Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
Çok güzel kategori :KK24: LezzetliCipetpet LezzetliCipetpet sağolsun pek umut bırakmadı ama ben katılmasam olmaz. :-) Zaten bu defa beklentiyle katılmayacağım. Tadı enfes her defasında övgüler aldığım beni üzmeyen bir pastam var karar değişikliği olmazsa onunla katılırım
Şu anahtar kelimeyi ben de merak etmedim değil bu arada:KK64:

Çok güzel kategori :KK24: LezzetliCipetpet LezzetliCipetpet sağolsun pek umut bırakmadı ama ben katılmasam olmaz. :-) Zaten bu defa beklentiyle katılmayacağım. Tadı enfes her defasında övgüler aldığım beni üzmeyen bir pastam var karar değişikliği olmazsa onunla katılırım
Tarifin için de verilen bir bilgi olabilir veya etieketler önemli olabilir:KK66:Birşey söylemediğine göre bizim bulmamız lazım.Bu sebeple tarifi yazarken detaya dikkat edelim:KK66:
Bekliyoruz pastanı:KK45:

Canım benim heyecanım birinci olurum iddiasından ziyade gerçekten çok severek yaptığım bir kategori yaş pastalar. O yüzden çok mutlu oldum, seve seve yapacağım. Önemli olan katılmak zaten, bunun tadı bambaşka :KK36:

Bu arada beni bu kadar övdüğüne bakmayın, canım ablam Emira SY Emira SY de harika pastalar yapar:KK60: Fırının olmasa bile sen bir yolunu bulur yaparsın en güzel pastaları. Öğrenci evimizdeyken az yapmadın fırınsız pastalar, kekler :KK37:

Hahaha canımsın :) yaparız inşallah kuzum. Şimdi tek dert fırın da değil biliyorsun Salih paşa da her ise elini daldırır sağolsun :KK70: Salih aromalı bı pasta yaparım inşallah artık :p

X