Yaşıma göre büyükler!!

thebabes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
33
0
Meraba 14 yaşındayım . Biraz kiloluyum 2008 temmuz yazı ilk kez adet geçirmeye başladım ilk adet geçirirken göğüslerim gayet normaldi o zamanda biraz kiloluydum fakat 2009 mayıs ayında bikini seçerken denediğim bikiniler çok zor oluyodu . oluyodu ama göğüslerim sarkıyodu mecbur almıştım inanılmaz büyükler ve 2009 yazından bu yana büyüdüler !!! ve sarkıyolar !!! ne yapmalıym boyle olursa yaza yok bana havuz... kilodanmıdır bilmiyorum ama eskidende kiloluyken böyle büyük değildi ne yapacağım nolur yardım edın

cnm sana yani ben 17 yasımdaym 13 de adet geçirmeye basladım snn yasında bnmde baya büyük duruyodu sen geliştikçe onlar daha normallesicek en azından bende öyle oldu

Büyük göğüsler sanırım genetik miras sana annenin de büyük mü? toparlayıcı çok güzel sütyenler var onlardan al, bikinini göğüslerine uygun seç, hiç de kafana takma herkes büyütmek için ameliyat oluyor sana Allahın bir lütfu bu .... mutluluklar

Spor yapacaksın başka çaren yok.
yerimseniben

bnm de buyuk cnm( bi gysi qynce kotu duruo..
az dekoltesi olanlarda bile fiskirio:)) sarkmaya da basladi.. kilo vernce kuculuomus ama bilmiorm...

bnm de buyuk cnm( bi gysi qynce kotu duruo..
az dekoltesi olanlarda bile fiskirio:)) sarkmaya da basladi.. kilo vernce kuculuomus ama bilmiorm...

hyr cnm kiLo wermeyLe aLakası yk bnce bn çk zyfm ama qöğüsLerim çok büyük !!! çok iğrenç duruyorLar mafoldumben
bu arada bikini aLrken çiçek deseneLi fLn aLmamaya özen qöster çünkü onLar daha da büyük qösteriyor.çizqiLi ya da desensiz koyu renkLi bikiniLeri tercih eTmeni öneririm.
bana kaLırsa en koLay we en kesin yöntem 'spor'..spora basLa şutarafagitti

arkadaşlar bende 16 yaşındayım boyun çok uzun ama biraz kiloluyum ve göğüslerim 95 beden. ! kesinliklşe bu durum genetiklede alakalı çnkü ablamın anneannemin teyezelerimkide büyük. en kötüsü kıyafettde sorun yaşıyorum beli olsa göğsü fln yapışıyor. rahat rahat harek edip koşamıyorum. ve rahat bikini giyilmiyo bazen sabrımın sonuna gelio. bikaç yönetm denedim ama çok hafif biküçülme oldu bende artık dayanamadım uğraşmayı bıraktım. fakat kilo vermek gerçekten işe yarıyormuş ablam 5 kilo verdğnde bile küçüldü göğüsleri en azından yandan ve üstten taşmalar azaldı. bende yaırn elma diyetine ve spora başlıyorum. özellkle göğüs sıkılaştırıcı ve göğüs kaslarını çalştıran hareketler çok da fazla olmasada işe yarıyormuş fisfisfis

kilolu olduğun ve boyun uzun olduğu için 95 beden giyorsun. zayıflasan bu 85 e iner. yani göğüs kafesinin ölçüsü 95 demek ki, göğüs ucundan ölçünce kaç çıkıyor eğer B cup giyorsan ucundan ölçünce 108 çıkması gerekir 13 fazlası yani. zayıflarsan 85 bedene inersin ucu da 98 olur.beden öçüsü göğüsleri hesaba katmadan boy sebebi ile kemik genişliği ve kilo sebebi ile göğüs altının daha da artması ile oluşur. fakat göğüslerim büyük diyorsan cup büyük olması gerekir. mesela D cup büyük bedendir. C orta bence.

Ne güzel, herkes büyük olsun diye uğraşır.
Şimdi tam büyüme çağındasınız ve vücudunuzün size şekilsiz gelmesi çok normal. Çünkü bu dönemde belli zamanlarda vücudun belli bölümleri büyüyor, belli bölümleri durağan döneme giriyor. O nedenle kemik yapısı tam olarak oturana kadar biraz şekilsiz olması normal. Mesela erkek çocuklarında da burun çok büyük görünür bu yaşlarda. O yüzden bir iki sene sabredin vücut yerine oturana kadar. ınanıyorum fıstık gibi kızlar olacaksınız.
Ama sakın bluğ çağında kozmetik ya da cerrahi yöntemlerle ya da kulaktan dolma reçetelerle küçültmeye çalışmayın. Çok çok zararlı gelişen bir vücuda müdehale etmek.
Gevşeklik varsa ve dolgunluğun bi kısmı kilodan kaynaklanıyorsa bol spor yapın. Bir taşla bir sürü kuş vurmuş olursunuz. Hem vücut sıkılaşır, göğüsteki sarkmalar gider; hem sağlıklı yaşam alışkanlığı edinirsiniz; hem boynuz çok daha fazla uzar; hem de daha şekilli bir bluğ çağı geçirisiniz; adetler de ilk yılların düzensizliğinden daha kolay kurtulur.
Bir de ben sizin yerinizde olsam bu gencecik yaşta koca koca kadınların dolandığı bu sitede değil; bu güzel bahar gününde sokakta, balkonda, bahçede vakit geçiririm. Buralara takılmak için daha koca bir ömür var önünüzde.

büyük göğüs herzaman için iyidir. DD bile olsa. zayıf biri zaten ne kadar büyük göğüsü de olsa küçük durur. hoş görünür. bence ideal göğüs D cup. tabi kişi uzun ve zayıf olmalı. ozaman çok hoş durur büyük göğüs

benim baba tarafında büyük göğüslü herkes. 120 bile giyen var. anne tarafım tam zıt ama ben baba tarafına çekmişim. içinde 0 dolgu olan saten sütyenlerde 95 giyiyorum,işin en kötü yanı bence şu:
vücudumuzda hiçbi yer simetrik diildir. az da olsa mutlaka sağ yada sol taraf diğerine oranla daha gelişmiştir. ve göğüsleriniz büyük olunca aradaki fark da gözle görülür cinsten oluo. ve tabii ki daha kolay sarkıo göğüsleriniz.

cidden tam manasıyla "büyük" bi sorun ama umarım kilo verince onlarda küçülür :kedi:

büyük göğüsler her zmn için çabuk sarkarlr yani gözlemlrme dayanark söylüyorm bnm 80 bden normal yani ama brz daha büyümsni isterm açıkçası bayanssulusmile bnce sarkamsnı önlmeye çalış spor ve ya bşka şeyler büyüklüğünden çok sarkıklığı göze btar

aynen yhaa bnde 14 yasımdayım cook ama cookokkkok buyukler yhaa allahım yhaa aglıcam sımdı bıde bnm boyumda kısa tam takmamaya baslamıstım daha yenı dısardan geldım yanımdan 2 tane cocuk gectı 18 19 yaslarında kızınkıler 70 ı tutmuo dedıler allahım yhaa yerın dıbıne gırdım napcamı bılmedım neden buyuk yaaa??

Bu büyük göğüsler sırtımızı mahvediyor..Gelişme çağındaki kızlarr :sutyenlerinizi çok iyi seçin sağlıklı kullanın yoksa çok fena sarkarr göğüsleriniz!lmaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…