Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
Görüntü olarak yanardag pasta favorim oldu. Ancak tabi icerigine bakinca cikolatali karamelli supriz pasta istahimi daha cok kabartti. Cook eglenceli ve lezzetli bir yarisma olmus. Tum katilimcilarin ellerine saglik :kk77:

Görüntü olarak yanardag pasta favorim oldu. Ancak tabi icerigine bakinca cikolatali karamelli supriz pasta istahimi daha cok kabartti. Cook eglenceli ve lezzetli bir yarisma olmus. Tum katilimcilarin ellerine saglik :kk77:
Pastamı beğenmene çok sevindim. Çok teşekkür ederim :KK74:
Keşke tattırma imkanım da olsaydı :KK36:

Aslında cok güzel pastalar vardı anne özlemim fazlalastı bu ara ondan belkide ıspanak yemeyen bir cocuktum ve o ıspanaklı pastayı antep fıstıgı diye yutturup yedirtirdi hiç beceremez annem pastane pastası gibi pasta cıkarmayı o yüzden cok mükemmel görünen pastalar yerine anne pastası olan ıspanaklıyı sectim beni cocukluguma götürdü bebişimin bile karnımda canı cekti herkese bol sans

Yaş pasta ile alakası olmayan tarifler var arada.

Çikolatalı yaş pasta, çikolatalı çilekli ve yanardağ pastayı beğendim...

Oyum yanardağ pastaya gitti, hayırlı olsun :)

herkesin emeğine sağlık.seçim zor oldu.ama bir karar vermek zorundaydım.oyum,yanardağ pastaya gitti.

Bakmayayim dedim ama dayanamadim... Cok guzel gorunen pastalar var, tariflerine sonra bakacagim. Basarilar dilerim herkese.

X