Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
Bir de konuma bu pastayi sen yapmamissin hazir dedi. Kazen abi umarim biran once bakar. Cok ayip etti bana karsi. Konuda yazdim daha yazmayacagim ona

Pardon,pasta tarifinde nerede yazıyor hazır pasta tabanı kullandım diye??
Buyrun bakın pandispanya tarifine..

Yumurta sayısında bile 3 yumurta daha iyi olur,ben iki kullandım yazmış. Pandispanya yo yaparken yumurta şekeri çırptım,sonra diger malzemeleri ekleyip karıştırıp 180 derece fırında pişirdim yazmış.
Ben öarketten iki adet pasta tabanı aldım,kullandım yazmamış?
Siz bunu adil görüyorsanız birşey diyemeyeceğim,bana göre adil değil. Her yarışmacı olabilir,bunca şeye rağmen birinci olmayı HAK ETTİ derse bende kabul ederim.

Buna Kazen bey cevap yazdı,benim yazdığım yorumda ayrıca duruyor zaten. İçerik silmekten ceza aldım,oy kazanmak İçin birşey yapsaydım diskalifiye olurdum zaten!

kom ne yapmis adil degil tabi benim dirinim yok girtim kaynanamin evinde yaptim ucuz bi kelepce almistim akitiyordu onda yapamayip koca tepside yaptim pandispanyami ve herkes hiadr ugrasirken eger oyle biri anlatyigin hibi yaptiysa dogru degil hakkimizi yemis oluyor

Ne cirkinlik yapmisim arkadasim yeter artik! Dilini uzatma bana cok ileri gidiyosun. Bekliyorum kazen abiyi sana daha cevap yok.

ogretmenim canim benim canim beniiiiimmmmogretmenler günün kutlu olsun tevafukuuummmtabi Emira SY ve LezzetliCipetpet ogretmenlerimi de unutmadım sizinde ogretmenler gününüz kutlu olsun fıstık kardesler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…