 hakkınızı helal edin kızlar, etiket yeni geldi bana, akşama 3 kişi niyetine okuyacağım, geriye bakarım kim ne için istiyorsa onun niyetine okurum Allah izin verirse, yemeğe misafirim var, gitsinler hemen başlayacağım, okuyunca haber ederimm

X