Yaşım sizlere göre küçük ama lütfen bi yol gösterin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
var ama çok pasif bir adam sadece benim şikayetim olduğunda gelip beni dövüyor onun dışında tüm olaylarda durgun

Aaayy deliricem her kes neden gelip sizi dövüyor. En pasif olanı bile bunu sadece size yapıyor. Canım sen her şeyi boş ver bir daha size el kaldıranı direkt polise şikayet et.

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim inşallah çalışıp üni kazanır giderim ama beyefendiler şehir dışınada yollamicaklarmış beni (abilerim)

Gerek yok çalışıp kendimi kurtarmayı düşünüyorum çünkü babam devlette baya yetkili bi adam ordanda aldırır beni
Allah sizi kurtarsın! Başka bişey diyemiyorum.

Yaşadıklarına çok üzüldüm..
Kanıtın yoksa söyleme, bu defa iftira atıyorsun diye şiddet uygularlar. Kanitin varsa göster mesajları.
Ama yinede ne olursa olsun telefonu karistırman doğru değil, aynı evde mi yaşıyorsunuz hepiniz?

Annem iyi davranıyor diyorsun ama görmediğin, yengelerinin rahatsız olduğu neler var kim bilir. Benim eşimin ablasına sorsan annesi mükemmel bir kayinvalide ama gelin olarak bana sorsalar neler anlatırım.
Umarım üniversiteyi kazanıp gidersin o evden.

Niye kimse özele saygısızlık yapıldığından bahsetmemiş ben kardeşimle ne konuşursam konuşayım yada benimle ilgili kim nasıl istiyosa öyle mesajlaşır gizlice telefona bakmak nedir ya aynı şey size yapılsa hoş olur mu insan kardeşiyle dedikodu da yapar başkalsrinin arkasindan da konuşur kimse konuşmuyorum demesin neden dışardam biri saygisizca açık olan o telefonu karıştırır.

İki kadın bir bir olmuş kızı abilerine şikayet edip dövdürtüyor. Bu iki şuursuz kadını neyine saygı göstersin.

Kiyamam sana ben. Hicbirsey yapma enerjini harcamaya degmez. Mesafeni koy kendini kurtar o evden. Onlarda kendi aralarinda küfürlesip dursunlar cahil ile etme muhabbet

Edemem diyorum işte babamın devlette büyük yetkisi var ordanda aldırır beni
Sen polise şikayet et diyenlere bakma urfa gibi bi yerde böyle baskıcı ailede polise şikayet durumunda kıyamet kopar zaten reşitsin seni devlet korumasınada alamazlar en fazla kadın sığınma evi, orasıda 6ay. Sonra ne olacak peki ya dayakcı aileye gidicek ya babasından beter bi kocaya. Böyle akıllar vermeyin hanımlar her doğru her yerde işe yaramıyor işte. Bu kızın yapacağı tek şey garanti olacak bi meslek seçip kurtulmak, senin okumaktan başka yolun yok ablacım, saçma sapan bi bölümde seçme ataması olan aileninde sorun çıkartmayacağı ebelik vs gibi seç kurtul. Sakın bunlardan bunalıpta kocaya kaçma hayatını maf edersin. Bırak yengen annenler ne halt ederse etsin sen kendini kurtar. (Ebelik örneği verme sebebim genelde kızları okutmak istemeyen sözde muhafazakar kesim bu bölüme sıcak bakıyor kadınlarla uğraşıyor diye)

Sız neden dayak yeyip oturuyorsunuz unıversuteye hazırlansanız kurtulsanız herkesten

Bence söyleme sonunda kötü olan sen olursun zamanla gerçek yüzleri çıkar ortaya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…