Yaşasın bende başladım iğnelerimeeee

pamuk26

Yabangülü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
150
4
Arkadaşlar çok sevinçliyim...:sm_cool:bende gonal f iğnelerime başladım çok şükür...bugün ikincisi vurulacak...hergün kan alınıyo ve iğne vuruluyor..:çok üzgünüm:kollarım delik deşik oldu biraz ama sonucuna değer inşallah..hayırlısı olsun..Allah tüm isteyenlere o duyguyu tattırır inşallah...:emir_bebek::emir_bebek:

Tatlim Hadi Bakalim Hayirlisi.inşallah Bu Ay Bi Sonuç Alirsinda Müjdeli Haberlerinle Bizide Umutlandirirsin Canim.

Canım hormon tahlili(e2) yapılıyormuş...ve bugün doktorum sonuçlarımın yüksek çıktığını söyledi moralim bozulduuu...:çok üzgünüm:bugünkü kan tahlilimin sonuçlarınada bakıcakmış...offff...hayırlısı bakalım yaa..:a015:

SLM PAMUK kardeş
bende çok şkür iğnelere başladım hafta bası kontrole gıdıcem hayırlısı

canım benim inşallah her şey istediğin gibi olur
ayakagk5.jpg

sakın stres yapma bu dönemi olabildiğince güzel şeyler düşünerek geçir bak sakın stres yapma inşaallah herşey çok güzel olacak canım bnm

evet ya ne iğnesi bende anlamadım bu konuda fransızım:)ne oluyo igne vurulunca igne ler bitince hemen bu ay hamıle kalma sansın varmı yani.aydınlatırmısın bızı canım cok merak ettım yaa

evet ya ne iğnesi bende anlamadım bu konuda fransızım:)ne oluyo igne vurulunca igne ler bitince hemen bu ay hamıle kalma sansın varmı yani.aydınlatırmısın bızı canım cok merak ettım yaa

MANOLYA kardeş gonal f iğne yumurta geliştirici bir iğne oluyo
bu iğneleri her gün belli saatde kol veya göbekten kendin vuruyosun canım
ben geçen pztsi kullanmaya başladım tekrar pztsi günü gidicem kontrole
eğer gereken büyüklüge geldiyse, iğnelere devam etmice(inşallah)
ve daha sora çatlatıcı pregny iğnesi vurulucam.
artık bu konuların pratisyeni olduk...
RABBİM derdini verdiği kuluna dermanınıda verir İNŞALLAHHHHHHHHHHHH

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnn zaten bir tek onunla çıkın bu yola çünkü bir tek allah sizi bizi yalnız bırakmaz

benim çok sevdiğim bı ablam var oda bu iğneler oldu ve suan 7.5 aylık hamile umarım sizlerinde olur geçmiş olsun

Kızlar ALLAH'ıma binlerce şükürler olsun..:nazar:11 haftalık hamişim..:emir_bebek: Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah..Hamişim ama aşılamayla kalmadım buda Allahın lütfu işte..iğnelerimi kullandım fakat bazı nedenlerden dolayı aşılama yaptıramadım..normal yöntemle demekki vakti zamanı gelmiş bize bu küçük armağanları verdi..Çoğul kullanıyorum çünkü Allah nasip ederse ikizlerimiz olucak..:dance:Yüce mevlam inşallah isteyen herkese nasip eder..Hepinize güzel dilekleri için teşekkür ederim..Şimdi başka şey için dualarınıza ihtiyacım var..öptüm hepinizi..:1hug:a.s.

Allahm hayırlı etsin çok güzel yaa hamile haberleri artıyor ya.bizimde umutlarımız yeniden başlıyor.bide böyle isteyip olmayıp hamile kalanları duyunca kendim hamile kalmış gibi mutlu oluyorum

Allah hepinizin yüzünü güldürsün,gönlünüze göre versin arkadaşlar stres yok bu zamanlarda ona görelülülülülülü

ya pamuk benim görümceminde çocuk olmadı sonra oda ikiz bebek sahibi oldu.bi kız bi erkek.Rabbim sanada öyle nasip etsin İnşallah.hayırlı ve sağlıklı.gönlüne göre versin. ama senin bi tane daha var sanırım 3 tane biraz fazla olur ne dersin

ya pamuk benim görümceminde çocuk olmadı sonra oda ikiz bebek sahibi oldu.bi kız bi erkek.Rabbim sanada öyle nasip etsin İnşallah.hayırlı ve sağlıklı.gönlüne göre versin. ama senin bi tane daha var sanırım 3 tane biraz fazla olur ne dersin

İnşallah canım..Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim..Rabbim herkesin gönlüne göre versin..Tabi biri kız biri de erkek olursa daha çok memnun olurum..ama en başta sağlıklı olmaları...Sanırım yaptığım imza yanlış anlaşıldı..benim üçüz değil ikiz olucak..imzaların hepsi hoşuma gidince fazladan onuda eklemiştim..ilk bebeklerim olucak nasip olursa..:nazar:

Kızlar ALLAH'ıma binlerce şükürler olsun..:nazar:11 haftalık hamişim..:emir_bebek: Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah..Hamişim ama aşılamayla kalmadım buda Allahın lütfu işte..iğnelerimi kullandım fakat bazı nedenlerden dolayı aşılama yaptıramadım..normal yöntemle demekki vakti zamanı gelmiş bize bu küçük armağanları verdi..Çoğul kullanıyorum çünkü Allah nasip ederse ikizlerimiz olucak..:dance:Yüce mevlam inşallah isteyen herkese nasip eder..Hepinize güzel dilekleri için teşekkür ederim..Şimdi başka şey için dualarınıza ihtiyacım var..öptüm hepinizi..:1hug:a.s.

:teytey::nazar:YA CANIMSIN YA BU NE GÜZEL HABERLER BÖYLE ÜST ÜSTE YA ALLAHIM ÇOK GÜZEL HEMDE İKİZ AY CANIM YA SENİN ADINA ÖYLE MUTLUYUM Kİ VAR YA ANLATAMAM.:dance::nazar:ALLAHA EMANET OL GÜÜÜLLLÜÜÜMMMMM.Şeniz

tebrikler pamuk26 arkadaşım allah tamamını erdirsin bebeişlerini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende bu ay ikinci tedaviyi görüyorum inş benimde çatlatma iğneleri işe yarar allah hepimizin gönlüne göre versin

pamukçuğum görümceminde biri kız biri erkek.inşallah seninde öyle olur.ama en başta sağlıklı olsunlar tabi.

X