Yarışmalar için oy isteyen arkadaşlar !!

• Konu Sahibi EcinniliBarones
kıss ecinli mecinlisin ama kitabın ortasından konuşuyon haa helala canım sana
bencede bütün bebekler güzeldir.
kirpi bile yavrusunu pamuğum diye severmiş yanii :1hug:

ben katılmıyorumm fikirlerinize :1no2:
burda bir aile gibiyiz arkadaşların yarışmalara katılan böbüşlerini bize bildirmelerinde hiç bir sakınca yok bence
hatta bir okadarda gurur verici a.s
tüm bebekler güzel bu konuda haklısınız :asigim:
ama burda paylaştığımız bir çok konunun içine niçin bebeklerimiz katıldığı yarışmalarda dahil olmasın
sonucunda eğleniyoruz birinci gelen bebeğin ailesine araba veriliyorda benimmi haberim yok kafamçokkarıştı
bırakın bunları genç annelerin bizlerle bu mutluluğu paylaşmasınada lütfen mani olmayın
hevesleri kursaklarında kalmasın
kk da hepimiz herşeyi paylaşıyorsak annelerimizin mutluluğunuda çocuklarımızın güzelliğinide paylaşıcaz tabii :enbuyukkk:
haaa link atılıyor doğru ister verirsiniz ister vermezssiniz kimseye zorla seceresi tutulmuyor oyun
ama karşı çıkma konusunda hata lısınız kızlar :1no2:

eğer işin içinde haksız rekabet varsa ,o böbürlenme,gururlanma, fostur, benim için,,
birşey ifade etmez.
haksızlıkla elde edilen hiçbir kazancı ve zaferi, kabul etmem....

Son düzenleyen: Moderatör:
esasında böle bi tartışma konusuna yazmak isemesdim fakattt şöle bi durum var benim eşimde böle bi yarışmaya katılmıştı web sitesiyle alakalı neyse tüm arkdaşlarına herkese link atıyodu fakat şöle arkdaşımızda linki size atarken daha dorusu bize banada geldi link bu yarışmadan haberi olmayanlar vardır arkdaşlar sizde bir bakınn haberiniz olsun görün beğenirseniz oyunuzu verin babında göndermiştir kötü niyetli oldunu sanmıyorum. bende gördüm linki açtım baktım çok sevimli buldum ve verdim oyumu eşimde attım hatta linki oda verdii. bunu başka yerlere çekmenin bi anlamı yok arkdaşımızıda üzmenin anlamı yok bence...

Haksız kazanc ve adaletsızlık kısmı tamamen dogru.. Bunu tartısmanın yada kabul etmemenın bı manası yok..
Ama kırıcı olmayan bır sekılde uyarsak cok daha hos olurdu arkadaslar...

işte anlatmak istediğimiz o,
ne kadar arkadaşı ve tanıdığı olan kazanıra giriyor ,olay.
yani sayıya. kim daha fazla link atarsa o kazanır.
kim daha az link atarsa o kaybeder.
diyorum ya,çevresi az olan kkya üye olmayan yada arkadaşı az olan ve bunu yapmayan vede yapamayanlara haksızlık bu..

eğer işin içinde haksız rekabet varsa ,o böbürlenme fostur, benim için,,
birşey ifade etmez.

kesinlikle !!

çok büyük haksızlık .. neden füsfüs bir kez olsun demedi kızım yarışmada diye?
demekki hakeden kazanıyor.
madem oy istenecek arkadaşlarına söyler insan derki bebeğimi yarışmaya soktum. dilerse arkadaş link ister bende oy veriyim der. bu şekilde en azından istekli verilmiş bir oy olur.. ama selam dahi vermediğin insanlardan üstüste 10 kere oy istemek??!! artık yeter !!

eğer işin içinde haksız rekabet varsa ,o böbürlenme fostur, benim için,,
birşey ifade etmez.

tabiii konu başka taraflarda başka şekilleniyor hava malzemesi oluyorsa işin bu yönünü bilemem
fakat bizlerle masumca paylaşılıyor ve teyzeleri işte benim kızım oğlum kötü günümde kk da benimle hep vardınız iyi günümde bugün bu benim çocuğum prensesim prensim deniyorsa
ben karşı değilim canım a.s
sonuçta büyütülecek bişey yok türkiyeyi kurtarmıyoruz ne haksız rekabeti bu kadar büyütmeyin olayı
alttarafı minicik bir meleğe kk meleğine oy veriyoruz hepsi bu a.s

bir selamımızın bile olmadığı üyeler sadece yarışma için profillerimize uğrayıp haksız rekabete ortak olmamızı talep edince bir şey yok ama biz tepki verince kötü...

zaten o yarışmaları takip eden oylama yapan kişiler en güzel bebeği seçmeliler

ne demek en çok çevresi olan kazanıyor o zaman yarışmanın hedef kitlesi en çok çevresi olan anne aile mi?yani bebek yarışmaları değil öyle mi?

kime oy vereceğimize de biz karar verelim bari madem rahatsız ediliyoruz profillerden..'aday numaramız şu 10 puan oylayın lütfen' ne demek yahu? hangi amaca hizmet ediliyor bu yarışmalarda

Son düzenleme:

benim için haksızlık, heryerde haksızlıktır. büyüğü yada küçüğü olmaz.
bu olay Türkiye meselesi değil çokta önemli değil diye haksızlığa göz yummak ne derece doğru.?

eğer maksat arkadaşlarını kendi bebeği için oy istemek değil de yarışmadan haberdar etmek olsa yarışmanın linki aılır; kendi bebeğinin aday olduğu sayfanın linki değil.

böyle bir yarışma var bak beğendiğine oy ver, benim bebeğimde yarışıyor denir.
ben atılan linki tıklayıp da sonra bütün bebeklere bakılıp; evet arkadaşım en güzel bebek seninkiymiş seninkine oy verdim denileceğini sanmıyorum.
diğer bebeklere bakılmıyordur bile.

bana göre tamamiyle haksızlık yaşanıyor..

arkdaşın tabiri yanlış olduu yani sölediniz gibiidirek profile giriyo linki koyuyo 10puan verin v.s bu tabir yanlışşş bu kısmına katılıyorum fakat arkdaşlar normal şartlarda insanların giripp beğenip oy vermesi gerekiyooo altını çiziyorum normal şartlarda ama bizim ülkemizde bu mümkün deill o yüzden herkes eşini dostunu teşvik ediyor oy kullanın diyo bu arkdaşımızında destek ismesi gayet normal die düşüyorum. rakiplerde aynı şeyi yapıyoken bu arkdaşımızın durup beklesi asıl haksızlık olurr bence bütün yarışan bebeklerin aileleri yapıyodur bunu.en basiti yerel seçimler adamlar para eşya dağıttılar evlereimizi aradılar gece yarısı sırrf 1 oy için bunlar daha ayıp şeyler. ya neyse uzadıkça uzuyo umarım anlatmak istediğimi anlamışsınızdır...

herkes yanlış yapıyor para ve eşya dağıtıp oy satın alıyor diye bizdemi yanlış yapacağız.
herkesin yaptığı hataya neden, bizde istirak edelim.
neden doğruluktan çıkalım.
neden vicdanımızı dinlemiyelim.
herkes haksızlık yapıyor ,bu da benim haksızlık yapmama nedendir ve yapacağım demek
ne derece doğru.
ha,sizce doğruysa bilemem.
ama ben yapmam. başımı yastığıma koyduğumda bunu yapamayan çevresi olmayan yada yapıpta çevresi benden az olduğu için kaybeden o bebekleri düşünürüm ve. mahvolurum.
ne diyeyim,yapı meselesi bu.

Bende oy istenmesine karşıyım.
Gün aşırı şuraya 10 puan yapın oy verin.
E tabiki veriyoruz oy ama hiç adil değil.
Ayrıca orada okadar güzel bebek ve çocuklar varki.

Çocukları daha bebekken annelerin kendi yarışma hırslarına alet edilmesini hiç doğru bulmuyorum.
Bu yorumu yanlış bulanlar neden ısrarla heryerde oy istiyorlar, çocuklarının kazanması için.
Madem eğlencesine yapılıyor, bırakın insanlar kendileri karar versin
.

evet hiç tanımadığın üyeyse haklısın bu konuda canımmm yerimseniben

ben art niyet aramıyorum bunun altında konu çocuksa bütün akan sular durur benim için
kuzgun yavrusuna güzelmiş
aarkadaşımın bebeğide kk da arkadaş listemde varsa bana güzel :asigim:

benim için haksızlık, heryerde haksızlıktır. büyüğü yada küçüğü olmaz.
bu olay Türkiye meselesi değil çokta önemli değil diye haksızlığa göz yummak ne derece doğru.?

keşke senden çok çok çok fazlası olsa şu ülkede :asigim:
ama bu böbüş beee abartmayın bence
gerçekten önemli mevzulara sahip çıkarız sıkma güzel canını sen yerimseniben

ha bu arada durumu farklı yönlere çektiğime ve dikkat çekmek istediğime dair bir eksi rep aldım.
konuyu nerelere çekmişim.
parayla oy toplanmasına kim çekmiş acaba. farklı yerlere çekenler kendilerini daha iyi bilirler.

keşke senden çok çok çok fazlası olsa şu ülkede :asigim:
ama bu böbüş beee abartmayın bence
gerçekten önemli mevzulara sahip çıkarız sıkma güzel canını sen yerimseniben

abartma değil ki mevzu.
buradaki en güzel bebek yarışmasnda birinci olan bebeğin annesi olan füsfüs arkadaşımız olduğu halde bebeğininin oylamada olduğundan birinci olduğu zaman haberimiz oldu.
hergün konuştuğumuz halde hemde.

demek ki okypete tek değil.
benim de bebeğim bir yarışmada olsa kimseye link atmam.
ben şahsen benim bebeğime oy verin demeye utanırım.

işte dediğiniz gibi siyasetçilerde oy isterken canım cicim seçimden sonra hiçbiri bizi tanımadı. aynı şekilde burda oy isteyen arkadaşlar normalde gelip bir kez hal hatır etmemiştir.
burda bir haksızlık var .ne kadar oy toplayabilirsin yarışması değil en güzel bebek yarışması.. rakipleri oy toplarken arkadaşların durup beklemesi haksızlık olur diyosunuz !! asıl böyle adaletsiz bi yarışmaya katılmak sçmalık o zaman..
herkes böyle oyunlarla varoldukça böyle haksızlıklarla kazandıkça başarılarını biz ileri değil çook geri gideriz. bu ne yarışması olursa olsun haksızlık haksızlıktır buda kabul edilemez.
tekrar söylüyorum ben artık kk da her topikte ve her profilde bu linkleri ve ısrarla oy isteklerini görmek istemiyorum. gerçekten sinirim bozuluyor. hiç hoş değil !!

Bunu bence site yönetiminin düşünmesi gerekiyor.Eşitlikse herkese eşitlik.O zaman müsade edilmesin bu tarz şeylere.Okypete'ye katılıyorum.

canımın içi adı üstünde burası paylaşım sitesi burda kadına dair herşeyi paylaşıyoruz
doğumu ölümü :1no2:
acıyı tatlıyı nişanı düğünü derdi kederi
niçin bebeklerimizin girdiği bir yarışmayı da paylaşmıyalım
paylaştıkça büyüyür bu site paylaştıkça güzelleşiyor herşey :asigim:
dostluklar gelişiyor yurdun hertarafından onlarca arkadaşımız oluyor a.s
tek önüne engel koyacağımız bu yarışmamı
yok ben engel koyamam
keşke füsfüs arkadaşımızdanda haberimiz olsaydıı
onun güzel böbüşünün birinciliğini kutlardık gül şemalini görürdük meleğimizin :asigim:

yarışmayı paylaşırsın. yarışmanın linkini verirsin. pekala.
ama oraya kadar. ondan sonra,durursun bir.
oy istemezsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…