Yaşım sizlere göre küçük ama lütfen bi yol gösterin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yazik size uzuldum calisin uni kazanip kurtarin bir daha donmeyin bu eve. Annenize uzulurdum ama o yalaklik yapmaya devam etsin gelinleri onu insan yerine bile koymuyor mustehak. Söyleseniz siz kotu olacaksiniz ama ben olsam elimde delil olarak tutardim yarin bir gun bisey olursa diye ama kimseye paylasmazdim

Bilmiyorum valla abilerim işe giderken ve işten gelirken kahvaltısını yemeklerini hepsini ben hazırlıyorum sesimi çıkartıncada hem abilerim hem annem hemde babam dövüyorlar beni resmen sıra sıra dövüyorlar yinede yengelerimin anneme ve bana olan küfürlerini görünce kendimden çok anneme edilen sözler zoruma gitti
Hayırdır ne diye seni dövüyorlar? Bu konu şaka mı? Polise git o evden uzaklaş. Pislikler

Bazı kadınlar erkek çocuklarını o kadar sever ki kızlarına pislik muamelesi yaparken gelinleri sırf o çok sevdikleri oğulları ile evli olduğu için el üstünde tutar. Annenzide o kadınlardan biri sanırım.
İlk yorumunda annenize söyleyin dedim, ama büyük ihtimalle anneniz umursamyacak.
Birde o, iki kardeş gelin madem sizleri beğenmiyor ne diye iki kardeş aynı eve gelin geldiler. Gerçekten onlarda garip insanlar.

Haksız degiller ki, öz kızını döven kadin öz kızı gibi sevdigi(!) Gelinlerine ne saçmalıklar yapıyordur. Size uzaktan güzel geliyordur annenizin davranışları. Ama hayatının her anında dengesiz olduguna emin olabilirsiniz. Düzgün biri olsa kizini dovmez
Ayrıca telefon karıştıracak, açık arayacak görümceyi sevecek değiller ya. Tabii gıcık oluyorlardır. Ben normal karşıladım.

*yengem yok eniştem var. Allah şahidim bir ay telefonu bende kalsa bir ay merak edip tuş kilidini açmam. Haklı bir tarafınız yok
Telefonu araştırmasamda sizce abimlere bir yemek bile hazırlamamaları benim her gün abilerime kahvaltı ve akşam yemeği hazırlamam sonrada ben yengelerime azıcık yardım etseniz nolur dediğimde on katını ekleyip abilerime her gün beni şikayet etmeleri normalmi

Hayırdır ne diye seni dövüyorlar? Bu konu şaka mı? Polise git o evden uzaklaş. Pislikler
Bişey yapamıyorum töre filmi gibi bir aile çevremizde böyle benim gibi kuzenlerim var hep okuyup kendilerini kurtarmak istiyorlar ama benim kadar şiddet ve olaylı bir hayat geçirmiyorlar tabikide

Bazı kadınlar erkek çocuklarını o kadar sever ki kızlarına pislik muamelesi yaparken gelinleri sırf o çok sevdikleri oğulları ile evli olduğu için el üstünde tutar. Annenzide o kadınlardan biri sanırım.
İlk yorumunda annenize söyleyin dedim, ama büyük ihtimalle anneniz umursamyacak.
Birde o, iki kardeş gelin madem sizleri beğenmiyor ne diye iki kardeş aynı eve gelin geldiler. Gerçekten onlarda garip insanlar.
Ortada yanan ben oluyorum sürekli

Telefonu araştırmasamda sizce abimlere bir yemek bile hazırlamamaları benim her gün abilerime kahvaltı ve akşam yemeği hazırlamam sonrada ben yengelerime azıcık yardım etseniz nolur dediğimde on katını ekleyip abilerime her gün beni şikayet etmeleri normalmi
Bence sizin aile komple anormal. Seni de hizmetçi olasın diye doğurmuşlar, gelenin gidenin kum torbası olmuşsun:KK43:
Keşke yıllar önce bir şekilde devlet korumasına alınsaydın . Az çok bilgim olan yerler, telefon yok bir şey yok, çok katı ergenlerin yurtları ama şu evden çok daha iyidir:KK43:
İnşallah uni kazanıp gider bir daha asla bu şehre dönmezsin. Lütfen sifrenj unutma, hayatın değişirse yaz bu konuya. Mutlu olalim

Ortalık falan karismayacak çünkü anneniz gelin sevdalısı. Ayrıca siz söyleyin ve geri çekilip derslerinize çalışın.
Bence söylemesin. Abisine yemek hazırlamadi diye dayak yiyen kız. gelinler ağlayıp "iftira" dese komalık ederler:KK43:
Görünce telefonu annesine götürse o iş başka olabilirdi. Ama şimdi kimse inanmaz, işine gelmez

Bişey yapamıyorum töre filmi gibi bir aile çevremizde böyle benim gibi kuzenlerim var hep okuyup kendilerini kurtarmak istiyorlar ama benim kadar şiddet ve olaylı bir hayat geçirmiyorlar tabikide
Bak canım sana bunu yapmalarına izin verme. Polise şikayet et yardım ederler sana.

Ortada aklı başında anne olmayınca işte böyle sınırlarını aşarlar.

Karışsın al çekirdeğini izle. Ve bence evinize de sokmayın. Küfürleri ana babalarından öğrenmişler galiba terbiye yoksunları!
İşte sorun abilerimde abilerim çok kılıbık bi defa yengelerim abilerim ve ben oturuyorduk yengelerim anneme hakaret etmesine rağmen abilerim kahkaha atıyorlardı sesimi çıkartamadım bende

İşte sorun abilerimde abilerim çok kılıbık bi defa yengelerim abilerim ve ben oturuyorduk yengelerim anneme hakaret etmesine rağmen abilerim kahkaha atıyorlardı sesimi çıkartamadım bende
Annene ne hakareti etmişlerdi mesela? Hatırlıyor musun?

O zaman sizin gördüklerinizi söylemeniz durumu değiştirmeyecek

Bence sizin aile komple anormal. Seni de hizmetçi olasın diye doğurmuşlar, gelenin gidenin kum torbası olmuşsun:KK43:
Keşke yıllar önce bir şekilde devlet korumasına alınsaydın . Az çok bilgim olan yerler, telefon yok bir şey yok, çok katı ergenlerin yurtları ama şu evden çok daha iyidir:KK43:
İnşallah uni kazanıp gider bir daha asla bu şehre dönmezsin. Lütfen sifrenj unutma, hayatın değişirse yaz bu konuya. Mutlu olalim
İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim inşallah çalışıp üni kazanır giderim ama beyefendiler şehir dışınada yollamicaklarmış beni (abilerim)

Eve
O zaman sizin gördüklerinizi söylemeniz durumu değiştirmeyece
Yazik size uzuldum calisin uni kazanip kurtarin bir daha donmeyin bu eve. Annenize uzulurdum ama o yalaklik yapmaya devam etsin gelinleri onu insan yerine bile koymuyor mustehak. Söyleseniz siz kotu olacaksiniz ama ben olsam elimde delil olarak tutardim yarin bir gun bisey olursa diye ama kimseye paylasmazdim
Olabilir aslında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X