Yarışmalar için oy isteyen arkadaşlar !!

• Konu Sahibi EcinniliBarones
nerede kullanılıyor bu oy?nerede yapılıyor oylama?bana hiç denk gelmedi...

profillerimize link bırakıp bize oy verir misiniz diyorlar. özel mesaj yolluyorlar. onlarca topiğe konu bile açanlar oldu..
ve hatta 1 puanla açılıyo linkler onu 10 puan yapmayı unutmamamız bile öğretildi..
yani anne takdir ediyor evladının puanını sanada oy vermek düşüyor. oy veriyorum kırmamak adına ama biliyorum ki ben o adaletsiz oyu verirken gerçekten hakedenin hakkını yiyorum..
bu kul hakkı mıdır? evet öyledir . birdaha oy vermeyeceğim ..
lütfen artık oy istemeyin. çünkü saygımı yitiriyorum.. çok ama çok kızıyorum..
biliyorum bu oy isteme olayını yapan çok aramızda bebeği için oy isteyen arkadaşlarınızda çok o yüzden tepki vermekte zor.. ama umarım bide bu açıdan düşünür artık oy isteyen anneler...sengözlerimebaksanab

profillere yazılıyor,özel mesajlarla link yollanıyor,konular açılıyor.
geçenlerde bir arkadaş,,28 yere konu açmıştı. oy istemek amacıyla....

O kadar olmuş mu ya, çok abartmış :1shok:

ıçerik nedeniyle konunuz ”Aile, Evlilik ve Çocuklar “Bölümüne taşınmıştır

Editör arkadaşımın da bilgisine

Onları da anlıyoruz tabiki , çocuklarına olan sevgilerinden yapıyorlar , annelik bambaşka bir şey; ama şu da bir gerçek hem hak yeniyor , hem adil bir durum değil...

Olaya bir de bu açıdan bakarlarsa eminim anlayacaklardır bizi a.s.

evet banada gönderdiler ama ne yalan söylüyüm ben oy falan vermedim
bana göre çok yalnış birşey bu

profillerimize link bırakıp bize oy verir misiniz diyorlar. özel mesaj yolluyorlar. onlarca topiğe konu bile açanlar oldu..
ve hatta 1 puanla açılıyo linkler onu 10 puan yapmayı unutmamamız bile öğretildi..
yani anne takdir ediyor evladının puanını sanada oy vermek düşüyor. oy veriyorum kırmamak adına ama biliyorum ki ben o adaletsiz oyu verirken gerçekten hakedenin hakkını yiyorum..
bu kul hakkı mıdır? evet öyledir . birdaha oy vermeyeceğim ..
lütfen artık oy istemeyin. çünkü saygımı yitiriyorum.. çok ama çok kızıyorum..
biliyorum bu oy isteme olayını yapan çok aramızda bebeği için oy isteyen arkadaşlarınızda çok o yüzden tepki vermekte zor.. ama umarım bide bu açıdan düşünür artık oy isteyen anneler...sengözlerimebaksanab
Bu topik ıyı oldu, herhalde görürler...

Afferim cinnilim yerinde ve doğru bir tespit gerçekten...alkisalkisalkis

Hak edilmiş bir zafer daha çok zevk verir...şakkıdı

kkya geliyorum bakıyorum bildirileriniz 1
anaa diyorum arkadaşlarımdan biri mesaj yazdı heralde
bir bakıyorum oy linki
hayır tanıdığım üye olsa neyse, tanımıyorum demekki herkese yollanıyor
hoşlanmıyorum ve vermiyorum oy, zaten de üşeniyorum linki kopyala yapıştır oy ver vs.
ayrıca sevhanım çok doğru söylemiş, başka bir sitenin yarışması için burda oy istemek bana da doğru gelmiyor
selom ben de seni seviom yavrum:asigim:

he bir de bizim birinci olduğumuz yarışmada sonradan öğrendim birçok arkadaşım da tanımadan oy vermiş
onlarada söyledim hatta ne güzel daha çok sevindim, adil oylama oldu o zaman diye
özelden profilden çok soran oldu bana da senin kızın mı, siz varmısınız yarışmada diye
söylememek daha doğru geldi bana

cevrem var,oy atanlarim var,benim bebegim kazanir yarismasi gibi valla..
bende kimseyi kirmiyorum atiyorum ama kahhaten banada igg geldi artik...mirmirmirmir
nedir bu hirs hanimlar,daha simdiden cocuklariniza kazanacaksin psikolojisini asiliyorsunuz..
tuhaf ve anlamsiz bi cekisme icine giriyorsunuz
birde cok tuhaftir,sadece arkadaslarda degil isteyenler,hayatta tanimadiklarimda var:1no2:
birakin millet hangi bebegi-cocugu secerse o kazansinyerimseniben

Valla arkadaşlar ben bu bebek yarışmalarına acaip karşıyım..
Yaa çocukları zaten ilkokul hatta anaokuluna başlar başlamaz yarıştırmaya başlıyoruz. Bari bebekken rahat dursunlar yaa...Ayrıca o çocuk ne anlar o yarışmadan, annem beni böyle i yarışmaya soksaydı ve bana büyüyünce söyleseydi. Eeee bana ne derdim heralde...
Orada yarışan bebekler değil egolarını tatmin etmeye çalışan sırf bebin bebeğim xx yarışmasında birinci oldu diyebilmek için hırs yapan anneler yarışıyor....

he bir de bizim birinci olduğumuz yarışmada sonradan öğrendim birçok arkadaşım da tanımadan oy vermiş
onlarada söyledim hatta ne güzel daha çok sevindim, adil oylama oldu o zaman diye
özelden profilden çok soran oldu bana da senin kızın mı, siz varmısınız yarışmada diye

evet. ben füsfüsün kızı olduğunu bilmeden oy vermişim.
hatta ,bir konuşmamızda, kızının kazandığını ,söyleyince,ay ,,o senin kızın mıydı.? ben de ona oy verdim demiştim. ,işte kazanılırsa böyle kazanılmalı. füsfüsü bu konuda çok takdir etmiştim...

hatta ,bir konuşmamızda, kızının kazandığını ,söyleyince,ay ,,o senin kızın mıydı.? ben de ona oy verdim demiştim. ,işte kazanılırsa böyle kazanılmalı. füsfüsü bu konuda çok takdir etmiştim...

Ben de şimdi duydum ve takdir ettim alkisalkisalkis

gerçekten çok güzel bir davranış füsfüsün yaptığı alkisalkisalkis, bebeği büyüdüğü zaman ona sen şurada birinci olmuştun diyebilecek gönül rahatlığıyla :1closedeyes:

Takdir ve tebriklerimin heppisi sana füsümmm:asigim:

Birsey asiriya kactigi vakit tadi kacar..bu oy verme meseleside cidden artik SIKMAYA basladi...:kahve:

Eccinnli dogru demis...katiliyorum...lüften artik sürekli oy isteme yarisina girilmesin:nazar:

gerçekten çok adaletsiz bi durum..
örneğin füsfüs arkadaşımızın bebeği en güzel uyuyan kız bebek seçildi. biz yarışmadan sonra öğrendik o güzel kızın füsfüsün kızı defne olduğunu..
demekki insan zorlamazsa hakkıyla kazanabiliyormuş..
şimdiden adaletsizlik diz boyu..

birinci olan arkadaşta bebeğine yıllar sonra en güzel bebek seçildin ama aslında haketmemiştin der.. diyebilirse..

kıss ecinli mecinlisin ama kitabın ortasından konuşuyon haa helala canım sana
bencede bütün bebekler güzeldir.
kirpi bile yavrusunu pamuğum diye severmiş yanii :1hug:

Oy isteyenleri kırmamak için verıyorum ama yapılan emri vakide canmı sıkmıyo değil..
müsade edin biz karar verelim kime ne oy vereceğimize..
Sizin burda user olmanız , aynı anda çok fazla kişiye ulaşabilmeniz diğerlerine haksızlık ..

bu durumdan hepimiz rahatsızız ama oy isteyen arkadaşlarımız var ve konuşamıyoruz bile konuyu kırılmasınlar diye..
ama en azından bunun adaletsizlik olduğunu anlamaları için bu konuyu açtım.bunun üstünede link gelirse artık zerre saygım kalmayacak ki link yollayıp oy isteyenlere bakışım değişti zaten:nazar:

profillere yazılıyor,özel mesajlarla link yollanıyor,konular açılıyor.
geçenlerde bir arkadaş,,28 yere konu açmıştı. oy istemek amacıyla....

:roflol:evvet ya hatirliyorum:roflol:
bide konu basligi hayati meseleymis gibiydi arti acdigi bölümlerin cogunda gülmekden yarilmisdim ya taaaaa kil tüy topiklerine kadar töbe töbe:roflol:

X