🌿🌿🌿YASİN'İ ŞERİF HATMİ 🌿🌿🌿

tmm canım okurum aksam 3 kısıye ....gunde 1 kısıye mı okunacak
Evet canım hergün 1 kişiye okunuyor. Eğer senin bir kişi için 2 tane okuma şansın varsa çok iyi olur. Konuyu takibe al canım bildirim gelsin sana da. Hergün okuduktan sonra beni etiket yaparak okundu yazarsan çok sevinirim 🤲🏻💗

Evet canım hergün 1 kişiye okunuyor. Eğer senin bir kişi için 2 tane okuma şansın varsa çok iyi olur. Konuyu takibe al canım bildirim gelsin sana da. Hergün okuduktan sonra beni etiket yaparak okundu yazarsan çok sevinirim 🤲🏻💗
tmm canım anladım yanlız çalışıyorum aksam okurum sabah bıldırım yapabılırım olurmu

şimdi anlamadıgım sey lıste bugun başlamadımı ve gunde 1 kısı dedınız ama 3 kısı için okunması gerekıyor bu nasıl ben hıc brısey anlamadım

şimdi anlamadıgım sey lıste bugun başlamadımı ve gunde 1 kısı dedınız ama 3 kısı için okunması gerekıyor bu nasıl ben hıc brısey anlamadım
Şöyle ki liste 3 gün önce başladı tüm listeye okuma yapacağımız için sizin bugüne kadar okuma yapılan kişilere de okuma yapmanız lazım ki onlar da size sıra gelince okusun. Böylelikle listedli herkes için liste sayısınca okuma yapılmış olacak. Siz bugün listeye girmek istediğiniz için önceden okunan kişilere okuma yapıp sıradan devam etmeniz gerekiyor

canım ben şimdi gördüm başlandığını bile bilmiyordum nasıl yapalım şimdi? geçmişi okuyamıyorum sorun mu var ne bitürlü açmıyor önceki sayfaları şuan sıra kimde kaç kişiye okumamız gerekiyor bana bi yazsan sana rahmet olmazsa R rana20

X