Yaşasın bende başladım iğnelerimeeee

:teytey::nazar:YA CANIMSIN YA BU NE GÜZEL HABERLER BÖYLE ÜST ÜSTE YA ALLAHIM ÇOK GÜZEL HEMDE İKİZ AY CANIM YA SENİN ADINA ÖYLE MUTLUYUM Kİ VAR YA ANLATAMAM.:dance::nazar:ALLAHA EMANET OL GÜÜÜLLLÜÜÜMMMMM.Şeniz

Esmacım canım benim çok saol arkadaşım..Evet en sonunda başardık..İnşallah bir aksilik çıkmadan tamamlarız..Seninde güzel haberlerini duyarız inşallah canım benim..öptüm canım..Kendine çok iyi bak..a.s.

tebrikler pamuk26 arkadaşım allah tamamını erdirsin bebeişlerini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende bu ay ikinci tedaviyi görüyorum inş benimde çatlatma iğneleri işe yarar allah hepimizin gönlüne göre versin

Saol arkadaşım..İnşallah seninde ikinci tedavinde başarıyla sonuçlanır..Sen gönlünü rahat tut, stres yapma biliyorsun ki en büyük düşmanımız stres, doktoruna güven bu arada doktorun kim sakıncası yoksa..? Allah yardımcımız olsun..

Saol arkadaşım..İnşallah seninde ikinci tedavinde başarıyla sonuçlanır..Sen gönlünü rahat tut, stres yapma biliyorsun ki en büyük düşmanımız stres, doktoruna güven bu arada doktorun kim sakıncası yoksa..? Allah yardımcımız olsun..

inş arkadaşım ganophane hapım bugün biticek yarın gidicem doktora yumurtamı takip edicek iğnemi vurucak geçen doktorumda çok ümitliydi ama tutmadı işte nasip ama çok sarsıldım şimdi iyiyim bakalım yine bi umutla bekliyorum bu arada doktorum dr.talat remzi demirkol allah hepimize hayırlısını versin tüm isteyenlere annelik duygusunu tadmayı nasip etsin

pamukcum once tebrık ederım.darısı tum ıstıyenlere.bırseyı merak ettım.bende bu aygonalf baslıcam sanırım.ama adetımı beklıyorum.ne zaman gıttın dra.kac gunde bır gıdıyorsun.benım gonalf ve menopur .pregnyl. ilaclarımın ısmı.bu konuları artık cok ıyı bılıyorum demıssın ya oyuzden benım kafam cok karısık canım.bıraz ayrıntılı olarak benı bılgılendırırmısın.ne yapacagımı bılmıyorum.ustelık doktoruma bırbucuksaat yoldan sonra ulasabılıyorum.o yuzden ne zaman gıtmelıyım.ısten rapor alıp ordamı kalmalıyım bır hafta.gordugun gıbı coook karısıgım coook.

inş arkadaşım ganophane hapım bugün biticek yarın gidicem doktora yumurtamı takip edicek iğnemi vurucak geçen doktorumda çok ümitliydi ama tutmadı işte nasip ama çok sarsıldım şimdi iyiyim bakalım yine bi umutla bekliyorum bu arada doktorum dr.talat remzi demirkol allah hepimize hayırlısını versin tüm isteyenlere annelik duygusunu tadmayı nasip etsin

Sen hiç dert etme stres yapma canım vakti saati geldiği zaman mutlaka olacaktır yeterki biz insan kulları isteyelim rabbimizden..Bende o kadar stres yaptım ki anlatamam eşimle aramızın açılmasına bile sebep oldu..daha sonradan baktım rahat olucaksın olsada olmasada dedim..kafanda bebek istiyorum düşüncesini rahatlat..Allah ne zaman nasip ederse o zaman olur inşallah..benimde ikinci tedavimde oldu inşallah seninde hayırlısıyla olur..dualarını eksik etme..Allah isteyen herkese nasip eder inşallah..:nazar:

pamukcum once tebrık ederım.darısı tum ıstıyenlere.bırseyı merak ettım.bende bu aygonalf baslıcam sanırım.ama adetımı beklıyorum.ne zaman gıttın dra.kac gunde bır gıdıyorsun.benım gonalf ve menopur .pregnyl. ilaclarımın ısmı.bu konuları artık cok ıyı bılıyorum demıssın ya oyuzden benım kafam cok karısık canım.bıraz ayrıntılı olarak benı bılgılendırırmısın.ne yapacagımı bılmıyorum.ustelık doktoruma bırbucuksaat yoldan sonra ulasabılıyorum.o yuzden ne zaman gıtmelıyım.ısten rapor alıp ordamı kalmalıyım bır hafta.gordugun gıbı coook karısıgım coook.

Saol canım..Ben gonalf kullanırken doktora adetimin 2. yada 3. günü gittim..menopur nedir bilmiyorum ben onu hiç kullanmadım..pregnly çatlatma iğnesi onu gonalf iğnelerinle işin bittikten sonra kullanıyorsun canım..Dediğim gibi adetimin 2. yada 3. günü tedaviye başladım..Hastane bana yakındı ve yatışımı yapıp izinli hasta olarak çıktım..sabah gidip kan veriyordum eve geliyordum..daha sonra saat 3 de hastaneye gidip gonaf vurduruyordum sonra tekrar eve geliyordum..sabah verdiğim kanla e2 hormon tahlili yapılıyor...ultrasona giriliyor..yumurtaların belli büyüklüğe gelince pregnly çatlatma iğnesi vuruluyor ve doktorunun sana söyleyeceği saatte gidip aşılamanı yaptırıyorsun..benim aşılama maceralarım böyleydi..Hastane ve ev arasında mekik dokudum..Ama sanırım sen çalışıyosun ve izin yada rapor alıp hastanede yatmak durumunda kalabilirsin..doktorunda uzakmış..hiç kafanı yorma..her şeyi zamana bırak..sandığın gibi karışık değil..düşüne düşüne kendini yıpratırsın canım..olayların akışına bırak..hastanede yatma süren yumurtalarının gelişimine bağlı..bir haftada olabilir geçebilirde..doktorunla daha iyi bilgi sahibi olursun..Hayırlısı olsun..Allah isteyen herkese nasip etsin..hadi bakalım iyi yumurta geliştirmeler hepinize..:nazar::emir_bebek:

Sen hiç dert etme stres yapma canım vakti saati geldiği zaman mutlaka olacaktır yeterki biz insan kulları isteyelim rabbimizden..Bende o kadar stres yaptım ki anlatamam eşimle aramızın açılmasına bile sebep oldu..daha sonradan baktım rahat olucaksın olsada olmasada dedim..kafanda bebek istiyorum düşüncesini rahatlat..Allah ne zaman nasip ederse o zaman olur inşallah..benimde ikinci tedavimde oldu inşallah seninde hayırlısıyla olur..dualarını eksik etme..Allah isteyen herkese nasip eder inşallah..:nazar:

evet arkadaşım kafaya çok takıyorum eşim bile diyor farkındamısın hep bebek üzerine konuşuyorsun kendine gel artık diyor ama na yapayım bu kadar isterkende istemiyorum diyemiyosun ister istemez umutlanıyosun ama bu ay rahatım öyle ümitlenmiyorum geçen adetimde çok sarsıldım çünkü eşime bile dedim artık istemiyorum bebek umudum kalmadı diye bu ay sadece eşime sarıldım allah seni başımdan eksik etmesin diye bu ay çok farklı bir psikoloji içindeyim bugün gittim yine doktora gelişim güzel pazartesi tekrar gidicem iğnemi vurucak hayırlısı olsun allahım ne zaman nasip ederse o zaman bol bol dua ediyorum elimden başka bişey gelmiyor çünkü allahım hayırlısını versin senin hamilelik nasıl gidiyor buarada

evet arkadaşım kafaya çok takıyorum eşim bile diyor farkındamısın hep bebek üzerine konuşuyorsun kendine gel artık diyor ama na yapayım bu kadar isterkende istemiyorum diyemiyosun ister istemez umutlanıyosun ama bu ay rahatım öyle ümitlenmiyorum geçen adetimde çok sarsıldım çünkü eşime bile dedim artık istemiyorum bebek umudum kalmadı diye bu ay sadece eşime sarıldım allah seni başımdan eksik etmesin diye bu ay çok farklı bir psikoloji içindeyim bugün gittim yine doktora gelişim güzel pazartesi tekrar gidicem iğnemi vurucak hayırlısı olsun allahım ne zaman nasip ederse o zaman bol bol dua ediyorum elimden başka bişey gelmiyor çünkü allahım hayırlısını versin senin hamilelik nasıl gidiyor buarada

En başta hayırlısı olsun tabiki canım..Zamanı gelince mutlaka olacaktır..Sen dualarını eksik etme Rabbime güven..Benim hamilelik iyi diyelim iyi olsun gidiyor bakalım..bazen sıkıntılarım ağrılarım oluyor tabiki..bulantılarım bitti derken yine başladı..olsun onlar sağlıklı olsunlarda ben razıyım herşeye..doktora gitmek görmek için can atıyorum..Allah isteyen herkese yaşatır inşallah..Kendine iyi bak canım..birazda zamana bırak...:1hug::emir_bebek:

En başta hayırlısı olsun tabiki canım..Zamanı gelince mutlaka olacaktır..Sen dualarını eksik etme Rabbime güven..Benim hamilelik iyi diyelim iyi olsun gidiyor bakalım..bazen sıkıntılarım ağrılarım oluyor tabiki..bulantılarım bitti derken yine başladı..olsun onlar sağlıklı olsunlarda ben razıyım herşeye..doktora gitmek görmek için can atıyorum..Allah isteyen herkese yaşatır inşallah..Kendine iyi bak canım..birazda zamana bırak...:1hug::emir_bebek:

evet dediğim gibi canım bu ay rahatım allaha şükür ah o bulantılaryokmu demi benim normalde herşeye miğdem bulanır hamileliliğimde nasıl olurum bilmem sağlıkla olsunda o ben 9 ay kusmaya rağzıyım seninde allah yardımcın olsun arkadaşım geçer yakında inş bulantıların kendinize çok iyi bakın

Pamuk bende başladım iğnelerimeee... bende senin gibi bağırcakmıyım bebişlerim oluyo die inşallah deyin kıslar.
İnşallah sağlıklı bebeklerin olur.Kendine iyi bakk.

Darkinlife canım hayırlı olsun..Güzel dileklerin için saol..İnşallah Allah isteyen herkese nasip eder...Sende kendine iyi bak canım..çok düşünmemeye çalış..

arkadaşım benim doktorumda talat bey daha doğrusu hastanede ona gittim ve kararsızdım kime gideceğimi bnilmiyordum talat beyi görünce ona gitmeye karar verdim memnunmusun yarın randevum var allah nasiğp ederse yarın muayenehanesine gidicem

senin adına çok sevindim canım peki ben ne zman başlıcam ah ahhhhh ilacı alalı 4 ay oldu zavallım dolapta bekliyor bazen öle sinir oluyorum ki valla parçalayasım geliyor yakında bü yüzden tımaraneyi boylayacam 5 senedir görmedigim tedavi kalmadı offffoffffff

X