**** Yasin ve Fatiha Süresi ****

500 salavat,50 fatiha aldim cnm yine okursam alirim insallah...(yarin kaca kadar okunucak bagis kacta olur?)

hayırlı Cumalar arkadaşlar Cansum 1 Yasin 100 Fatiha 200 Salavat eklersin cnm

500 salavat,50 fatiha aldim cnm yine okursam alirim insallah...(yarin kaca kadar okunucak bagis kacta olur?)
canım 1 yasinde benden ekleyebilrsin
hayırlı Cumalar arkadaşlar Cansum 1 Yasin 100 Fatiha 200 Salavat eklersin cnm
Allah hepinizden razı olsun ağzınıza sağlık yarın bilmiyorum saat olarak ne zaman olur evdeki internette bi hatadır sorun var yarın 1e kadar işteyim belki 1 e kadar dua paylaşırım hepimiz için uygun olur mu sizin içinde

olur canım neden olmasın okumak isteyen akşama kadar okusun yine sayı degıl nıyetımız onemlı Rabbim 1 okudugumuzu 1000 kabul etsın ınsallah

50 fatiha 1000 selavat ve iki yasin okudum ccanım
yani bir yasin daha ilave ettim haberin Olsun Rabbim kabul eylesin iinşallah C cansu_tr

gulbera gulbera eilenn eilenn evTik evTik O Ozzgeee VaVeylla VaVeylla F Ftszynp Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 aaynaa aaynaa Ausencia Ausencia Lale kozan Lale kozan Kadriye1944 Kadriye1944 bulut776 bulut776 K krkr denizinmavisi denizinmavisi mycherie mycherie F frenzy80 @rude girl beyazlale1 beyazlale1 gulfuren gulfuren eskidendi_o eskidendi_o D Debusi @BEYAZ__KELEBEK S sernur3535 GURBET KUSU GURBET KUSU
HANIMLAR OKUDUĞUMUZ YASİN VE FATİHA SÜRESİ VE SALAVATLAR BAŞTA PEYGAMBER EFENDİMİZİN (SAV)MÜBAREK RUHUNA HEDİYE GÖNDERİYORUZ SEN KABUL EYLE YÜCE RABBİM. PEYGAMBER EFENDİMİZİN ASHABINA VE EHLİBEYTİNE DE HEDİYE EDİYORUZ . VE ŞİMDİYE KADAR AHİRETE GÖÇ ETMİŞ OLAN HZ. ADEMDEN HZ. MUHAMMED ARASINDA NE KADAR PEYGAMBER GELİP GEÇDİYSE ONLARA DA HEDİYE EDİYORUZ SALİH SALİHA KULLARA , EVLİYALARA, ENBİYALARA, HIZIR ALEYHİSSELAMA VE BURADA İSMİNİ EKLEDİĞİM BÜTÜN ARKADAŞLARIMIN ANNESİNDEN BABASINDAN EŞİNİN TARAFINDAN AHİRETE İNTİKAL ETMİŞ BÜTÜN ÖLMÜŞLERİMİZE GÖNDERİYORUZ BU DÜNYADA KİMSESİ KALMAMIŞ DUA EDEN KİMSESİ OLMAYAN UNUTULMUŞ KABİRLERİMİZE DE GÖNDERİYORUZ SEN KABUL VASIL EYLE YA RABBİM . BİZLERE BU KANDİL GÜNÜNDE VE GECESİNDE TEMİZLENENLERDEN OLMAYI NASİP ET YÜCE RABBİM HEPİNİZİN KANDİLİ MÜBAREK OLSUN HEPİNİZİNDEN ALLAH RAZI OLSUN DUALARIMIZIN KABUL OLMASI İÇİN EL FATİHA MEAS SALAVAT

X